Aktualności - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Aktualności

Koleda

Poniedziałek 27.12.2021 r.

8:30

Os. 700-lecia bl. 1, m. 1-60

Ks. Hoder

8:30

Ul. Bracka nr parzyste od najwyższego i nieparzyste

Ks. Guga

8:30

Os. Pod Grapą bl. 12, m. 1-45

Ks. Gałysa

14:00

Os. Pod Grapą bl. 12, m. 46-90

Ks. Gałysa

8:30

Góra Burgałowska: od nr 2, Jaśminowa, Granitowa, Potockiego

Ks. Wojtusiak

8:30

Ul. Beskidzka

Ks. Proboszcz

8:00

Ul. Nad Dworem, Do Kopca, Kocurowska do nr 71

Ks. Wala

 

Wtorek 28.12.2021 r.

8:30

Os. Parkowe blok 1

Ks. Gałysa

14:00

Os. Parkowe blok 2

Ks. Gałysa

8:30

Os. 700-lecia  bl. 1, m. 61-105

Ks. Hoder

9:00

Os. 700-lecia bl. 7

Ks. Łacek

14:00

Os. 700-lecia bl. 8

Ks. Łacek

8:30

Ul. Grojec

Ks. Wojtusiak

8:30

Ul. Kościuszki - numery parzyste do końca, następnie nieparzyste od najwyższego

Ks. Proboszcz

8:30

Os. Młodych bl. 2

Ks. Moskal

 

Środa 29.12.2021 r.

8:30

Ul. Sienkiewicza nry nieparzyste i Śliżowy Potok

Ks. Moskal

9:00

Os. Parkowe bl. 13

Ks. Łacek

14:00

Os. Parkowe bl. 19

Ks. Łacek

13:30

Os. Paderewskiego 15a

Ks. Wojtusiak

8:30

Ul. Jodłowa (od ul. Beskidzkiej do nr 141 )

Ks. Proboszcz

8:30

Ul. Poniatowskiego i Paderewskiego

Ks. Guga

8:00

Os. Młodych bl. 16

Ks.  Hoder

8:00

Ul. Kocurowska od nr 98, ul. Gajki, ul. Świerkowa, Pod Łyskę

Ks. Wala

 

Czwartek 30.12.2021 r.

8:30

Ul. Jodłowa od cmentarza do p. Uniwersał

Ks. Hoder

8:30

Ul. Powstańców Śląskich

Ks. Guga

9:00

Os. Młodych bl. 5 i domy prywatne przy Os. Młodych

Ks. Łacek

14:00

Os. 700- lecia blok 21

Ks. Gałysa

8:30

Góra Burgałowska: Dębowa, Jaworowa, Topolowa

Ks. Wojtusiak

8:30

Ul. Jodłowa  dokończenie od nr 135

Ks. Proboszcz

8:30

Lanckorona, Sienkiewicza nry parzyste do nr 46

Ks. Moskal

8:00

ul. Wichrowa (od Moszczanickiej), Plebańska, Wierchy, Sosnowa

Ks. Wala

 

Niedziela 2.01.2022 r.

14:00

Os. 700-lecia bl. 25

Ks. Hoder

14:00

Folwark 21 i bl. nr 15 przy ul. KEN

Ks. Łacek

 

Poniedziałek 3.01.2022 r.

13:00

Os. 700-lecia bl. 2, m. 1-60

Ks. Wala

15:00

Os. 700-lecia bl. 12

Ks. Hoder

13:30

Os. Pod Grapą bl. 10 i 11

Ks. Guga

14:00

Krasińskiego, Słowackiego, Mickiewicza, Zamkowa, Młyńska, Sobieskiego, Zielona,

Ks. Łacek

14:00

Os. 700-lecia bl. 22

Ks. Gałysa

13:00

Os. 700-lecia bl. 5

Ks. Wojtusiak

 

Wtorek 4.01.2022 r.

14:00

Os. 700- lecia bl. 31 i 32

Ks. Gałysa

15:00

Os. Parkowe bl. 4

Ks. Wojtusiak

13:30

Os. 700- lecia  blok 15, m. 1-45

Ks. Proboszcz

14:30

Ul. Wodna

Ks. Moskal

 

Środa 5.01.2022 r.

13:30

Ul. Pod Górą i Krótka

Ks. Guga

14:00

Ul. Nad Markiem, Krakowska

Ks. Łacek

13:30

Os. 700-lecia  bl. 15, m. 46-75

Ks. Proboszcz

13:00

Os. 700-lecia bl. 4, m. 61-105

Ks. Wala

 

Sobota 8.01.2022 r.

8:30

Os. 700-lecia bl. 29

Ks. Moskal

8:30

Ul. Batorego i Kraszewskiego

Ks. Wojtusiak

9:00

Ul. Kocurowska od kościoła, Modrzewiowa, Cisów

Ks. Hoder

9:00

Ul. Pogodna, Za Górą

Ks. Łacek

8:30

Os. Paderewskiego bl. 15c

Ks. Gałysa

14:30

Os. Młodych bl. 17, m. 61-105

Ks. Gałysa

14:00

Ul. Mała i 3 Maja

Ks. Wojtusiak

 

Niedziela 9.01.2022 r.

14:00

Os. Parkowe 17 i 18

Ks. Hoder

14:00

Ul. Liliowa, Krokusowa

Ks. Łacek

 

Poniedziałek 10.01.2022 r.

15:00

Ul. Podwale i Handlowa

Ks. Hoder

14:00

Ul. Akacjowa

Ks. Guga

14:30

Ul. Wierzbowa

Ks. Łacek

14:30

Os. 700- lecia blok 16 (1- 45)

Ks. Gałysa

13:00

Os. 700-lecia bl. 6

Ks. Wojtusiak

 

Wtorek 11.01.2022 r.

14:30

Os. 700-lecia bl. 26

Ks. Gałysa

13:30

Os. 700-lecia  bl. 14, m. 1-45

Ks. Proboszcz

15:00

Os. Młodych bl. 4

Ks. Moskal

 

Środa 12.01.2022 r.

13:30

Os. 700-lecia  bl. 14 m. 46-75

Ks. Proboszcz

14:30

Plac Mariacki, Rynek

Ks. Łacek

15:00

Os. Pod Grapą bl. 13

Ks. Guga

 

Czwartek 13.01.2022 r.

15:00

Os. 700-lecia bl. 4, m. 1-60

Ks. Wala

15:00

Os. 700-lecia bl. 3, m. 61-105

Ks. Moskal

13:30

Ul. Nad Witem, św. Wita

Ks. Guga

14:30

Os. Parkowe bl. 3

Ks. Wojtusiak

13:30

Os. Paderewskiego bl. 15b

Ks. Proboszcz

 

Piątek 14.01.2022 r.

15:30

Os. Parkowe bl. 12

Ks. Hoder

14:30

Os. 700- lecia bl. 16, m. 46- 75

Ks. Gałysa

15:00

Os. Pod Grapą bl. 14

Ks. Guga

14:00

Os. 700-lecia bl. 3 m. 1-60

Ks. Wala

14:30

Ul. Folwark

Ks. Łacek

 

Sobota 15.01.2022 r.

8:00

Ul. Makowa i Irysowa

Ks. Wala

8:30

Ul. Komorowskich nry parzyste

Ks. Proboszcz

8:30

Os. Pod Grapą 6, 7, 8, 9

Ks. Gałysa

8:30

Os. 700-lecia bl. 37

Ks. Wojtusiak

8:00

Al. Piłsudskiego

Ks. Hoder

8:30

Os. Młodych bl. 15, m. 1-105

Ks. Guga

14:00

Os. 700-lecia blok 28

Ks. Gałysa

 

Niedziela 16.01.2022 r.

14:00

Os. Młodych bl. 17, m. 1-60

Ks. Moskal

13:30

Os. Młodych bl. 14

Ks. Guga

 

Poniedziałek 17.01.2022 r.

14:00

Os. 700-lecia bl. 38

Ks. Guga

14:30

Os. 700- lecia bl. 27

Ks. Gałysa

14:00

Ul. Komorowskich, n-ry nieparzyste

Ks. Łacek

15:00

Al. Legionów

Ks. Hoder

13:00

Os. 700-lecia bl. 13

Ks. Wojtusiak

 

Wtorek 18.01.2022 r.

13:30

Os. 700-lecia bl. 23

Ks. Proboszcz

15:00

Ul. Sienkiewicza - dokończenie od świateł do Rynku

Ks. Moskal

15:00

Ul. Habsburgów

Ks. Gałysa

 

Środa 19.01.2022 r.

13:30

Os. 700-lecia bl. 40

Ks. Proboszcz

15:00

Os. 700-lecia bl. 36

Ks. Wala

15:00

Os. 700-lecia bl. 39

Ks. Guga

 

Czwartek 20.01.2022 r.

15:00

Al. Wolności, al. Jana Pawła II i ul. Żeromskiego

Ks. Wala

13:30

Os. 700-lecia bl. 24

Ks. Proboszcz

15:30

Os. Pod Grapą bl. 1, 2, 3, 4, 5

Ks. Moskal

14:30

Os. Parkowe bl. 7 i 8

Ks. Wojtusiak

 

Piątek 21.01.2022 r.

14:00

ul. Świętokrzyska nry parzyste od nr 2 i ul. Żeglarska

Ks. Wala

14:00

Ul. Kasztanowa

Ks. Łacek

14:30

Os. Młodych bl. 3

Ks. Moskal

15:00

Os. Parkowe bl. 10

Ks. Guga

15:00

Os. Parkowe bl. 11

Ks. Gałysa

 

Sobota 22.01.2022 r.

8:00

Os. Parkowe bl. 5 i 6

Ks. Wala

8:30

Ul. Węglowa, ul. Piernikarska, ul. Ogrodowa, ul. Witosa

Ks. Proboszcz

8:30

Ul. Wiśniowa

Ks. Moskal

8:30

Os. 700-lecia bl. 18, m 1-105

Ks. Guga

9:00

Ul. Południowa bl. 21, 23, 25, 27, 29

Ks. Gałysa

9:00

Ul. Wschodnia, Na Wzgórzu

Ks. Łacek

 

Niedziela 23.01.2022 r.

14:00

Os. Młodych bl. 11

Ks. Hoder

14:00

Ul. Słowicza i Jana

Ks. Łacek

 

Poniedziałek 24.01.2022 r.

13:00

Os. Krasińskiego bl. 15 i 17

Ks. Wojtusiak

15:00

Os. Młodych bl. 13

Ks. Hoder

 

Wtorek 25.01.2022 r.

13:30

Os. 700-lecia bl. 35

Ks. Proboszcz

14:30

Ul. Komonieckiego

Ks. Moskal

 

Środa 26.01.2022 r.

15:00

Os. Młodych bl. 7

Ks. Wala

13:30

Ul. Krasińskiego bl. 9

Ks. Proboszcz

 

Czwartek 27.01.2022 r.

15:00

Os. 700-lecia bl. 33 i ul. Południowa

Ks. Wala

15:30

Ul. Sempołowskiej i Jagiellońska

Ks. Moskal

15:30

Ul. Południowa bl. 19

Ks. Hoder

14:30

Os. 700-lecia bl. 30

Ks. Wojtusiak

 

Piątek 28.01.2022 r.

14:00

Ul. Świętokrzyska nry nieparzyste od nr 1

Ks. Wala

15:00

Os. 700-lecia bl. 2, m. 61-105

Ks. Moskal

16:00

Os. Parkowe bl. 9

Ks. Hoder

 

Sobota 29.01.2022 r.                

                 KOLĘDA DODATKOWA

8:30

Os. 700-lecia bl. 34

8:30

Os. 700-lecia bl. 17, m. 1-45

Ks. Wojtusiak

14:00

Os. 700-lecia bl. 17, m. 46-75

Ks. Wojtusiak

 

Niedziela 30.01.2022 r.

14:00

Os. Parkowe bl. 15

Ks. Wala

14:30

Os. Parkowe bl. 14

Ks. Moskal

 

 

 

         W niedzielę 30. stycznia o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. ze specjalnym błogosławieństwem kolędowym wszystkich, którzy nie będą mogli nas przyjąć indywidualnie.

Konkatedra

   Rok 2021 był kolejnym rokiem trudnego doświadczenia, którym jest pandemia koronawirusa. Dziękujemy jednak opatrzności Bożej, że mimo różnych obostrzeń mogliśmy tradycyjnie w kościele przeżywać święta i uroczystości. Bądź co bądź nie odbył się Korowód Trzech Króli, Marsz dla Życia, Pasja Beskidzka ale mogliśmy zorganizować, choć w skromniejszej formie, procesje Bożego Ciała czy też procesję różańcową i pielgrzymkę do Częstochowy. Mimo że zaznaczył się niewielki spadek ilości ludzi regularnie uczęszczających na Mszę niedzielną. Wciąż co niedzielę do naszych świątyń przychodzi około 4,5 tyś. wiernych. Czyli około 40 % wszystkich parafian.

Parafia i ludzie

   Nasza parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny liczy około 11 tysięcy wiernych. Na terenie parafii mamy m.in. 5 kościołów (Konkatedra Narodzenia NMP, św. Krzyża, Przemienienia Pańskiego, św. Marka i Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Kocurowie), 6 przedszkoli, 3 Szkoły Podstawowe, 5 szkół średnich, DPS.  Posługę duszpasterską w tych miejscach pełni 10 księży: ks. Proboszcz, 7 księży Wikariuszy i  dwóch ks. Rezydentów.  Dla poprawnego funkcjonowania całej parafii zatrudnionych jest ponad 20 pracowników: zakrystianie, organiści, pracownicy kawiarenki, pracownicy cmentarza, pracownice kuchni, osoby sprzątające i pracownicy administracyjni.

Grupy parafialne

  W naszej parafii działają grupy dla dorosłych, młodzieży i dzieci, w których można wzrastać w wierze i służbie dla innych. W spotkaniach poniższych grup uczestniczy kilkuset parafian:

Grupy dziecięce: Dzieci Maryi, Oaza Dzieci Bożych,  Ministranci.

Grupy młodzieżowe: Ruch Światło - Życie (OAZA), Młodzież Maryi, Wiara i Światło (wspólnota osób niepełnosprawnych), Lektorzy, Młodzieżowy wolontariat misyjny oraz

Grupy dla dorosłych: Odnowa w Duchu Św., Wj 12, Rycerze Niepokalanej i grupy maryjne, Kręgi biblijne, Róże Różańcowe, Rodzice adopcyjni., Klub Inteligencji Katolickiej, Akcja Katolicka, Domowy Kościół, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Chór Parafialny, Grupa Uwielbienia Serca Pana Jezusa, Duszpasterstwo nauczycieli, Wspólnota ewangelizacyjną Galilea.

Siostry Serafitki z wielkim zaangażowaniem prowadzą przedszkole.

Życie Sakramentalne

  W 2021 roku chrzest przyjęło 103 dzieci o 10 więcej niż w roku ubiegłym, w tym 18 z innych parafii, 46 chłopców i 57 dziewczynek.  53% tych dzieci przyszło na świat w małżeństwach sakramentalnych.

29 par zawarło Sakrament Małżeństwa przed Bogiem, a w poprzednim było ich zaledwie 18. Pogrzebów było 215, rok temu 190.

Udzielono w minionym roku 260 tyś Komunii Świętych. Rok temu liczba osób przystępujących do sakramentu ołtarza wynosiła, z racji obostrzeń, tylko 20 tyś. Powoli liczba osób regularnie przystępujących do komunii św. zbliża się do tej jaką mieliśmy przed pandemią.

Do sakramentu bierzmowania przystąpiły 93 osoby. Do I Komunii Świętej w maju przystąpiło 109 dzieci.

Caritas

W parafii ma miejsce wiele inicjatyw charytatywnych, ukierunkowanych na pomaganie tym, którzy potrzebują naszego wsparcia. Wszelkimi działaniami kierują Siostry Miłosierdzia. Aktywnie działa 20 wolontariuszy. W okresie Wielkanocy i Bożego Narodzenia, pomimo pandemii, dostarczyliśmy potrzebującym ok. 400 paczek. Parafia finansuje obiady dla dzieci, które najbardziej potrzebują wsparcia. Dzięki zaangażowaniu władz miejskich, powiatowych i parafii przez prawie 2 miesiące w porze zimowej był wydawany ciepły posiłek dla potrzebujących, Ruch Wiara i Światło w szczególny sposób pomaga osobom niepełnosprawnym. Kilkanaście osób ubogich korzysta ze stałej pomocy materialnej, m.in. polegającej na wykupowaniu lekarstw.

Pomogliśmy również misjonarzom i misjonarkom oraz osobom będącym w szczególnej potrzebie materialnej przekazując podczas zbiórek przed kościołami w sumie kwotę przekraczającą 100 tys. złotych.

Wydarzenia Parafialne  

W sierpniu mimo pandemii około 250 osób uczestniczyło w kolejnej  Żywieckiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. W tym 150 wyruszyło z Żywca.

Wolontariat misyjny i rodzice adopcyjni pod przewodnictwem sióstr Serafitek zorganizowali niedzielę misyjną i kolędowanie. Odbyła się w wakacje kolejna wyprawa rowerowa o charakterze ewangelizacyjnym "Rozkręć Wiarę", tym razem pielgrzymi przemierzali drogi naszej Ojczyzny.

Sprawy gospodarcze

Z racji pandemii ten rok był trudny dla bardzo wielu rodzin gdyż zostały one pozbawione części dochodów finansowych niezbędnych do normalnego funkcjonowania. Parafia również doświadczyła tych trudności. Jednak dzięki Waszej ofiarności wypłaciliśmy wszystkie należności. Zapewniliśmy godziwe utrzymanie wszystkim naszym pracownikom, którym bardzo dziękujemy za rzetelną i ofiarną pracę. Udało się podjąć następujące przedsięwzięcia:   

  • Dokończenie konserwacji wieży widokowej udostępnianej do zwiedzania.
  • Na cmentarzu wykonano nowe schody granitowe prowadzące do kościoła Przemienienia Pańskiego oraz wybrukowano plac przed tymi schodami. Wyremontowano górny chodnik, dokonano niezbędnej konserwacji drzew zagrażających bezpieczeństwu. Uporządkowano obejście wokół grobów Legionistów. Rozpoczęto porządkowanie instalacji sanitarnej oraz deszczowej.
  • Na stronie internetowej cmentarza uruchomiono możliwość wyszukania miejsca pochówku osób zmarłych.
  • Wykonano prace związane z zagospodarowanie terenów zielonych wokół katedry, usunięto tuje, które powodowały zawilgocenie murów katedry i zasłaniały ściany kościoła, posadzono w zamian osiem buków kolumnowych. Przy kościele w Kocurowie i św. Marka posadzono około 60 szt. ozdobnych jodełek.
  • Dokonano remontu klatki schodowej i łazienki w domu katolickim. Wykonano nowe barierki na schodach.
  • Pomalowano mieszkania dla naszych nowych wikarych.
  • Dokonano remontu kamiennej posadzki wokół katedry
  • W kościele Św. Marka uzupełniono oświetlenie, wykonano barierki przy schodach, uporządkowano ogród.

   Dziękujemy Panu Bogu za Waszą wielką ofiarność i wszelkie wsparcie dzięki któremu mogliśmy w naszej rodzinie parafialnej zadbać nade wszystko o to co duchowe, zatroszczyć się o ludzi potrzebujących pomocy i przeprowadzić niezbędne remonty i naprawy oraz przygotować się do nowych inwestycji.

  Pragniemy podkreślić, że parafia nie ma żadnych długów.

  Życzymy aby nowy 2022 rok był czasem umocnienia naszej nadziei, że Pan Jezus jest zawsze z nami, zwłaszcza gdy jest najtrudniej.

  Z wyrazami szacunku zachowujący w serdecznej modlitewnej pamięci ks. Proboszcz Grzegorz Gruszecki, wikariusze: ks. Marcin Gałysa, ks. Grzegorz Guga, ks. Zbigniew Hoder, ks. Bartosz Łacek, ks. Jacek Moskal, ks. Tomasz Wala, ks. Mateusz Wojtusiak oraz rezydenci: ks. Krzysztof Borowiec i ks. Ryszard Grabczyk.

W Święto Świętej Rodziny po raz szósty naszą parafię odwiedzili kolędnicy misyjni. Młodzież z wolontariatu misyjnego przedstawiła na zakończenie każdej Mszy św. krótką scenę z życia mieszkańców Azji, a przy wyjściu z konkatedry wierni mieli okazję wesprzeć marerialnie dzieła misyjne.

KM 02

KM 03

KM 04

KM 05

Uroczystościom Narodzenia Pańskiego w konkatedrze przewodniczył w tym roku ks. bp Piotr Greger. Pomocniczy biskup naszej diecezji modlił się z nami w czasie Mszy św. "Pasterskiej", która była sprawowana o północy. Również w dzień Bożego Narodzenia bp Piotr przewodniczył uroczystej Eucharystii o godz. 12:30.

BN 02

BN 03

BN 04

BN 05

BN 06

BN 07

BN 08

BN 09

BN 10

BN 11

Betlejem

W tym szczególnym czasie, kiedy potrzebujemy umocnienia naszej nadziei, życzymy, aby te święta ożywiły wiarę, że Jezus narodził się, by być z nami na dobre i na złe. Pięknego świętowania dzięki któremu, będzie dużo łatwiej przeżywać czasem bardzo szare dni.

 

ks. Grzegorz Gruszecki z Duszpasterzami

bystra 40 163

W wieku 61 lat zmarł ks. kan. Tadeusz Krzyżak, proboszcz parafii Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w Bystrej Krakowskiej. Pochodzący z bielskiego Hałcnowa gorliwy, pełen modlitwy, niezwykle lubiany duchowny odszedł w 34. roku swego kapłańskiego życia.

Ks. Tadeusz Krzyżak urodził się 12 stycznia 1960 roku w Bielsku-Białej. Święcenia kapłańskie przyjął w 1987 roku. Funkcję proboszcza bystrzańskiej parafii piastował od 2004 roku (od 2002 – administrator), choć z tą wspólnotą był związany pracą duszpasterską jako wikariusz od 1998 roku. Opiekował się diecezjalnym domem rekolekcyjnym “Nazaret” w Bystrej.

Ks. Krzyżak był dekanalnym duszpasterzem rodzin oraz ojcem duchownym kapłanów dekanatu łodygowickiego.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 

Uroczystości pogrzebowe:

Wtorek, 28 grudnia 2021 roku,, godz. 15.00 – Msza św. pod przewodnictwem bp. Piotra Gregera, kościół Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w Bystrej Krakowskiej.

Środa, 29 grudnia 2021 roku, godz. 14.00 – Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem bp. Romana Pindla, bazylika Nawiedzenia NMP w Bielsku-Białej Hałcnowie. Po Mszy św. odprowadzenie zmarłego kapłana na cmentarz parafialny w Hałcnowie.

6. grudnia, w dniu wspomnienia św. Mikołaja, w czasie Mszy św. roratniej wszyscy obecni w naszej konkatedrze, szczególnie najmłodsi, mieli okazję zamienić kilka słów z jednym z najbardziej lubianych wśród Świętych. Biskup Mikołaj po krótkiej rozmowie i rozdaniu symbolicznych prezentów udał się w dalszą drogę.

Mik 1

Mik 2

 

21. listopada w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - w patronalne święto Liturgicznej Służby Ołtarza - Ksiądz Proboszcz przyjął i pobłogosławił pięciu nowych ministrantów. Niech św. Dominik Savio wyprasza im potrzebne dary do pełnienia tej wyjątkowej i zaszczytnej służby.

Dziękujemy Rodzicom i Dziadkom za wspieranie i motywowanie chłopaków do służby i umożliwianie im podejmowania obowiązków.

Ks. Proboszcz wyróżnił również lektora Mateusza Dudę, który pełni w naszej parafii posługę przy ołtarzu już od 27 lat. Mateusz otrzymał krzyż, w którym może służyć na Mszy jako "honorowy animator".

ministranci01

ministranci03

ministranci04

ministranci05

ministranci06

ministranci07

ministranci02

Wypominki

WYPOMINKI 2021/2022 7:30 cz. I

Ks. Jan Satke, ks. Stanislaw Meus, ks. Leopold Kisielewski, ks. Roman Król, ks. Józef Zabrzeski, ks. Grzegorz Zyzak, ks. Zdzisław Dzidek, ks. Adam Gabryś, ks. Franciszek Czarnota, ks. Antoni Miodoński, ks. Wincenty Matuszewski, ks. Konstanty Krzywanek, ks. Onufry Stankiewicz, ks. Henryk Hibner, ks. Dominik Wyrzykowski, kl. Janusz Kolek, Tadeusz Firleta, Stanisław i Rozalia Fidelus; kapłani w tej parafii pracujący i pochodzący; Helena i Stefan Leśniak; Piotr Ciućka z rodziną, Franciszek i Maria Sikora, Mieczysław Sikora, Jan, Czesław Sikora, Stanisław Kliś, Henryk Wójcicki, Krzysztof Żyrek, Helena i Czesław Twardysko, Maria i Stanisław Duraj, Aniela Barzycka z bratem Franciszkiem, Joanna i Alojzy Szwed z córką Zofią i synami: Tadeuszem i Kazimierzem, Maria i Stanisław Ormaniec, Danuta Dziergas, Wiesław Bułka, Aniela i Jan Grybek z synem Józefem, Antonina i Michał Duraj z synami: Marianem i Zbigniewem, Anna i Emil Gąsior, Bogumił Koźlik z rodz., Jacek Wysocki, Marek Maksymczuk, Andrzej Kołodziejek, Tadeusz Loranc, Anna i Wojciech Kania, Leon Prochot z ż. Teresą, Katarzyna Prochot, Anna Gołba, Czesław Zemczak, Jan Zemczak z ż. Marią, Maria Habdas z m., Adam Szymik z zięciem, Józef Kowaleczko z rodzinami, Maria, Bronisław, Grażyna Stasica, Barbara Łobaza, Jacek Pitry, Władysław i Stanisława Wróbel z córką Janiną, Maria i Józef Biel z rodziną, Helena i Mieczysław Biel, Kazimiera Kotkowska z rodziną, Gertruda Kawa, Maria i Tomasz Pituła, Bronisława i Karol Wanke, Henryk Zwierzyna z rodz., Stefan Spyrka z synkiem, rodz. i teściami, Paweł Moc, Julian Byrtek, Kazimiera i Jan Pieronek z dziećmi, Henryk Niemiec z rodz., Maria i Ignacy Krzeszowiak, Julia i Jan Biernacik z synem Janem, Władysław Wojtyła, Władysław Łukaszek, Waleria i Stanisław Krzyżeccy, Jan i Karolina Łukaszek, Stefania Bogdanik z m., Jadwiga Magierowska z m. Juliuszem, Józefa Pawlus z m. Janem, Franciszek Ciurla z rodz., teściami i bratem Zygmuntem, Jan i Wanda Piecuch z synem Zdzisławem, Wincenty i Franciszka Czarnota, Jadwiga Duda z rodz., Maria Szewczyk z córką, Maria Maciejska, Anna Wawak, Józef Mocek z ż., Władysław Mocek, Janina i Karol Piecuch, Michalina i Jan Babińscy, Henryk Piecuch z córką, Tadeusz Piecuch z ż., Eugeniusz Piecuch z ż., Józef Piecuch z ż., Kazimierz Piecuch z ż., Adam Piecuch, Jadwiga Kłusak z m., Janina Jasek, Joanna Zamęta, Ludwika i Józef Tomczyk z synem Józefem i rodziną, Agnieszka i Franciszek Kalisz z synem Krzysztofem i rodziną, z rodziny Krawczyk, Nizioł, Zoń i Salachna, Franciszek Walaszek z ż. Elżbietą, Maria Sitkowska, Romuald Suchorab z rodz., Genowefa i Jan Walaszek z synem Janem, Tomasz Piela z ż. Marią i córkami: Anielą i Elżbietą, Willi Biemann z ż. Lottą, Władysław Okrzesik z wnuczką Angeliką, Katarzyna i Wincenty Pasierbek z synem i synową, Aniela i Józef Batko z synem Tadeuszem, członkowie Róży św. Jana Kantego, Edward i Stefania Błaszcz, Aniela Błaszcz, Jan Aksamit z rodz. i teściami, Helena i Stanisław Szczotka, Rudolf Białek z rodziną, Stanisław Puczyński z rodziną, Józef Obtułowicz z rodz., Józefa Łoboz z m., Maria Obtułowicz z rodz., Wilhelm Wieczorek z wnuczką i rodz., Helena i Jan Pindel z dwoma córkami, synem i synową, Wanda i Wincenty Miodońscy, Maria i Władysław Chowaniec, Anna i Józef Jasek z synową Janiną, Marcin Noga z 2 ż., Stanisława i Leon Steblik, Cecylia Pająk, Ewa i Jan Świerczek, Michalina Miodońska, Jadwiga i Franciszek Gnacińscy, Irena i Karol Baron, Franciszek Haczek z córką Urszulą, Władysław Habdas z ż. Stefanią i synem Kazimierzem, Magdalena Matkusz z synami: Franciszkiem, Władysławem i Józefem Krzesak, Tadeusz i Maria Krzesak z synem Markiem, Tadeusz Łatanik, Maria i Władysław Łatanik, Kamil Madejski, Stanisław Kostka z ż. Wandą i córką Barbarą, Władysław Artwiński, Jan Bednarz z córką Gabrysią, Kazimierz Bieda z rodz., Roman Pieronek z rodz., Franciszek Broda z ż. Józefą i synem Stanisławem, Tekla Pochroń z siostrą Anną, Alina i Kazimierz Cyran, Krystyna i Grzegorz Habdas, Katarzyna i Józef Talik z synem Janem, Jan Jędrysko z rodz.: Heleną i Wojciechem, Maria i Michał Hylińscy z synem Antonim, rodz., rodzeństwem i krewnymi, Eleonora i Władysław Łukańko z córką Zuzanną, rodz., rodzeństwem i krewnymi, Grażyna Kupczak, Waleria i Wiktor Talik, Danuta i Alojzy Rybiccy z córką Aleksandrą, Roman Gabryel z ż. Leonią i synem Adamem, Włodzimierz Duniewicz z ż. Ireną i synem Wiktorem, Agnieszka Słonka z m., Stefania Słonka, Stefan Pniaczek z synem, Maria Szymik z m., Józefa Ląsak z m., synem i synową, Jan Rus z ż. i synem, Józefa Midor z m., Aniela Micherda z m. i synem, Bronisława i Karol Rus, Jan Micherda, Fryderyka i Stanisław Micherda, Helena Micherda, Tadeusz Radochoński, Józef Zyga z rodz., Tomasz Mazurek, Stanisław Mazurek z rodz. i siostrą, Antoni i Leokadia Gabryel z synami i synową, Genowefa, Józef, Anna i Karol Płonka, Maria i Wojciech Micor, Józef i Karolina Goryl, kl. Janusz Kolek, Tadeusz Kolek, Stanisława i Aleksander Leśniak, Zbigniew Pawełek, Maria i Mieczysław Para, z Róży Matki Bożej Fatimskiej, Władysław, Jadwiga i Tadeusz Gąsiorek, Elżbieta, Andrzej, Józefa i Henryk Staszel, Kazimierz Buszydlik z rodz., Stanisława i Edward Nosalik z rodziną, Olga Stasica z m., Wiesław Stasica z ż., Władysław Tomiczek z rodz., Maria Hubczak z m., Rozalia Łukańko z m., Bronisław Marszałek, Emilia Dubińska z m. Teodorem, Elżbieta Bożek z m. Michałem, Stanisław Bożek, Helena Dunin z m. Stefanem, Krystyna Wandzel z synem Lucjanem, Adam Jurasz, Grażyna Krawczuk, Józef Paciecha z ż. i synem, Karolina Szatanik z m., synami, rodz. i rodzeństwem, Kazimierz Kozioł, Joanna i Michał Figura z rodz., Jakub Wawrzuta z ż. Julianną i 2 synami, Stefania Wawrzuta, Jan Dunat, Karol Binda z rodz., Tomasz i Katarzyna Pezda, Eleonora i Józef Pszczółka, Janina i Stanisław Puda, Zofia i Jan Cygoń, Franciszka i Karol Puda, Karolina, Edward Sermak, Maria, Jan Dybek, Stanisław Nowak z ż., synami i córką, Ryszard Geller z ż. i wnukiem Andrzejem, Mieczysław Pach z rodz., Trudysława Gajewska z m. Michałem, Stanisława Pyclik, Stefan Kubica z ż. i dziećmi, Józef Wnętrzak z synem, Józef Biernat, Antoni i Aleksandra Rączka z synem Tadeuszem, córka Mieczysławą, Anna i Franciszek Lenart z synem Tadeuszem, Rudolf Chowaniec, Jan Dędys z rodz. i teściami, Michalina i Józef Domagalik z rodz., Maria Suchoń z m. Stefanem, Franciszek Siwiec, Joanna Cimała, Tadeusz Gąska, Aniela, Tolek Ryka, Bronisława i Tadeusz Wojtaszewscy, Anna i Andrzej Gałuszka, Irena i Kazimierz Czerwińscy, Maria i Jan Wojtaszewscy, Bronisław i Dominika Mazurek, Kunegunda Kozak, Natalia Filipek, Ewa Narecka, Jakub Szafarczyk z ż. i synem, Michał Sanetra z ż. i synem, Franciszek Łatanik z ż. i synem, Józef Kostka z synami, Szczepan Kostka z ż. i dziećmi, Krzysztof Studziński z rodz., Józef Habdas z ż. i synem, Henryka Zeman, Karolina i Franciszek Jarco, Karolina Węglarz, Rozalia Zeman, Piotr Krasny z 2 ż., Andrzej Krasny z rodziną, Bronisław Krasny z rodziną, Jan Kempka z ż. i wnuczką, Helena Osadców z m. i wnukiem, Józef Żyrek z ż. Marią, Jerzy Kukuś z ż. Kazimierą, Franciszek Bąk z ż. Władysławą, Kazimierz Mroczkowski z rodz. i bratem, Jan Molenda z ż. i synami, Władysław Suchonek z ż. Janiną, Jan Golec z ż. Heleną, Leopold Mrowiec z rodziną, Michał Kromski, Franciszek Hulbój, Michalina Miodońska, Jadwiga i Franciszek Gnacińscy, Irena i Karol Baron, Aurelia Michalec z rodz. i teściami, Helena i Henryk Stasica, Joanna i Czesław Grzegorzek, Julia i Edward Jucha  synem Adamem, Karol Haczek z ż. Antoniną i synami: Bronisławem i Emilem, Bronisław Kwaśniak z ż. Marią i synem Januszem, Stefan Dudek z ż. Marią, Władysław Staszewski z ż. Weroniką, Józef Siwek z ż. Heleną, Józef Wolny, Stanisław Kozieł, Józef Kaprak, Aniela Pastor z rodz. i rodzeństwem, Karolina i Wojciech Pastor z 2 synami, Adam Knapek, Franciszek Bercal, Jan, Maria Stasica, Józef Stasica, Józef, Maria Maciejko, Tadeusz i Czesława Nowotarscy, Józef Husar, Joanna i Stanisław Zarówni, Wiktoria i Andrzej Sapeta, Karol i Stefania Nowotarscy, Helena i Franciszek Łodziana z synem Andrzejem, Maria i Stanisław Gołąb, Alicja  Ludwik Gołąb, Eugenia i Jan Gołąb, Barbara i Antoni Wojnarowscy, Władysław Myśliński

 

WYPOMINKI 2021/2022 7:30 cz. II

Helena i Walenty Zbylut z córką Zofią, Zofia i Jan Zbylut, Andrzej i Wiktoria Zbylut, Antonina i Jakub Faber, Sabina Chlebik, Józefa Porczyńska, Ryszard Antoni Wójcik, Maria Wojtusiak z rodz., Michał Wojtusiak z córkami, synami i ich małżonkami, Władysław Knapek, Helena Błachut, Tadeusz Knapek, Alina Pindel, Otylia Kamińska, Ludwik, Katarzyna, Rozalia Kamińscy, Mikołaj, Anna, Stefania Mieszczak, Franciszek Widzyk z ż., synem i synową, Michał Fijak z ż. Rozalią, Anastazja Gawłowska z m. i synem, Józef Krupiński, Ewa Kanik z m., Maria Siwiec, Jan Legut, Stanisław Flis, Janina Baca, Jan Aksamit, Stefania Czulak, Bronisława, Mieczysław Sermak, Eleni, Dimitris Sanakis z rodz., Maksymilian Jeziorski z ż. Emilią, Józef Smołucha z ż., Joanną, Augustyn Smołucha, Augustyn Sopata z ż. Stanisławą, rodz. i teściami, Władysława Mrowiec z ż. Rozalią, teściami i rodz., Janina i Henryk Widzyk, Karol i Karolina Haczek z dziećmi, Emilia i Franciszek Widzyk z dziećmi, Marian Czernik z ż. Heleną, Władysław Komuniecki z ż. Stefanią, Rudolf Suchoń z ż. Stefanią, Marcin Hubczak, Czesław i Helena Hubczak z synem i synową, Michał i Helena Sroka z synową, Stefania Jędrysek z synami i synową, Antoni Łajczak z rodz., Marian Witek, Maria Droźnik z zięciem Andrzejem, Leszek Gąsiorek, Zofia i Franciszek Szymiczek, Maria i Teofil Pasko z synami, Stefania i Józef Graca, Stanisław Michulec, Helena Kwak z m. i synami: Marianem i Stanisławem, Adam Lach z córkami i zięciami, Stanisława, Tadeusz, Wiesława Świątkowska, Zofia Lenart, Wiktoria i Stanisław Smolik, Henryk Saleciak, Władysława, Stanisław Prochot, Agnieszka, Antoni Saleciak, Maria, Władysław Paciecha, Emil, Emilia Smołucha, Julia, Augustyn Prochot, Stanisława i Jan Gabryś z synami: Marianem i Grzegorzem, Antonina i Szczepan Jurasz z synem Krzysztofem i synową Lucyną, Joanna Wróbel, Balbina, Władysław, Stefan Flisiuk, Stefania i Feliks Rosteccy, Piotr i Ewa Wojtaś, Bronisława i Aleksander Stemplewscy, Stanisława i Józef Kudzia z rodz. i rodziną, Józefa i Michał Rutowicz z rodz. i rodziną, Maria Mieszczak, Adam Stanoch z dziećmi, Bolesław i Leokadia Jurasz, Stanisława Maryan z m. Czesławem i synem Andrzejem,  Zdzisław, Weronika i Józef Butora, Bronisława i Jan Wojtusiak z synem, Aniela Biel z m., Józefa Flisek z m. i synami, Józef Płocica z wnuczką Edytką, Feliks Kupczak z ż. Stefanią i synem Mieczysławem, Stanisław Banach, Jan Słonka z ż. Elżbietą, Marian Pietras, Michał i Franciszka Tomaszek, Antoni i Regina Kępka, Józef i Genowefa Kępka, Jan Kępka, Antoni i Maria Wojtusiak, Franciszek i Małgorzata Kowalczyk, Jan Kowalczyk, Zdzisław Kędziorski, Helena i Stanisław Kędziorscy, Emilia i Stanisław Adamus, Stanisława Szymczyk, Stanisław Felczak z rodz., bratem i synową, Maria Gołuch z 2 m., córkami i synem, Stanisław Szymiczek z ż., synami i synową, Jan Zaciński z ż. i córkami, Stanisława Szwed z synem, Jan Kasperek, Aniela i Michał Drożdż z synami: Stanisławem i Józefem, Mieczysław Nieleszczuk z rodz., Maria i Franciszek Ryżka, Stanisław Maślanka z mamą Heleną, Anna i Kazimierz Wolscy, Elżbieta Guzewska, Janina i Henryk Pełka, Leonard i Aniela Worek z dziećmi, Maria i Stanisław Niewiadomscy, Antonina i Edward Caputa, Anna Scieszka z rodz. i rodzeństwem, Adam Piecuch, Maria i Franciszek Białas z rodz., Emilia i Bronisław Wągiel z rodz., Agnieszka i Józef Kastelik z rodziną, Marianna i Andrzej Turbański z rodziną, Ludwika Chrapek, Ludwik i Genowefa Chrapek z córką Marią, Antoni i Władysława Rustyn z dziećmi: Jadwigą, Lucyną i Włodzimierzem, Adam Kocoń z rodz. i teściami, Zofia i Władysław Pępek, Rudolf Pępek, Maria i Jan Konior, Józef i Genowefa Potępa z rodz. i zięciem Zdzisławem Mizia, Zofia i Antoni Byrdy, Maria i Franciszek Micherda z rodz. i rodzeństwem, Magdalena i Władysław Adamek z rodz. i rodzeństwem, Wiesław i Zdzisława Micherda, Janusz Micherda, Irena i Aleksander Kubasiak, Józia Kubasiak, Kasia Pyka, Danuta i Ludwik Pyka, Władysław Muharski z ż., Bogumiła Puda, Anna i Piotr Waluś z synami: Józefem i Walentym, Stefan Lafernik, Stanisław Zytek z ż. Augustyną, synem Stanisławem, córką Ewą i siostrą Albiną, Adam Klecza z rodz., Mariusz Klecza, Genowefa i Stefan Urbanke z rodziną, Jan Tomaszek z ż., Józef Pasko z ż., Władysława i Alfred Niemiec, Jerzy Niemiec, Julia i Franciszek Niemiec, Władysława i Tadeusz Arlet, Teresa i Wojciech Strzeszyńscy, Wiktoria, Stanisław Mizia, Marian Sykstus z synem Pawłem, Marian Baran, Maria i Wojciech Piątek, Piotr Waluś z ż. Anną, Józef Waluś, Walenty Waluś, Stefania Lafernik, Eugeniusz Blecha z rodz. i bratem Stefanem, Augustyn i Justyna Stasica z synem Edmundem, Czesław Kastelik, Tadeusz Jakubik, Aleksander i Olga Sabal z rodz., Zygmunt Sabal, Stanisław i Elżbieta Sabal, Bronisław Zieleń, Józef i Stanisława Biskup, Marian, Władysława, Anna Główczyk, Antoni Główczyk z synem Łukaszem, Marian Motyka, Agnieszka i Franciszek Barcik, Wiktoria i Józef Lach, Wanda Gąsiorek, Aleksandra Lach, Józef Barcik, Janina i Antoni Wojtaszewscy z synem Michałem, Sebastian Brutkowski, Aniela, Ignacy, Edward Żelasko, Marcelina, Kazimierz Brutkowscy, Irena i Władysław Bieleccy, Maria i Józef Barabasz z dziećmi, Maria i Zygmunt Seemann z rodz., Jan Seemann, Jadwiga Rzeźniczak, Elżbieta Donocik, Mieczysław Jakubiec z rodz., Dorota z Staszkiewicz z rodz., Janina Biegun Wątrobowa, Karol Mizia z żonami i synem, Karol Noga z ż. Marią i rodz., Stanisław Noga z ż. Anną, Stanisław Rubys z ż. Marią, ks. Henryk Michalski, Bolesław Matlak z rodz., Ludwik Worek z ż. Katarzyną, Józef Worek z ż. Anną, Wanda Gabriel z 2 m., Hermina Mrowiec, Janina Kozarska z m. Stanisławem, Janina, Leon Urbańscy z córką Zofią, Maria, Adam Ozajst, Karolina Ostropolska, Eugenia Hudomel z rodz., Helena, Irena, Anna i Wojciech Kudzia, Mieczysław Fabrowicz, Maria Szczybura, Ryszard Ungohojer, Emilia, Andrzej Pilsyk z synami: Edwardem i Zygmuntem, Mieczysław Mędrecki, Irena Habdas, Anna, Piotr Chodorscy, Zofia i Czesław Urbańscy z synem Andrzejem i Wacławem, Maria i Jan Pokusa, Franciszek i Kazimiera Piecha, Józef Fraś, Wanda i Kazimierz Brasse, Stefan Piątek, Halina i Marian Wiewióra, Stanisława Fic, Józef Gołek z ojcem Franciszkiem i teściem Stanisławem, Franciszka Gryłka, Stefania i Józef Wawrzyczek, Elżbieta Paleczna, Rozalia i Wiktor Matejczyk z synem Stanisławem, Antonina i Franciszek  Krzak, Anna Spyrka,  Regina Górna, Mieczysław Greń, Maria i Franciszek Mazurek, Stefania i Franciszek Stolarczyk, Jerzy Mazurek, Edyta Piecuch, Anastazja Pawlus z m., Julia Harężlak z m., Stefan i Emilia Gowin, Edward, Michalina i Michał Obtułowicz, Józefa Mrowiec. Ludwika, Szczepan Kubica z wnuczkami, Kazimiera, Józef Sekyra, Jerzy Maślanka, Andrzej Kubica, Ludwika i Józef Suchanek z synem Józefem, Małgosia Suchanek, Szczepan Kubiesa z ż. Wiktorią, Jan i Michalina Pal, Leopold Krajcarz z żonami, Helena i Jerzy Krajcarz, Marian Jakubiec, Jerzy Pawlus, Maria Pal z m. i synami, Genowefa Kocoń, Michał Wisiński, August Kurz, Józefa i Ludwik Staszkiewicz z córką, Stanisława Wisińska, Józefa Romowicz, Zygmunt Obtułowicz, Stefania i Emil Wisińscy, Jerzy Pawluszkiewicz, Anna Jureczko, Jan Salachna, Irena i Emil Uniwersał, Bogusław Uniwersał, Stefania i Rudolf Mrowiec, Henryk Salachna, Barbara Sporek, ks. Bronisław Sojka, Krzysztof Gołuch, Edward Migdałek, Stanisław i Janina Olszówka, Benedykt Kubica, Franciszka i Wojciech Sołtysek, Adolf Goryl z córką Barbarą, Karolina i Franciszek Szymiczek, Aniela i Stanisław Szymiczek, Anna i Roman Szymiczek

 

WYPOMINKI 2021/2022 8:45 cz. I

Franciszka i Karol Ciućka z córkami i synem, Janina i Franciszek Michnej z synem, Karolina Styrkacz z m., Irena Glondys, Elżbieta Golasik z m., Aniela i Stefan Mizia, Janina i Józef Matuła z zięciem, Emilia i Jan Góra z dziećmi, Agata i Józef Matuła z dziećmi, Stefania i Władysław Gibas z 2 córkami i zięciem, Anna i Jan Gibas z dziećmi, Helena i Wawrzyniec Gieleciak z dziećmi, Marianna i Józef Gąsiorek z synem i zięciem, Maria i Karol Smoczek z 3 synami, Władysława, Bogumiła Kijas, Katarzyna i Józef Pyka, Zofia Ormaniec, Jan Barcik, Jan Rus, Krystyna Czerniawska, Ryszard Palczewski z rodz.: Heleną i Janem oraz siostrą Stanisławą, Katarzyna i Augustyn Duc, Barbara Palczewska, Julian Gielata z rodziną, Julian Pytel z rodziną, Emilia Gąsiorek z rodziną, Aniela Tracz z rodziną, Zbigniew Jędrzejczyk, Józef Rybarski, Bogdan Cader, Bolesław Kumor z ż. Franciszką, Bolesław Kwiatkowski z ż. Teresą, Franciszek Cader z ż. Marią, Małgorzata Boroń, Andrzej Wajdeczko z ż. Emilią, Jadwiga Urbańska, Antoni Motyka z ż. Emilią i rodz., Stanisław Michałek z ż. i córką Anną, Antonina Klimasara, Wawrzyniec i Stanisława Wandas, Bolesław i Bronisława Twardowscy, Genowefa, Władysław i Jan Fajfer, Helena i Stanisław Jura, Ryszard Karcz, Zofia i Jan Herężlak z rodz. i rodzeństwem, Franciszka i Józef Roman z rodz. i rodzeństwem, Stefan i Helena Zwierzyna z zięciem Kazimierzem, Irena Szretter, Krzysztof Piątek z rodz., Michał Czul z rodz., Leszek Czul, Józef i Wiktoria Grzegorczyk z dziećmi, Elżbieta Piątek, Danuta Styczeń, Anastazja Bąk, Wiktoria Korzec z m., córkami i synem, Anna Wieczorek z m., córkami i synami, Henryk Wanke, Michalina i Stefan Lorenty, Bogumiła Kupczak z m. Edwardem, Emil Kupczak z rodz., Adela i Jan Białek, Karol Póda z ż., córkami: Heleną, Marią i Anną oraz synami: Stanisławem i Kazimierzem, Józef i Józefa Malec z synem Wiesławem, Władysław Jakubiec, Edward Duraj z rodz., Lucyna i Zdzisław Barańscy, Emilia i Stefan Siwek, Waldemar, Marianna, Józef, Stefan i Henryka Czerniak, Józef i Józefa Piwko, z rodziny Czerniak i Ostrowskich, Leon i Aniela Budzowscy, z rodziny Budzowskich, Baczyńskich, Bubnickich, siostry Serafitki, Józef Kwapik, Zbigniew Nowakowski, Rudolf Niewiera, Walter Posmyk,  z rodziny Witanowskich, Władysław, Jan, Stanisław i Albina Laszczak, Genowefa i Karol Śnieżek, Stefania i Albin Bialek, Maria Gwiżdż, Kazimierz, Julia i Tadeusz Zaczek, Wanda i Stanisław Zaczyk, Albina, Henryk i Maria Różańska, Jadwiga i Władysław Semla, Ludwik Muś z rodz. i siostrami, Jan Koziara z ż. Zofią, synami i córkami, Jan Jafernik z ż. Anną i rodz., Julian Stokłosa, Józef Adamek, Julia Dyrcz z rodz., Małgorzata Dyrcz z dziećmi, Władysława i Józef Świda z rodz. i rodzeństwem, Ryszard i Małgorzata Świda, Helena i Karol Martinek z rodz., Maria i Jan Szczotka z córką i zięciami, Aniela i Jan Gąsiorek, Karolina i Franciszek Juraszek z synami, Czesław Giźlar, Jerzy Fiedor, Czesław, Maria, Józef, Jan i Kazimierz Dybczak, Halina Żyrek, Rozalia  Józef Ponikwia, Józef Ponikwia, Anna i Mieczysław Wieczorek, Maria Kiełbas, Joanna Dunat, s. Maria Wiktoria Ponikwia, Wiesława Stążka, Barbara Wróbel, Józefa i Ferdynand Szymocha, Genowefa i Franciszek Jędryas, Janina i Adolf Górniccy, Barbara i Antoni Pawełek z córkami: Marią i Stefanią oraz synem Józefem, Anna i Wojciech Goryl z synem Władysławem, Anna Dyaczyńska-Herman z m. Zbigniewem, Emilia i Józef Wykręt, Teresa i Eugeniusz Korzeniowscy, Zofia i Tadeusz Kotlarscy, Kazimiera i Stanisław Kotlarscy, Stefania i Edward Błaszcz, Anna Geller, Józef Baran, Hermina i Andrzej Będkowscy, Tadeusz Staszkiewicz, Antonina i Michał Staszkiewicz, Mieczysław Sienkiewicz, Kamila i Józef Spendel, Waleria, Eugeniusz i Janusz Kubaszko, Józef Widzyk, Tadeusz Rus z rodz.: Marią i Wincentym, Regina i Jan Satława z synem Józefem, Justyna Damek z m. Franciszkiem, synami: Czesławem i Edwardem, Stefania i Michał Bistyga z synem Stanisławem i ż. Cecylią, z rodziny Rus, Lisowskich i Mikus, Ryszard Zawartko, Irena i Tadeusz Pniak, z rodziny Pniak, Zawartko i Szczytowskich, Maciej Malczewski, Irena Micherdzińska, Kazimiera i Marian Gowin, Maria Duraj, Julian Kiebuz, Maria Rąb z m., Jerzy Wujcicki z ż. Marią, Janusz Zajączkowski, Kazimierz Adamek, Halina Kotarba z rodz., Małgorzata Pieczara z rodz., Janina i Stefan Filipczyk, Wiktoria Konopnicka z m., Jakub Sasiński, Józef Kościelniak, Włodzimierz Skubis, Paweł Niemczyk, Stanisława i Wilhelm Brasse, Teresa i Władysław Kolęda, Aniela Rusek z 2 m., Kazimierz Kozioł, Adrian Figóra, Józef Omasta, Bogusław Lach, Wacław Ojczyk, Władysław Lejawka z ż. Stanisławą, Ludwik Stasica z ż. Antoniną, Jan Gębski, Stanisław Dulian z rodz., Stefania i Alfred Lidke, Janusz Łukasiewicz, Halina i Alfred Lidke, Janina Tomaszek, Maria Małowiecka z rodz. i braćmi: Henrykiem i Jerzym, Władysław Pach z rodz., Zbigniew Pach, Jan Sewera, Rudolf i Waleria Borak z synem Marianem, Eugeniuszem i wnukiem Adamem, Józef i Ludwika Krawiec z synem Franciszkiem i Stanisławem, Anna Wolny, Zbigniew Czerna, Roman i Franciszka Czerna, Tomasz Rozmus, Władysław Zuziak z rodz. i braćmi, Tadeusz i Władysława Zontek z rodz. i synem Adamem, Władysław Walaszek z rodz., Bronisława, Michał Janiuk, Ryszard Szczupalski, Ryszard Szemiel, Aniela i Tadeusz Pawełek z synami: Andrzejem i Zbigniewem, Zofia i Władysław Staszkiewicz z synem Mieczysławem, Ewa Gut, Franciszek Wróbel z ż. i synem, Jan Raczek z ż. i 2 synami, Wiktoria i Franciszek Smolik z synami: Franciszkiem i Władysławem oraz córką Genowefą, Jan Hupczak, Tomasz Jedrzkiewicz z ż. Marią, Jan Wandzel z ż. Marią, Maria Chwaja z m. Piotrem, Franciszka Kliś z m. Janem, Franciszka Habdas z rodz. i teściami, Tadeusz Koszykiewicz z rodz., Stefania i Józef Widuch z synami, Salomea Sołtysek z synem, Stanisław Myśliwiec z ż. Marią, Jerzy Cembala, Józef Rączka z rodz., Maria Koszykiewicz, Irena i Józef Grzegorzek, Krystyna i Józef szewczyk, Maria i Antoni Golec z synem Andrzejem, Anna Pawełek z synem Robertem, Genowefa i Feliks Kwiatkowscy, Władysław Blachura z rodziną, Aniela Śpiewak z m. Gustawem i rodziną, Jacek Ślemieński, Janina i Józef Ślemieńscy, Feliks Kowalski, Helena Cygoń z m., Józefa Pindel z m., Aniela Błaszcz z m. i dziećmi, Władysława Kolonko z m. i dziećmi, Aniela Habdas z m., Maria Cygoń z m. i synami, Elżbieta Słonka, s. Agrymira Drebot, Janina Olszowska z m., Jan i Maria Szymońscy, ks. Wojciech Olszowski, Jan i Karolina Piela z synem Janem, Maria i Zygmunt Andrejas, Edward Różański, Agata i Józef Łoboda, Ewa Bajońska, z Róży Królowej Polski, Marian Kozieł z rodz.: Józefą i Alojzym oraz teściami Marią i Franciszkiem Białas, Władysław Gardaś z rodz. i rodzeństwem, Weronika Brenkus z m. Tomaszem i dziećmi, Otylia i Sylwester Pyclik, Jan Czernek z rodz., Marcjanna i Michał Gąsiorek, Wiktor, Helena, Regina Sowa, Franciszek, Janina Kowalczyk, Stanisław Bukowski z synem, Gertruda Bukowska, Narcyz i Maria Kamińscy z synami i synowymi, Mieczysław i Helena Muś z synami, Maria i Mieczysław Pachowicz, Maria i Jan Pachowicz, Julia Ligas z 2 m.: Wojciechem i Marcinem, Elżbieta i Leopold Zabłoccy, Anna i Michał Then, Mieczysław Ostasz, Helena i Henryk Kubaszko, Maria i Edward Salamon, Aleksander Sojecki, Stanisław Polak, Wanda i Otto Herzyk z synem Ryszardem, rodz. i rodzeństwem, Michał Mroczkowski z rodz. i braćmi, Andrzej Pieniądz, Kostas i Maria Manolopulos z rodz., Stanisław, Helena i Maria Kos, Janina i Józef Szymik, Maksymilian Bąk, Jan Kubica, Władysław Tlałka, Ewa i Bogdan Harmata, Tadeusz Cojda z rodz., Karolina i Rudolf Mrózek, Jadwiga Tomala z m., Józef Tracz z rodz., Genowefa i Józef Franek, Franciszek Talik z ż. Franciszką, Jan, Piotr Szymik, Ludwik Szymik z ż. Katarzyną, Stanisław Talik z ż. Anielą, Michał Talik z ż. Joanną, Jerzy Świsterski z ż. Ireną, Władysław Widzyk z ż. Marią, Jan Pasieka z ż. Stefanią i córką Marią, Jan Gawron z ż. Augustyną, Piotr Gawron z ż. Elżbietą, Tadeusz Gawron z ż. Anielą, Janina Działo z m. Edwardem, Tadeusz Rutkowski z ż. Czesławą, Elżbieta Pawlus, Józef Widzyk z ż. Marią, Jan Widzyk z ż. Wandą, Karol Piątek z ż. Wiktorią, Stanisław Piątek z ż. Marią, Czesław Zych z ż. Heleną, Józef Piątek, Michał Biegun z ż. Marią, ks. Stanisław Piątek, ks. Bolesław Piątek, Roman Kozubek, Stanisław Rybarski, Helena, Władysław Wawrzyczek, Czesław Talik, Karol i Maria Studenccy z rodziną Antoniego i Janusza, Franciszka i Michał Sadłek, Andrzej i Elżbieta Krywult, Agnieszka Krywult, Włodzimierz i Jadwiga Fiak,  Józef Janeczko, Mieczysław Wolny, Helena i Władysław Skrzyp z synem Adamem, Elżbieta i Michał Kubańda, z rodziny Kubańda, Józef i Tadeusz Piętka, Karol i Michalina Talik, Karol i Karolina Bielewicz, Jan Marszałek z rodz., Józef, Anna Byrtek, Joanna Pluta, Stanisław, Stefan Byrtek, Stefania Kapała, Bronisław Byrtek, Roman Źróbek, Eugeniusz Noga, Zofia i Konstanty Kryjak, Maria i Jerzy Gluza, Helena Stokłosa, Maria i Józef Dziedzic, Franciszek Kania, Józefa Pstruszyńska, Wiktoria Dziedzic, Krystyna Stwora, Zdzisław Pilarz, Jan Kurz z rodz. i siostrą Cecylią, Julianna Czoch z rodz., Katarzyna i Józef Olszowscy z dziećmi, Michał Gwiżdż z żonami i dziećmi, Maria Gwiżdż, Stanisława Suchońska, Kazimierz Urbański, Salomea i Ludwik Jazdon z córką, synami, synowa i zięciem, Władysława Micherdzińska z mężami, Marian Magiera z rodz., siostrą i braćmi, Michał Biegun z 2 ż. i synami, Jerzy Zachura, Adam, Bronisława i Jacek Buława, Janina i Franciszek Zoń, Genowefa Zoń, Maria i Wojciech Zoń, Antonina i Stanisław Kliś, Teresa i Stanisław Mastela, Teresa i Karol Mastela, Karol Gałuszka z 2 ż., synami i rodziną, Anna Gałuszka z m., rodz. i rodziną, Józef Wyród z ż., dziećmi, rodz. i rodziną, Franciszka Wyród z m., rodz. i rodziną, Józefa Gałuszka z m., 2 synowymi, synem i rodziną, Józef Gałuszka z ż., Jan Gałuszka z ż., Adam Michalec z ż. i rodziną, Teresa Piecha z m. i synami, Andrzej Pawełek z synem Jarosławem, Jan Cielas z ż. Marią, Ludwik Górny z ż. Katarzyną, Tadeusz Cielas z ż. Anną, Tadeusz Pawełek z ż. Anielą, Eugenia i Stanisława Pawełek, Antoni i Aniela Stokłosińscy z synami: Grzegorzem i Stanisławem, Karol i Wiktoria Piątek z synem Kazimierzem i córkami: Aurelią i Krystyną, Zofia i Michał Krzeszowiak, Władysława i Kazimierz Szczotka, Franciszka i Tadeusz Szczotka, Rozalia i Franciszek Szczotka, Stanisław Lorczyk z ż. Marią, synami: Eugeniuszem, Bronisławem, Stanisławem, Józefem, Tomaszem oraz córkami: Marią, Stanisławą i Józefą

 

WYPOMINKI 2021/2022 8:45 cz. II

Jan Stwora z ż. Joanną, synami: Andrzejem, Władysławem z ż. Walerią oraz córką Marią z m. Janem, Jan Kocoń z ż. Joanną, Edward i Janina Białek, Janina i Czesław sarnik, Rudolf i Małgorzata Niemczyk, Alojza i Ignacy Karner, Tekla i Wincenty Niemczyk, Andrzej i Helena Białek, Jan i Anna Wojtyła, Józef i Aniela Wojtyła, Jan Karner, Maria i Stanisława Białek, Czesław Pająk z rodz. i rodzeństwem, Ewa i Jerzy Pająk, Eugenia i Antoni Czader z rodz. i rodzeństwem, Stefan Krzykawa z bliskimi, Stefania i Karol Witwiccy z synem Andrzejem, Jadwiga Kosowska z m. Kazimierzem i bliskimi, Julian Łukaszek z bliskimi, Maria i Jan Pasko, Bronisław Pasko z ż., Marian Wiszniewski z rodz., Anna i Władysław Kobza z synami i synową, Stefania Kobza z rodz., Cecylia i Józef Gąsiorek, Karolina Micherda, Halina i Tadeusz Kamińscy, Gustaw Kaliga z ż., Marcin Majdak z ż., Mieczysław Walaszek, Józef Zelek z dziećmi, Karolina i Stanisław Maciejny z rodz. i rodzeństwem, Stanisław Zelek z dziećmi, Józef Dybczak z rodz. i rodzeństwem, Stanisław Gąsiorek z rodz., Bożena Kowalska z rodz., Romana Rączka z m. i rodz., Antoni i Bronisława Niteccy z rodz., Kazimiera, Władysław Zyzak, Zofia, Paweł Rodzoń, Tadeusz i Teresa Zyzak, Jan i Bogusława Czul, Wiktoria i Leon Białek z synem Czesławem, Stanisław i Anna Białek, Andrzej Białek, Franciszka i Włodzimierz Droba, Ryszard Studencki z rodz., Karol i Marianna Zyzak, Stanisława Zając, Wincenty i Aurelia Zyzak z synami: Mirosławem i Piotrem, Aniela i Jakub Kwak, Michalina Kwak z synem Stanisławem, Stanisław Ozaist z 2 ż. Cecylią i Janiną, Karol i Maria Czul, Karol i Maria Piecuch, Małgorzata Biernat z rodz. i teściami, Hildegarda i Zbigniew Olszowy z synem Tomaszem, ks. Franciszek Smolarek, Dorota Jeziorska, Henryk i Władysława Augustynowicz z rodz., Eugeniusz i Józefa Wolak, Marek Wolak, z rodziny Rachwalskich i Szymbainów, Józef Ulrych, Marek Piela, Józefa i Jan Ulrych, Janina i Leon Piela, Katarzyna i Augustyn Duc, Mieczysław Mrowiec, Maria i Józef Lewandowscy, Teresa i Roman Jurasz, z rodziny Ficek, Józef i Zofia Półmiarek, Kazimierz i Julianna Malec,  z rodziny Drewniaków, Jasków i Dudysów, Tadeusz Drewniak, Paweł Skóra, Władysław Fijak z ż., Kazimiera Copija z rodz. i synem Czesławem, Bogusław Kubies, Maria i Józef Pietraszko z synem Adamem, Teresa i Jan Mazur z wnukiem Grzegorzem, Michalina i Jan Pietraszko z synami, Regina Pietraszko z m. i dziećmi, Adolf Wojtusiak z żonami i dziećmi, Aniela Pietraszko, Jan, Marcjanna, Franciszek Gawor, Antonina, Stanisław, Rafał Gawron, Tadeusz Gawor, Rozalia i Antoni Czarnota z synem i zięciem Stanisławem, Wanda i Zdzisław Wieczorek, Krzysztof Wieczorek, Maria Basiura z m. i synem,  Roman i Antonina Gorlińscy, Zofia i Tomasz Płonka, Alicja Płonka, Tadeusz i Lidia Gorlińscy, Zbigniew i Zdzisław Płonka, Stanisław i Władysława Nieuważny z synem Jerzym, Waldemar, Zofia, Roman Kasińscy, Czesława, Joanna, Tadeusz i brat Tadeusz Jankowski, Michał Lejawa, Michalina i Franciszek Micherda, Helena i Ludwik Kubica, Maria i Stanisław Czul, Anna Tomaszek z m., Wanda Kulczyk z 2 m., Michał Berdy z ż. Bronisławą, Wojciech Berdy z ż. Marią, Piotr Różycki z ż. Marią, Genowefa i Stefan Gryzło z rodz., rodzeństwem i wnukiem, Anna, Szczepan i Adam Caputa z rodz., Zdzisław Biniaszczyk z rodz., Anna, Jerzy Kuchta z synami: Władysławem, Janem i Mieczysławem, z rodziny Kulaków, Antoni Pietrucki z rodz. i teściami, Maria i Wacław Kuśnierz, Eugenia i Jan Skorochoda, z Róży Narodzenia NMP, z Róży MB Królowej Różańca Św., Kazimiera, Barbara, Franciszek Bajda, Roman Sawicki, Weronika, Franciszek, Włodzimierz Ścisło, Michalina i Mieczysław Nosek, Tomasz, Narcyz Świątek, Henryk Seeman, Joanna, Halina, Stanisława, Danuta, Jan i Kazimierz Seeman, Maria, Tadeusz, Barbara i Adam Bodzek, Jadwiga, Stefan i Roman Sawiccy, Irena, Jan Aleksander Obtułowicz, Anna, Jan, Janina, Franciszek, Krzysztof Staszkiewicz, Maria i Jan Komunieccy, Antonina i Stanisław Podreccy, Irena i Bronisław Sznajdrowicz, Franciszek i Wojciech Staszkiewicz, Helena Fijak z rodz., Franciszek Fijak z rodz., Władysław Szczelina, Gertruda i Karol Piecuch z synem i wnuczką, Stanisława i Mieczysław Mędelscy, Mieczysław, Tadeusz Sienkiewicz, Anna Tatarczuch, Ryszard Bajoński z rodz., Leonid i Mary Simkins, Stefania Pieronek z rodz. i bratem Karolem, Michał Kasoń z rodz. i ż. Marią, Józef Zontek z ż. Zofią i synem Adamem, Ewa Dąbrowska z rodz., Halina Gracyalna, Jan, Helena, Maria, Stanisława, Jan, Katarzyna, Felicja, Agata, Zofia, Andrzej, Stefan, Aniela, Michał, Anna, Franciszek i Rafał, Franciszka i Józef Puda z synem, Elżbieta Dłutek, Anna i Szczepan Dłutek z synem Janem, Maria, Stefan Wirth z synem Włodzimierzem, Waleria i Piotr Matlakiewicz z synami: Markiem i Krzysztofem, Alfreda Szczotka z rodz., Halina i Jerzy Kubieniec, Józef Hubczak z rodz., synami, szwagrami, szwagierką i chrześniakiem Marcinem, Bronisław i Ludwika Kasperek z synami, synową, wnukiem i rodzina, Józef Goryl z rodz. i dziadkami, Rozalia i Karol Niewdana z rodz., Jan Niewdana z dziadkami, Anna Cetera z teściami, Mirosław, Wacław i Miłek Banaś z dziadkami: Karoliną i Romanem Feret oraz ciocią Marią, Stanisław i Gertruda Biel z rodziną, Michał i Maria Biel z rodziną, Janusz Figura z rodz., Teresa Skoczylas z rodz., Irena Szreter z rodz., Kazimiera Blecha z m., Ewa i Ludwik Tomiczek, Emanuel i Maria Szymońscy, Katarzyna Luber, Wiktor i Michalina Szymańscy z córkami: Leokadią, Józefą i Anną, Sylwester  i Rozalia Szymańscy, Władysław Kuźma z m. i synem, Jadwiga Spratek z córką, Barbara Cieślar, Stefania Fijak z córką, Czesław Cieślar z rodz., Maria Sarat, Władysław, Rozalia, Maria i Anna Trela, Katarzyna i Tomasz Trela, Stanisława i Janusz Dziadkiewicz, Karolina i Zbigniew Niemiec, Antonina i Władysław Wątek, Helena i Jan Nowak, Kamila i Władysław Obtułowicz, Bronisław, Andrzej Dobosz, Jerzy i Helena Nowak, Grzegorz Dziadkiewicz, Tadeusz Łukaszów, Joanna Stolarczyk z m. Józefem, Wiktoria Feil z synem Stanisławem, Maria Furtak z m. Władysławem, Urszula Furtok, Józefa Habdas z m. Michałem, Janina Chrobak z m. Drahosławem, Benedykt i Maria Krajcarz, Maria Talik, Julian i Albin Krajcarz, Tadeusz Mrowiec, Krystyna Bąk z m., Stanisława Lejawka z m., Maria i Jan Urbaniec, Marian Matusik, Leokadia i Władysław Wyród, Wiktoria i Józef Sośniewski, Daniel Wieczorek z rodz. i siostrą Zofią, Cezary Wieczorek z dziadkami, Franciszek i Katarzyna Kalfas z synem Tadeuszem, Franciszek i Janina Barabasz, Jan i Maria Figura, Maria i Michał Hylińscy z synem Antonim, Franciszek Sokoliński z ż. Astą i córką Aliną, Maria i Ludwik Sokolińscy z dziećmi, Wiktoria i Jan Hylińscy z dziećmi, z rodziny Hylińskich, Stanisław Obrocki z rodz., Anna i Tadeusz Madej z rodz., Wiktoria Wojtusiak z dziećmi i wnuczką, Stefania, Karolina i Józef Kasperek, Halina i Jan Bartoszko, Irena i Jerzy Polaczek, Apolonia i Tadeusz Dudzińscy, Krzysztof Zabłocki, Alojzy, Anna, Adam i Zenobia Krzywanek, ks. Konstanty Krzywanek, Jadwiga, Kazimierz i Mieczysław Gaj, Helena  Franciszek Łodziana  z synem Andrzejem, Janina i Mieczysław Filipiak z córką Anną, Zofia i Antoni Fijak z synami i córkami, Edward Mydlarz z rodz. i teściami, Helena i Józef Łodziana, Teresa i Wojciech Hankus, Jerzy Marek, Marcin Topolewski, z rodziny Topolewskich i Urbańców, Leokadia i Andrzej Ciołek, Władysław Szymala, Stanisław Zemczak, Władysław Szewczyk z rodz. i synami, Jan Lejawka z ż., córką, 2 synami i 2 synowymi, Władysław Hudziec, Tadeusz Tlałka, Bernadetta Kasperek z córką Krystyną, Helena i Jan Golec z rodz., Jan Gawron, Józefa Golec z m., Michalina i Franciszek Obroccy, Emil i Michalina Kutschera, Jan i Władysława Kutschera, Maria, Kazimiera Obrocka, Maria i Szczepan Ficek, Anna i Wiktor Biernat, Helena i Wiesław Piwko, Elżbieta i Marian Ponikwia z synem Andrzejem, Jacek Czyż z rodz., Andrzej Firląg z rodz., Jadwiga i Zygmunt Mireccy, Stanisława i Władysław Halińscy, Stefan Mirecki, Władysław i Alfreda Mireccy, Janina, Brunon i Bernard Fojcik, Mieczysław Klimek, Zofia i Danuta Cimała, Stanisław, Franciszka i Adam Bieniek, Adam Ciurla z ż. Stanisławą, Stanisław Kosibor z ż. Julią, Antoni Ciurla z ż. Marią, Edward Lach z rodz. i teściami, Anna i Stanisław Pasierbek, Janina i Władysław Dybczak, Krzysztof Panc z rodz., Jan Luber, Józef Ostrowski z rodz., Stanisława Piątek z m. i dziećmi, Teresa i Bolesław Dziki, Andrzej Dziki, Józef Midor, Zofia i Michał Lach, Andrzej Cader z mamą Czesławą, Maria Galica z m., córką i synami, Krystyna i Jan Galica, Władysław Łatak, Czesław Zemczak, Anna Gołba, Maria Dobija, Anna i Antoni Chrobakiewicz, Kazimierz i Danuta Dobosz, Tekla i Stanisław Talik, Mirosław Bińkowski, Elżbieta i Marian Ponikwia, Tomasz Czapnik, Józef, Stanisława Knapek, Rozalia i Kazimierz Dutka, Eleonora Rakowska z m. Mieczysławem i synem Janem, Józef Kozieł, Zygmunt Prochownik, Józef Dziedzic, Janina i Tadeusz Mikus, z rodziny Mikus i Lisowskich, Kazimierz Siwek, Zofia Pieronek z córką Katarzyną, Henryk Sanetra, Weronika i Wojciech Graca, Michalina i Kazimierz Kubalańca, Anna Słabosz z mężami, Władysława i Władysław Ryszka, Janina Bury, Teodor, Marianna i Stanisław Trybała, Czesław i Alina Gmyrek, Michał Mika z ż. Anną i siostrą Wiktorią, Dionizy Dybczyński z ż. Elżbietą, Zygmunt Ślusarz, Emilia, Anna Kotlarska, Janina Bąk, Władysława i Stefan Wróbel, Szymon Klimek, Anna i Bogusława Studencka z m. Michałem, Irena i Józef Kubica, Anna i Franciszek Firlejczyk, Franciszka i Jan Pietraszko, Teresa i Józef Fiedor, Wanda Fiedor, Karolina Nowak, Agnieszka Łabuzek, Marian Kopeć, Cecylia i Adam Piwko, Janina Liskowicz, Stanisław Leśniak, Helena Piwko, Anna Owczarek, Krystyna Piwko, Władysław i Jolanta Piwko, Szczepan, Aniela, Józef i Małgorzata Mołdysz, Anna i Michał Polak, Leon i Kunegunda Marszałek, Franciszek i Anna Goryl, Eugeniusz i Helena Wolf synem Wiesławem, Janina i Henryk Gąsiorek, Barbara i Marian Wątroba, Felicja i Franciszek Wrężlewicz, Rozalia Duraj, Jan i Aniela Biegun, Władysław Tyc, Bronisław Jeziorski z ż., córką i synami, Marian Osmałek z wnukiem Sylwestrem, Jan Kantyka z rodz. i teściami, Mieczysław Gil, Józef Gołek, Aniela Mrowiec, Franciszek Gołek

 

WYPOMINKI 2021/2022 16:00 cz. I

Józef Barcik, Janina Dudka, Józef, Wiktoria, Adam, Andrzej i Czesław  Hankus, Joanna i Franciszek Kamińscy, Ludwika Ślusarczyk z siostrami: Danutą i Stanisławą , Maria i Stanisław Pydych, Stanisław i Franciszka Ślusarczyk z rodz., dziadkami i siostrą Wandą, Kazimierz Lach, Władysław Lach z ż. Anną, Ludwik Wiewióra z ż. Joanną, Władysław Wiewióra, Józef i Bronisława Matiak, Urszula Solarek, Olga Stankiewicz, Adelajda Mielniczuk, Piotr i Anna Bielewicz, Franciszek i Helena Dowsilas, Mieczysław Miodoński z rodz., Władysław Miodoński z ż., Wincenty i Karolina Miodońscy, Adam i Józefa Staszkiewicz, Władysław i Magdalena Prochownik, Jan Murański, Aniela i Józef Cul, Joanna i Władysław Bąk z rodz. i rodzeństwem, Magdalena Ostrowska, Anna Dzierżawa, Bronisława Kaczyńska, Helena i Stanisław Muś, Helena i Tomasz Biernatek z synami: Janem, Stanisławem i Józefem, Krzysztof Nowak z rodz. i bratem Adamem, Maria Romowicz z m. i siostrą Heleną Kucharską, z rodziny Biernatków, Gugów i Hulków, Leonarda i Władysław Klęka z rodziną, Wiktoria i Alojzy Pach z synem Zdzisławem i córką Marią, Paweł Sztwiertnia z ż. Jadwigą i Stanisławą oraz synami: Piotrem i Andrzejem, Jan Dokutowicz z rodz., Andrzej Śliślicki, Maria Itzeli, Stanisław Okrzesik, Stanisława Romanowska, ks. Karol Kochaj, Jan Kochaj, ks. Stefan Ryłko, ks. Krzysztof Pasieka, członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci, Jan i Waleria Stasica, Ferdynand Duda, Artur Duda, Ferdynand Duda z 2 ż., Maria Urbańska z m., Franciszek Stasica z 2 ż., Karol Meres z ż., córką i synem, Waleria Meres, Władysław Kotlarski, Anna Zoń z m., członkowie Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Zbigniew Juchniewicz  z rodz., Czesław Bąk z rodz., Czesław Cul z rodz., Natalia Cul z rodz., Adam Cul, Wojciech i Anna Mucha, Marcin i Julianna Mucha z synami: Janem, Józefem, Stefanem, Władysławem i Stanisławem oraz córką Janiną, Maria Mucha z synem Krzysztofem, Karol i Aniela Noga z córkami: Marią, Kazimierą i Karoliną, Władysław Żur, Helena, Józef Studenccy, Czesław Binda, Józef i Aniela Kubica, Julia i Władysław Binda, Emil i Janina Drewniany, Maria Tomiak, Halina i Bronisław Krzyształowicz z córką Haliną i synami: Witoldem i Bronisławem, Krystyna, Stanisław Figura, Henryk Walaszek z córką, rodz. i rodzeństwem, Bronisław Sroka z ż. Heleną, Franciszek Rogowski z ż. Zdzisławą, Stefan Kania z ż. Elżbietą, Tadeusz Kucharski z ż. Jadwigą, Władysława Kuźma z m. i synem Mieczysławem, Antonina i Adolf Szymiczek, Janina i Władysław Tomiczek, Helena i Franciszek Tomiczek, Julian Kasprzyk, Katarzyna Dybczak, Józef Stasica,  Helena i Marcin Binda z synami: Władysławem i Adamem oraz córkami: Ewą i Stefanią, Regina i Jan Kłusak, z rodziny Bąków, Nowaków, Szumlasów, Musiałów, Pindlów, Mikuszewskich i Kudzia, Kanina Biel z m., Maria Urbaniec, Zbigniew Marszałek, Andrzej Rainda z 2 ż., Filomena i Stanisław Zawidzccy z rodz. i rodzeństwem, Irena i Karol Grzegorzek z rodz. i rodzeństwem, z rodziny Gołuchów, Mołdyszów, Czarnotów, Wrężlów, Chałupników, Wróbli, Ponikwiów i Świniańskich, z rodziny Zawidzkich, Barczykowskich, Brzezińskich i Żmijewskich, z rodziny Grzegorzków i Knapków, Przemysław Chmielewski, Mieczysław Malczewski, Magdalena Pomietło, Anna Spyrka, Agata Duraj, Jacek Stawarz, Paweł Muś, Andrzej Pawełek, Wanda i Stanisław Flaczkiewicz, Michalina i Jan Babińscy z rodz., Piotr, Andrzej Ziemski, Stanisław z rodz., Józef, Marek Kądziołka, Maria Paneth, Teresa Miodońska, Janina i Marcin Knopek, z rodziny Ziemskich, Babińskich, Niklów, Panathów, Podgórskich, Kupczaków, Łataników, Kotarzewskich i Zyzaków, Karol, Stefania, Jan i Blandyna Rączka, Stanisław Lach, Anna Komorek, Stanisław Niziński z ż., Eugeniusz Grzesiuła z rodz., Stanisław Koleśniak z ż., Czesław Pilarek, Adam Niziński z ż., Jerzy Niziński, Władysław Kolofaticz, Maria Zajfert z m. Kazimiera Świętnicka, Lidia Grzesiuła z córką, Józef Ryba z ż. i synem, Helena Kapała z m., Teresa Gowin z m., Jerzy Niziński z wnuczką, Jerzy Mróz, Anna Głaz, Józef Pieczarka z ż. Walerią, Agnieszka Maruszczak z m. i dziećmi, Jan i Ludwika Maruszczak, Regina Klęka z m. i dziećmi, Regina Kubica, Maciej i Kunegunda z dziećmi, Anna Stokłosa z m. i dziećmi, Anna i Józef Stokłosa, Kazimierz Stokłosa, Mirosław Puda, Józef Zoń, Franciszek Zoń z rodz., Stanisław Maruszczak z rodz., Franciszek Kubica z ż., Mieczysław Głowacki z rodz., Andrzej Kubica, Kazimierz Stasica, Maria Majewska z m., Aniela Zoń z m. i dziećmi, Julian Gołuch, Ewa Dowsilas, Stanisław i Maria Pacuszka, Franciszek i Anna Klimczak, Józef i Stanisława Habdas z rodz., Jacek i Genowefa Wrzeszcz z rodz., Maria i Stanisław Studenccy z córką Bogumiłą, Maria i Jan Binda, Wiesława i Józef Studenccy, Maria i Stanisław Ciura, Jan Habdas, Zbigniew Radecki, Halina Radecka, Marian Kałkus, rodziny Ciurów i Kałkusów, Krzysztof Szczerbanowicz z rodz. i dziadkami, Józef i Helena Mieszczak z rodz., Jan i Maria Chrobakiewicz z synem Władysławem Józef i Hermina Dyduch, Maciej Opałka, Maria Drewniak, Stanisława i Czesław Jastrzębscy, Jerzy Mierzwiński, Maria Przetacznik, Andrzej Gierowski, Maria i Leopold Staszkiewicz, Edward Paciorek, Maria i Michał Maślanka z synem Wiktorem, Franciszka i Jan Sanetra z córką Alojzą, Kazimierz Paciecha, Magdalena Brańka z synem, Bronisław Tlałka, Maria Pytlarz z m. Tomaszem i synem Ryszardem, Wiktor Pietraszko z ż., Czesław Pietraszko z córką, Bolesław Pietraszko z ż. i synem, Władysław Pietraszko z ż., Kazimierz Błachut z ż., synem, córką i zięciem, Weronika i Wojciech Graca, Maria i Stanisław Pluta, Władysław, Wiesław Pluta, Józef Obtułowicz, Kazimierz Graca z synem, Władysław Graca, Anna Marszałek z m., Jan i Helena Marszałek, Krystyna Hernas z m., Edward Romek z ż. i synem, Ludwik Urban, Czesława Urban z rodz., Zofia Bobak z m., Agnieszka Bodzek z m. i synem, Władysław Kosiec z ż. i synem, Marek Jurasz z rodz., Stanisław Bednarz, z rodziny Bednarz i Pytel, Antoni Gowin, Marian Czosnek, Karolina Dusek, Rudolf i Kazimiera Dusek, Włodzimierz Adamek, Czesław Jakubiec, Helena Białek z m. i synem Janem, Jan Talik z rodz. i rodzeństwem, Franciszek, Aniela, Zofia i Michał Łakomy, Wiesław, Wojciech, Janina i Helena Smulscy, Zbigniew Jankowski, Grażyna Bobrowska, Jadwiga, Zbigniew Oleksy, Karolina i Jan Cwanek, Anna Zawislańska, Krystyna Giercukiewicz, Katarzyna Staszkiewicz, Maria, Adam Kamiński, Krystyna i Jan Wierzbiccy, Helena i Szczepan Tomaszek z synem Henrykiem, Filip Kuryś, Maria i Ludwik Kudzia, Bronisława, Zygmunt i Jerzy Jagła, Andrzej Dzierżawa, Halina Krzyształowicz, Maria i Feliks Nowakowscy, Bolesław i Urszula Ratoń z córką i synami, Anna Ratoń. Ludwika i Szczepan Kubica, Józefa i Jan Mrowiec, Wojciech i Anna Kubica z synami i córkami, Stanisław Barcik, Marta i Jan Ostrowscy, Stanisława i Józef Ficoń, Jan Stasica, Bogumiła Łoza, Grzegorz Studencki, Józef Łoza, Wiktoria, Maciej Masny, Eleonora Ficoń, Władysław Gołuch, Joanna i Władysław Bąk z rodz. i rodzeństwem z obu stron, Ilona i Aleksander Kłusak, Władysława i Edward Grabias, Maria i Jan Dybał, Wincentyna i Aleksander Żukowscy, Marianna i Jan Grabias, Helena i Paweł Żukowscy, Stanisława, Jan i Danuta Szafował, Karolina Fiedorowicz, Elżbieta i Jadwiga Skoczylas, Maria i Bronisław Kastelik, Gertruda i Stanisław Bukowscy, Piotr i Władysława Mikus, z rodziny Mikus, Żyła i Kupczak, Błażej, Eleonora i Władysław Witek, Krystyna i Józef Drozdowscy, Zofia Korpacka, Józef i Anna Habas, dziadkowie z rodziny Witek i Janów, Waleria, Jan i Jerzy Janów, dziadkowie z rodziny Franz, Maria i Stanisław Ciurowie, Ryszard Gerber, Marian i Krystyna Skalscy, Andrzej Stanula, Wiktoria i Michał Plekaniec, Zdzisław Plekaniec, Aniela i Józef Plekaniec, Anna i Roman Szymiczek, Ludwik Stasica, Bronisław i Mirosław Gęga, Anna i Franciszek Panc, Andrzej Bielewicz, Irena Waligóra, Maria, Wojciech, Zofia i Ludwik Cembala, Anna, Włodzimierz i Ilona Studenccy, Julian Widzyk, Stanisław Bożek, Elżbieta Bożek z m. Michałem, Maria Wojtyła, Franciszka, Franciszek, Krystyna, Władysław, Stanisław i Stanisława Micherda, Ennio Gentile, Józefa Duraj, Adam Kucharski z rodziną, Józef Bitta z ż. i rodz., Wanda Szczygieł z rodziną, Antoni Zuziak z ż. Heleną, rodz. i teściami, Grzegorz Oleksiak z rodz. i rodzeństwem, Barbara i Józef Korczyk, Maria Ditrich, Wanda Krajewska, Henryka Mrozińska, Tadeusz Szwec, Rozalia i Józef Wajdeczko, Arkadiusz Mizia, Krystyna Giercuszkiewicz, Helena, Antoni, Jan i Maria Wiewióra, Wiktoria Skrzypek, Michał Janik, Józef Piecha, Elżbieta i Wacław Olszowscy z rodz., Janusz i Dylan Olszowscy, Władysława Micherdzińska z m. Witem, Halina Płonka-Kasoń, Jan Grzesiak z ż. Heleną, Janusz i Andrzej Grzesiak, Olga Firlej, Franciszek Grzesiak, Bronisława Studencka, Antoni i Maria Suchoń, Władysław i Jadwiga Semla, Wiktor i Magdalena Staszkiewicz, Maria, Henryk i Albina Różańska, Maria i Józef Augustyn, Katarzyna, Feliks i Zdzisław Mazurkiewicz, Hermina Kolber, Edward Ryłko, Jadwiga Rubys, Robert Drabik, Władysław Ponikwia z ż. Moniką, Franciszek Gach z ż. Ireną, Maria i Eugeniusz Wrzeszcz, Zofia Tamezoujt, Władysława Toka, Józef Krzesak, Marcin, Jadwiga, Janusz i Łucja Ostrowscy, Tadeusz i Krystyna Ostrowscy, Władysław i Józefa Bialik, Władysław i Rozalia Ostrowscy, Stanisław Mrowiec, Maria Ostrowska, Irena Dendys, Bronisław i Genowefa Krzesak, Zofia i Janusz Stańczyk, Anna Talik, Kordula Sokołowska, Czesława Wandzel, Maria i Marian Farowicz z synami: Kazimierzem i Markiem, Franciszka i Władysław Farowicz z córką Renatą i synami, Henryk i Stanisława Farowicz, Stefania i Roch Mieczkowscy z synami, Zofia i Franciszek Chrapkiewicz z córkami i synem, Monika i Julian Urbaniec, Józefa i Antoni Pezdek, z rodziny Urbaniec, Szlagor, Pezdek i Talik, Józef, Józefa i Zbigniew Ostrowski, Ryszard Kłusak, Bożena Jaworska, Jan Pawlusiak, Jan Suchomirski, Janina, Franciszek i Andrzej Bercal, Kazimierz Woźniak, Maria i Józef Duraj, Tadeusz Duraj, Mirosława i Władysław Pawełek, Aniela i Kazimierz Filipiak, Barbara i Henryk Pawełek, Antonina i Bogusław Pawełek, Anna i Norbert Bednarz, Bonifacy Czernecki, Klara i Michał Siury z synem Adolfem, Maria Itzeli, Mateusz Jędrzejas z ż. Katarzyną, Józef Jędrzejas z ż. Marią i córką Marią Jakubiak, Jan Basik z ż. Agnieszką, Tadeusz Krzesak, Ignacy Talik z ż. Anną i córką Heleną z m. Stanisławem, Józef Talik z bratem Czesławem, Bronisława i Antoni Jakubiec z rodz., Stefan i Wiktoria Skalscy, Agnieszka i Józef Kaczmarczyk, Szczepan i Maria Stokłosa z rodz., Kazimierz Piela z synem Andrzejem, Józef Kubica z ż. Anielą, Rozalia Szukalska z m. Marianem, Czesława Binda, Józef Piecha z ż. Pelagią, Juliusz Farkasz z ż. Judytą, Jan Ferigo, Elżbieta Waluś, Stanisław Wróbel, Józef i Anastazja Gąsiorek z córką Lucyną, Stefania i Tadeusz Marcak z rodz. i rodzeństwem, Adam Gąsiorek, Krystyna Socha, Bernard Urbańczyk, Stanisław Marcak, Maria Sanetra, Helena i Jan Andrusiewicz, Krystyna i Andrzej Andrusiewicz, Maria i Jan Staszkiewicz, Helena i Jan Staszkiewicz, Rudolf i Katarzyna Janik z córkami, Ryszard Rut z rodz., Józef Żuławski z rodz., Józefa i Edward Pawlus z synem Franciszkiem, Kazimierz Matlakiewicz z rodz., Andrzej Ostrowski, Jan i Joanna Talik, Michalina i Stanisław Szmigiel, Irena i Franciszek Widzyk, Marcin Kamil Tetłak, Maria Żaba z m. Józefem, synami i córką Jadwigą, Władysław Sibik z rodz. i rodzeństwem, Anna i Stanisław Kupczak z rodz., synami, córkami, wnukami i siostrą Teresą, Franciszek Ciućka, Jerzy Krajewski, Aleksander i Edmunda Krajewscy, Regina i Zdzisław Barnasiuk, z rodziny Roszkowskich, Choińskich, Miosgów i Lewkowiczów, Tadeusz Żydek z rodz., Jan Pępek, Jan i Teresa Kozubowscy z rodziną Dobrzańskich, Dariusz Porębski, Stefania Pyclik z m. Francciszkiem, Alojza Mucharska z m. Antonim i synem Janem, Elżbieta Mołdysz, Aniela Gabriel z m. Kazimierzem, Estera Tlałka z m. Teofilem, Julia Brzuśniak z synem Józefem i córką Marią,, Karolina Golasik z m. Józefem, Władysław, Franciszek, Grzegorz, Jan, Stanisława i Stanisław Pytel, z rodziny Pytlów, Stanisław Kozieł z rodz., Maria Stawiarz, Antonina i Michał Kłusak, Henryk Wolny z rodz., Maria Miodońska, Marek Armatys z rodz., Aniela Jasiewicz z m., córką Danutą i synami: Czesławem, Adamem i Tadeuszem, Janusz Kubaszko, Kazimierz Rosołowski, Jadwiga i Stanisław Kruczyńscy, Maria i Wojciech Śliż, Irena i Antoni Herężlak, Aniela i Tadeusz Czanieccy, Genowefa i Maria Obrocka, Stanisław Obrocki z synem Stanisławem, Anna i Bronisław Marszałek, Wiktoria i Karol z dziećmi: Marią, Heleną, Bronisławem, Stanisławem i Marianem, Zofia Klimek, Katarzyna i Andrzej Raszka, Stanisław Drewniak z synem, Antonina Drewniak z synem, Józef i Maria Śleziak, Jan Śleziak, Leokadia Gołek, Rozalia Kubalańca, Mieczysław Kowal z ż. Danutą, Piotr Czerwicz z ż. Cecylią, Stefan, Stefania i Wiktoria Wika, Piotr Lach z rodz., Józef, Zofia, Wacław, Andrzej i Wojciech Górski, Czesław Adamczyk, Olga i Stanisław Kubica, Danuta i Franciszek Pluta, Bronisława Ryczek z rodziną, Rozalia i Adam Ryczek, Anna Białek, Waleria Fiedor z synem i córką, Julia Nowak z m., córką i synem, Józef Nowak z rodz., Jan Tomski. Ludwik Sroka, Karol i Stefania Pawełek, Anna Michalec, Agnieszka, Alojzy Biernat, Maria i Wojciech Habdas, Józefa i Franciszek Biernat, Irena i Jerzy Masłowscy z synem Krzysztofem i synowymi: Małgorzatą i Nikolą, Krystyna, Adam, Natalia i Tomasz Wrzeszcz, Franciszka, Marcin i Jan Urbaś, Albina Śliwa, Aleksander Pawlus, Maria Kobza, Karolina Marszałek z m. Franciszkiem, Józefa Ciurla, Zdzisław Krzyworzeka z rodz., Wojciech Ciurla z rodz., Aniela Podhalicz z m., Rozalia Dziki, Anna Harężlak z m., Władysław Puzoń z m.

WYPOMINKI 2021/2022 16:00 cz. II

Bolesław Gołuch, Kazimiera Gołuch z synem Kazimierzem, Karol Gołuch z ż. Zofią, Stanisław Szczotka z ż. Marią, Antonina Szczotka, Tomasz Zyzak z ż. Marią, Michał Zyzak, Karol Zyzak z 2 ż., Marcin Zyzak z ż., Szczepan Zyzak z ż., Katarzyna Mioduska z m., Anna Krzyżanek z m., Jan Wolny z 2 ż., ks. Rosner, Katarzyna Biegun z rodziną, Aniela i Jan Wolny z córką Marią i m., Franciszek Kubielas z ż., Wojciech Zyzak z rodziną, Bronisława Sermak z m., córką i rodzeństwem, Helena i Jan Dudys, Józefa i Roman Dudys, Bronisław, Barbara, Marian, Emil, Stanisława i Janina Sapeta, Jadwiga i Julian Stokłosa, Halina Sienkowska, Józef Gach z ż. Marią, Paweł Sufa z ż., Franciszek Sufa z ż. i synem, Bronisław Sufa z ż., Władysław Sufa z ż., Julian Micorek z ż., córką i synem, Karol Mikociak z ż. i córką, Marcin Gach z ż., Tomasz z ż. i synem z ż., Piotr Piotrowski z ż., Władysław Laburda, Stanisław Zemczak, Marcin i Maria Jeziorscy z dziećmi, Adam i Ludwika Jeziorscy z dziećmi, Bolesław Jeziorski, Józef i Aniela Mrowiec z dziećmi, Genowefa i Karol Stawarz, Elżbieta i Maksymilian Supłat, Zdzisław i Janina Mazurowscy, Jan Matrysiak, Elżbieta Łados, Franciszek i Władysław Stasica, Maria Stasica-Nęga, Edmund i Zofia Zyzak, Józef i Maria Zyzak, Stanisław i Jan Zyzak, Szczepan i Aniela Sanetra, Józef Sanetra, Władysław i Franciszka Minkinski, Józef i Anna Zuziak, Aleksander Zuziak, Izabela i Waleria Zuziak, Maciej i Anna Wawak, Józef i Magdalena Wawak, Alojzy i Teresa Wawak, Karolina i Waleria Wawak, Elżbieta Krępa, Emilia Stasica, Eugeniusz i Stefania Słodczyk z synem Januszem i córką Anną, Antonina i Zdzisław Białyniecki, Janina i Adam Olszowscy, Eugenia Pawełek z siostrą Stanisławą, Karol Bielawski, Halina Banach, Jan Kulig, Grzegorz Słodczyk, Tadeusz Błachut z ż. Marylą, Tadeusz Żak, Wanda Toruń, Zbigniew Kogut, Bogdan Caba, Krzysztof Kudybka, Ryszard Staszkiewicz z ż., Wanda Zuziak, Wiktoria i Michał Mrowiec z rodziną, Ludwika Chrapek, Janina i Józef Mrowiec, Genowefa i Ludwik Chrapek, Władysława i Antoni Rustyn, Maria i Jan Habdas, Maria i Waldemar Tomalczyk, Maria i Jan Jamka, Aniela Caputa, Stanisława i Józef Rak, Ludwik Pukajewicz, z rodziny Pukajewicz, Fedorian i Bezrodnych, Janina i Antoni Ładoś, Stanisława i Edward Gojlik, Julia i Jan Ładoś, Stefania i Bronisław Burdo, Maria i Wacław Ładoś, Anna, Antonina i Jan Gojlik, Alina Florczak, Stefania Błasiak, Wanda, Ewa, Zulka i Adam Kowalscy, o. Jan Reś, Jan Gutowski, Jan Krupa, Ludwik i Józef Wojtyła, Julia i Adolf Wojtyła, Teresa i Kazimierz Wojtyła, Stanisław Micherdziński, Leokadia Janitek, Andrzej Iwanek z córką, Jadwiga i Karol Kucharscy, Władysława i Piotr Iwanek, Joanna Drewniak z rodz. i bratem, Czesława Drewniak z rodz. i rodzeństwem, Władysław Prochownik z rodz., Piotr Andryszczak z synem Pawłem, rodz.: Jadwigą i Bronisławem, Rozalia Porębska z m. Wincentym, synem Stanisławem, Piotrem i córką Olimpią, Edward Moroń z matką, Aniela i Emil Pawlik, Maria i Karol Kozioł, z rodziny Pawlik, Kozioł, Karnasiów, Olesik, Eugenia i Piotr Głąb, Anna Kosiec, Jerzy Spychała, Maryla Cieślar, Maria Korczakowska z mężami, Grzegorz Olesik, Franciszek Karkowski z ż. Janiną i córką, Zofia Krakowska, Stefania i Ryszard Woliszewski, Marian Krakowski, Karola Zytek z m. Witkiem, Franciszek i Maria Micherda z synami i córką, Anna Rus, Maria i Jan Tarczoń, z rodziny Adamków, Józef Zyga, Urszula, Stanisława, Władysław i Edward Szewczyk, Janina i Edward Białek, Olga Suchoń, z rodziny Bachniaków i Majdaków, Julia i Karol Zemczak z dziećmi: Józefem, Antoniną, Stanisławem, Jadwigą, Barbarą i Marią, Grzegorz Siwek z rodz., Maria Faber z rodz., Stanisław Faber z rodz., Julia i Michał Faber, Adma i Genowefa Faber, Wiktoria i Michał Marszałek, Anna, Wincenty i Rudolf Dyduch, Władysława i Józef Siwek, Apolonia i Adam Binda, Kazimierz Wajdziak, Stanisława i Albin Marszałek, Bogusław Włoch, Krystyna Zyzak, Jan i Maria z Obtułowiczów, Wojciech i Maria z Zyzaków, Stanisław i Irena ze Staszkiewiczów, Janina, Joanna, Franciszek i Waleria Miodońscy, Stanisława Skrzypek z m. i synem, Helena Jurasz z m., synem i córkami, Maria Skrzypek z m. i dziećmi, Agnieszka Dziki z m. i dziećmi, Stefania i Emil Kłusak z synem Adamem, Maria i Jerzy Ostrowscy, Marianna, Gertruda i Maksymilian Peron, Jadwiga i Antoni Kudzia, Julia Oczkowska z synem Adamem, Anna i Andrzej Czarnota, Jerzy i Grzegorz Ormaniec, Ludwika Kłusak, Maria Szymik z m., Agnieszka i Stefania Słonka, Stefan Pniaczek z synem, Józefa Łaciak z m., Maria Droździk z m., Helena Łaszczak z m., Maria Kwaśnik z mężami, Izabela Czerwoniak, Józefa Midor z m., Helena, Stefan, Adam i Aniela Kruczyńscy, Urszula Bardyńska, Teresa i Karol Lach, Maria Myszka, Jan i Zofia Myszka, Andrzej Stasica, Stanisław Rus z rodz., Czesława, Stanisław, Wiktoria i Stefan Stolarzewicz, Maria Kwapińska, Stefania Mikś, Karol Piątek, Barbara Paluch, Bożena Białecka, Bogdan Miller, Piotr i Zbigniew Janeczko, Genowefa i Bronisław Dziki, Jan Dudek z rodz.. Alojzy Sroka z ż., ks. Józef Czaplak, ks. Zdzisław Dzidek, Zygmunt Marszałek z rodz., Józef i Helena Tomiczek, Anna i Władysław Siwek, Michał i Agnieszka Tomiczek, Krystyna Zyzak, Zenon Widzyk, Helena i Antoni Burda, Jacek Pitry, Stefan Flisek, Jan Haczek, Bogdan Włoch, Stanisław Spyra z rodz., Józef Michalski z ż. i rodz., Ryszard Gajewski, Janina, Szczepan i Janusz Wieśniak, Aleksandra i Leon Stachurscy, Stanisław i Teresa Loranc, Jadwiga Stachurska, Manuel Da Silva, Irena Harężlak, Chrestofer Sapeta, Aniela i Tadeusz Czaniecki, Eugenia Czaniecka, Teresa i Emil Sozańscy, Andrzej, Stanisław, Czesław, Maria, Zofia, Franciszek i Helena Śleziak, Anna Baliś, Maria i Edward Konior, Jan, Czesława, Bogusława i Helena Fabiszewska, Marian Fabiszewska, Oskar Welasko, Bronisław, Michalina, Jan, Antoni i Maria Dyaczyńscy, Anna Dyaczyńska-Herman, Zbigniew Herman, Weronika Romowicz-Dyaczyńska, Roman Herzyk, Czesława i Albin Kulec, Maria i Marianna Herzyk, Michał i Helena Krysta, Czesław Ziajka, Tomasz i Regina Piela, Janina i Józef Knoff, Irena i Józef Bargiel, Stanisława Knoff, Maria i Augustyn Biesok, Aniela i Józef Łuszczkiewicz, Stanisław Kozłowski, Magdalena, Kazimiera, Henryka i Aleksy Lewandowscy, Maria Adamczyk, Andrzej Majcher, Stefania i Jan Pawełek z rodz. i dziećmi, Genowefa i Kazimierz Mastela z rodz. i rodzeństwem, Wanda Kozieł z rodz., m. i synami, Irena Gąsiorek z m. i synami, Zbigniew Wojdyła z rodz., Bronisława Steczek z rodz., Wiktoria i Stanisław Stasica, Katarzyna i Ludwik Stokłosa, Helena i Franciszek Stasica, Józef i Helena Gałuszka, Michał i Franciszka Haczek, Piotr i Zofia Gałuszka z synem Marianem, Anna i Józef Fridrich z rodz., Jan i Aleksandra Słonkowscy z rodz., Kazimierz i Maria Haczek z rodz., Stanisława Woch, Irena i Józef Małysiak z rodz., Władysława i Czesław Kudzia, Katarzyna i Leon Pieczara, Judyta i Władysław Woch z synem Krzysztofem, Mateusz Semik, Jadwiga i Julian Stokłosa, Bronisław i Barbara Sapeta, Bronisława Górnik, Władysław, Helena i Józef Gardas, Joanna i Wojciech Kupczak, Irena, Kazimierz i Halina Czerwińscy, Sylwester Suchoński z ż., Maria i Stefania Mikuszewska, Franciszek Wnętrzak z ż., córkami i synami, Stanisława Midor, Maria Czyżowska, Franciszka i Michał Czyżowscy, Maria Czyżowska, Stanisław i Franciszka Włoch, Ryszard i Maria Kostusiak, Wiktoria i Józef Wrężel z synami, Helena i Józef Łodziana, Marcjanna, Alfred, Edmund i Teresa Greger, Janisz Gębicki, Antoni, Wiktoria i Adolf Stasica, Edward Szczepanik z rodziną, Wanda, Marian, Czesław i Stanisław Jaroccy, Eugeniusz Weber z rodziną, Waleria Wojcieszyk z rodziną, Jan, Maria, Karol, Bronisława i Helena Gołuch, Anna Barcik, Helena Gołuch, Albina, Józef Talik, Piotr i Anna Oleksaik, Józef Barcik, Helena Pietraszko z rodz., Władysława Pietraszko z rodz., Marian Pawełek z rodz., Bogumiła i Tadeusz Sanetra, Anna i Zdzisław Sanetra, Franciszek Walczak, August, Helena i Stanisława Kantyka, Maria i Karol Wojtysiak z synem Bolesławem, Michalina Wandzel z synem Janem, Maria i Józef Dendys, Antoni i Karolina Kubica, Marianna i Stanisław Baca z synem Marcinem, Maria i Michał Kastelik, Tadeusz Michalak z synem Tadeuszem, Adela i Barbara Biernat, Aniela, Tadeusz i Franciszek Dziki, Józef Wnętrzak z ż. Ludwiką, Maria Wnętrzak, Tadeusz Gąska, Wojciech i Rozalia Kuźma z dziećmi: Marią, Jadwigą, Janiną i Janem, Andrzej i Weronika Paluch, Tadeusz Kwinta, Tomasz i Anna Szymańscy, Karol i Karolina Olszowscy, Józef i Janina Olszowscy, Władysław i Maria Widzyk, Aniela i Bronisław Łukańko z rodz., dziećmi, synowymi, zięciami i wnukami, Rozalia i Grzegorz Skawińscy z dziadkami, rodz., córką Reginą i zięciami, Michalina Makula z m., Jan Banaś z ż., Bronisław i Józef Słonka, Anna Pastor z synami, Czesława Cader z synem Andrzejem, Maria Głąb z m., Joanna Łukańko z rodziną, Ewa Wrona z m., Julia i Edward Jucha z rodziną, Teresa i Mieczysław Ciślik, Aniela, Marcin, Maria, Anna, Jan i Stanisław Ciślik, Maria i Józef Gałuszka z dziećmi i rodz., Zuzanna Karetta z bratem i rodz., Katarzyna, Ludwik, Mikołaj i Jan Wiktor, z rodziny Odziomków, Stanisława, Józef i Władysław Deras, Kazimiera Chwierut, Maria Kowalik, Kazimierz, Regina, Zenon, Zygmunt i Irena Rumienieccy, Stanisław i Stefania Pauli, Jan Worwa z ż. Zofią, synem Janem i zięciami: Janem i Zdzisławem, Jan Żebrowski, Stefania Węgrzyn z m. Janem, Hose Konde, Elżbieta i Emil Tlałka, Karol Strzałka z rodz., ks. Zbigniew Grochal z mamą Zofią, Jan Sołek z rodz. i synem Mirosławem, z rodziny Mikłos, Stanisław Krystian, Helena Szpoton z dziećmi, Julia, Jan i Teresa Hylińscy, Józefa i Jakub Caputa, Cecylia, Leszek i Wiesław Dżał, Ludwika i Wiktor Mrowiec, Mieczysław Mrowiec, Ludwik, Cecylia i Maria Sury, Paulina i Michał Sanetra, Stefania i Józef Urbaś, Helena Śleziak, Józef, Aniela i Maria Mrowiec, Anna i Józef Stokłosa z córką Ludwiką, Kazimiera i Jan Seweryn, Emilia i Franciszek Sygut z synem Jarosławem, Maria Komoniecka, Stanisław Stokłosa, Teofila i Jan Surzyn, Halina Szypke, Janina, Jan i Wanda Biel, Magdalena i Barbara Kapała z synem Adamem, Gertruda, Leszek, Salomea, Władysław, Barbara, Anna, Zygmunt, Józef Kapała, z rodziny Kapała, Józefa i Jan Micor, Aniela Pawelek, Władysława Ewertowska, Ewa, Władysław, Henryk, Maria, Zofia, Wilhelm, z rodziny Kumorków i Fijołków, Andrzej i Karol Staszkiewicz, Kunegunda Studencka, Ludwika Masna, Maria i Antoni Kuchejda, Andrzej Pastor, Helena i Edward Kuchejda, Edward Kuchejda, Maria i Jan Ponikwia, Aniela Ponikwia, Amalia i Ludwik Porębscy, Stanisław Bednarz, Edward Sowa, Helena i Franciszek Sowa z rodz. i rodzeństwem, Julia i Jan Sowa, Józefa i Stanisław Zając, Maria Rogowska, Stanisława i Stanisław Drapa z rodz. i rodzeństwem, Krystyna i Antoni Sujkowski, Wiesław Stuglik, Adam Tomiczek, Anna Gołuch, Daria Bąk, Honorata i Jan Jeziorscy, Michalina Kaziród, Filomena i Franciszek Gołuch, Albertyna i Rudolf Jeziorscy, Tadeusz, Zofia, Mieczysław i Adam Maślanka, Maria i Feliks Kasperek, Janina i Wincenty Hetnał z rodz. i rodzeństwem, Zdzisława Krygiel, Kazimiera i Adolf Krygiel z rodz. i rodzeństwem, Franciszka i Włodzimierz Kwiecień z rodz., Ludwik Szymik z ż. i synami, Marian Strzelec z ż., Jan Czarnota z ż. Anielą, Władysława i Katarzyna Czarnota, Anna Podziorna z m. i synem, Stanisław Nowak z ż. Heleną, Karol Talik z ż. Marią i zięciem Józefem, Józef Czarnota z ż. Julią, Helena Golec, Emil Biel z ż. Genowefą i synem Adamem, Stanisław Ząbkowski z ż. Janiną, Maria i Emil Suchoń, Dominika i Mieczysław Kittner, Adela Czernecka z m. Janem, Aleksander Czernecki, Michał Sowiński z rodz., Andrzej Wydra z rodz., Jerzy Puczka z rodz. i braćmi, Małgorzata i Roman Klasek z synem Adamem, Jadwiga Gołuch, Zofia i Adam Gołuch, Anna i Bronisław Duraj, Adam Zawada, Anna i Alojzy Gołuch, Stanisław i Helena Klasek, dusze w czyśćcu cierpiące, Paweł i Iwona Muś, Władysław Rus, Jan, Anna i Adam Rybarscy, Karol Szczygieł z ż. Wiktorią, Władysław Stokłosa z ż. Anną, Maria i Jan Marszałek, Teodozja Stana, Franciszek Techmański, Stefania i Władysław Dunat z córką Kazimierą, Teresa i Julian Studenccy, Władysław Dubiel, Maria Chowaniec, Ferdynand i Alojza Wnętrzak z rodzinami, Feliks i Zofia Trzeciak, z rodziny Hylińskich, Anna, Eugeniusz i Zbigniew Chwedczuk, Jan Balajza, Henryk i Kazimiera Sobańscy, Anna i Jan Miodońscy, Adrian Figura, Wiktoria i Jan Lach, Anna Maryan, Jan, Anna, Ludwik i Barbara Kocierz, Jan Szpak, Anna i Roman Szpak, Stanisław Kościelniak z rodz., ks. Jan Sadke, Maria Bidelska, Zbigniew Kubielas z córką Marią, rodz. i rodziną, Stanisława Prochownik z m., z rodziny Szurmiaków, Pałasińskich, Bronisława Knapek, Lucjan Dzik, Weronika Romowska-Dyaczyńska, Iwona Kamińska z synkiem, Andrzej Anna i Ludwik Stasica, Roman Szymiczek, Anna i Franciszek Stasica, Wanda i Stanisław Ostrowscy, Anna Moc, Krystyna Będkowska-Ostrowska, Irena i Jan Ciślak, Elżbieta Nosalik z rodz., Zenon i Marek Gołębiewski, Maria i Władysław, s. Cecylia, Kunegunda, Antoni i Maria, Helena i Czesław, Urszula, Aniela, Stanisław Suchanek, Kasia Worek, Czesław Worek, Tamara i Czesław Worek, Eufemia i Rudolf Górny, Anna i Stanisław Ryba, Maria Magdziak, Halina Czerwińska, Leokadia i Leopold Fojtuch, Edward i Krystyna Rusin, Stefania i Karol Boczkowscy, Anna i Józef Fojtuch, Urszula Kowalska, Stefan Pindel, Anna Studzińska, Julia i Małgorzata Dyrcz, Bogusław Juraszek z rodz., Józef, Jadwiga, Alicja i Jadwiga Nijak, Bożena i Jan Goły

 

WYPOMINKI 2021/2022 11:00, kościół Świętego Krzyża cz. I

Elżbieta i Franciszek Janczy, Zofia i Józef Gromada, Maria i Tadeusz Hybichów, Ludwika i Władysław Bury, Ala Bruk, Zofia i Leonard Króliccy, Michał Duda, Anna i Józef Dziedzic, Jan i Cecylia Białek, Angelika Draga, Zofia i Władysław Ciapała, Danuta Szabłowska, Maria i Stanisław Faron, Antoni Tulkis z synem Andrzejem, Jan Kurzeja z ż. Marią i dziećmi, Karol Leszko z ż. Rozalią, Antoni Wysopal z synem Krzysztofem, Jan Baczyński z ż. Zofią, Władysław Białek z ż. Anną, Józef Baczyński z ż. Kunegundą, Maria i Józef Janoszek, Mieczysław, Teresa i Marzena Matuszek, Maria i Jerzy Olszowscy, Janina, Marin Knopek, Kazimiera, Wincenty Leb, Zofia Pindel, Anna i Szymon Mrowiec, Jadwiga, Janina Fojtuch, Halina, Władysława, Józef Śliż, Anna i Józef Pindel, Stanisław Knopek, Aniela i Franciszek Kupczak, Bronisław, Antoni Kupczak, Zofia i Jan Worek, Marta i Jan Łobozek, Władysław Łobozek, ks. Maksymilian Józef Łobozek, Maria Krasoń, Ala Kupczak, Maria i Marian Kurek, Maria i Józef Latasz, Zofia i Julian Reimschüssel, Joanna i Franciszek Kamińscy, Maria i Władysław Czarneccy, Józef i Janina Kania, Jan i Marianna Gieleciak, Jan i Krystyna Maziak z dziećmi, Halina i Stanisław Pasztaleniec, Krystyna Jagiełło, Tadeusz Michalec, Weronika Michalec z m. i synem Józefem, Józef Jędrzejas z ż. i synem Janem, ks. Bogdan Kolinek, Maria i Józef Augustynowicz, Franciszek Zając z ż. Łucją, Andrzej Augustynowicz, Stefania i Jan Chałupnik, Jacek Chruścielewicz, Helena i Gotfryd Gemza z synem, Halina i Włodzimierz Glas, Rozalia i Antonina Golonko, Jan Grzegorczyk, Florian Kasiński z synem, Maria i Józef Krupińscy z dziećmi, Jerzy Krupiński, Ireneusz Leciak, Maria  Franciszek Nawroccy, Tadeusz Niemczyk z córką, Tadeusz i Halina Radda, Maria i Zbigniew Sanetra, Wanda Sowa z Anną i Danusią, Dominik i Kinga Sowa, Julia, Wiktor, Janina, Marta Surówka, Bronisława i Franciszek Zając, ks. Zbigniew Delimat, Jan Barcik, Marian Słonka, Krystyna i Jan Oleś z synami, rodz. i dziadkami, Stanisława i Stanisław Stepień z synami, rodz. i dziadkami, Teresa Szymusiak z 2 m., rodz. i dziadkami, Wanda Jaglińska z synem i rodz., Stefania Popowska, Rothar Ungerechts, Beata Lańczyk, Marek Gołębiewski, Julia Małko z m. i synami: Aleksandrem i Piotrem, Maria Gąsiorek z rodziną, Stanisław Kudzia, Grzegorz Łoboziak, Jan i Genowefa Bojko, Ezechiel i Maria Mrowiec, Stefania Sikora, Eligiusz Czarnota, Józef Małysiak z rodz., Maria i Marcela Cygoń, Weronika i Adam Wandzel, Anna Tonderska, Halina i Eugeniusz Biernat, Bronisław Dudek, Zofia Caputa, Zofia i Franciszek Lach, Julian i Anna Hilbrycht, Ewa i Czesław Hilbrycht, Michał i Aniela Owsionka, Zofia i Włodzimierz Wandzel, Marek i Andrzej Lach, Rozalia Gawron, Jerzy Barański, Dolanta i Franciszek Lob, Stefania i Wincenty Caderek z synem Janem, Helena i Józef Zabielny, Wanda i Stanisław Ostrowscy z córką Anną, Barbara i Michał Kulec z rodz., Krystyna Łysoń, Adam Kulec, Stanisława i Kazimierz Wanke z rodz., Jacek Wanke,  z rodziny Zdynowskich, Firsztów i Siwców, Janina i Leon Urbańscy z córką Zofią, Mieczysław Fabrowicz z rodz.: Joanną i Bronisławem, Genowefa Hudomel z rodz.: Zofią i Adolfem, Maria Ozaist z m. Józefem i synem Adamem, Anna i Józef Góra, Radosław Przygodzki, z rodziny Styka, Kost, Lenc, Gizela Wójcik, Tadeusz Murek, Józef Bułka, Aniela i Antoni Kotarzewscy, Franciszek Gagatek, Maria i Ryszard z córką Ewą, Anna z m. Janem, Józefa z m. Wacławem i synem Stanisławem, s. Natalia Tatrzańska, Janina Gajdanowicz, Anna i Franciszek Bulanda, Józef, Franciszek, Władysław i Czesław Bulanda, Maria Abram, Teresa Szumilas, Janina Szkudlarz, Maria i Walenty Dudka, Stanisław i Helena Dutka, Jan Dutka, Antoni i Aniela Dutka, Małgorzata Szumilas, Anna i Jan Rosołowscy, Andrzej Mikołajczyk, Stanisław Binda, Stefan Lis, Anna i Stanisław Lis, Mieczysław, Józef Lis, Anna Bożek, Zbigniew Poręba, Barbara Bulanda, Aniela, Józef i Zofia Biedroń, Szczepan Bieda, Piotr i Janina Dutka, Tadeusz Dutka, Tadeusz Brajner, Helena Gurgul, Bogumiła Kondys, Danuta Piątek, Stanisława Biernat, Józef Dutka, Aleksander Mrożek, Zofia Chudy, Maria i Michał Mąka, Andrzej Król, Krzysztof, Wiesław Dudka, Krystyna Krasucka, Janusz, Bożena Kuźmińska, s. Maria Kostecka, s. Stanisława Jagieła, s. Kazimiera Załubska, s. Teresa Kotowicz, s. Stefania Węgrzyn, Józef i Roman Lach, Aniela i Stanisław Trzop, Michalina, Eugeniusz Dębek, z rodziny Dębków, Demidowiczów, Hordejków, Kolbarczyków, Szostakiewiczów i Wróblów, siostry miłosierdzia, z rodziny Książów i Ptaków, Józefa i Franciszek Pindel z rodz., Franciszek Bąk z ż. Janiną, Stanisław, Maria, Teresa, Tadeusz, Adam, Wanda. Leszek, Józef, Franciszek, Zofia, Kazimiera, Emilia, Edward, Helena, Antoni, Jan, Zbigniew, Józef, Maria i Józef Myszka, Hilda i Henryk Zachariasz, Józefa Maultz z córką Marią, Idzi Maultz z synem Ireneuszem, Stefan i Albina Maultz z synem Leonem, Karolina i Józef Ropień, Michał Gola z żonami: Anną i Katarzyną, Jadwiga i Jan Myszka z synem Władysławem, Anna i Melchior Golasik z synem Karolem, Zofia Zerling, Bronisława i Henryk Kwaśniewscy, Zofia i Andrzej Zabrzescy, Aniela i Marian Chrapek, Krystyna i Władysław Kłusak, Amalia i Tadeusz Szczerbowscy, Marian tatarek z siostrą Janiną i bratem, z rodziny Bisztyga, Białek, Sanetra i Włoch, Józef Wielgosz, Bolesław i Czesława Fojcik, Henryka i Stanisława Obtułowicz, Kamila Bok z synami: Waldemarem i Walentym, Agnieszka i Paweł Sermak, Karolina i Edward z Semak, Elżbieta i Karol Sermak, Grażyna Kupczak, Anna i Bolesław Haczek, Mieczysław i Henryk Haczek, Krystyna i Antoni Piątek z synem Andrzejem, Apolonia Płonka z m. i córką Janiną z m., Irena Rodak z m. i córką Madzią, Maria Piątek z m., synem Józefem i córką Cecylią z m., Anna Ficoń z m. Mieczysławem, Janusz Noga z rodz., Franciszka i Władysław Fabrowicz, Zofia i Franciszek Chrapkiewicz z dziećmi, wnukami i prawnukami, Maria i marian Fabrowicz z synami: Markiem i Kazimierzem oraz siostrą Renatą, Stanisław Klasek, Janina, Michał,  Władysław Bogacz, Anna i Franciszek Gołek, Maria Romowicz z córką Weroniką Dybczyńską, Tadeusz Mieszczak, Władysława Konieczna z córką Anną Hankus, Aleksandra i Karol Woźniak, Jadwiga i Antoni Satława, Wanda, Andrzej Satława, Stanisława Banitek, z rodziny Bodzek, Halina i Władysław Mazurkiewicz. Bronisława, Katarzyna i Kazimierz Gul, Maria, Stanisław Zeman, Mieczysław Kłusak, Krzysztof Micherdziński, Anna Kosal z m., Anna i Henryk Pindel, Maria i Franciszek Strzałka, Maria i Jan Błasiak, Maria Sanetra, Barbara i Stanisław Waluś, Józefa i Stanisław Pindel, Maria i Wacław Furmaniak, Maria i Karol Wojciechowscy, Jan Wojciechowscy, z rodziny Cholewińskich, Ryszard Ponikwia, Jan i Zofia Ponikwia, Władysław i Rozalia Sanetra, Halina Dzierżęga, Józef i Janina Sanetra, Tadeusz Stawowczyk z siostrą i rodz., Jakub Kucharczyk, Aleksy Ryba z rodz.,  Kazimierz Kozioł z synem Łukaszem, Józef Michalski z ż. Ireną, Jan Dędys, Stefania Gawron z m. Władysławem, Maria Nowak z m. Józefem, Kazimiera i Karol Ciślak, Aniela Biel, Magdalena Kozieł, Zofia i Jan Szlaga, Anna i Franciszek Zuziak z córką Wandą, Władysława i Kazimierz Hopkała, Wiesław Zuziak, Jan, Agnieszka Englert, Jan, Ludwik i Stefania Dziewit, Michalina i Stanisław Zacharias, z rodziny Zachariasów, Hylińskich, Maszlochów, Mołdyszów, Matuszków, Obtułowiczów, Oszajców i Zemczaków, Leonard i Teodozja Zyzak, ks. Grzegorz Zyzak, Leon i Maria Zyzak, Wincenty, Emilia, Dorota i Zofia Kościelniak, Anna i Stanisław Golonka z rodz., Wacław, Edward i Jan Kuczyńscy z rodz., Halina i Grzegorz Kuczyńscy, Anna Dzierżawa, Wanda i Tadeusz Bednarczyk, Józef Sewera, Jadwiga, Józef i Jacek Zyzak, Florian i Maria Micherdzińscy, Zofia Dendys z matką, Maria Kasperek z m., Marianna i Józef Gibas, Rozalia i Jan Gibas, Helena i Wojciech Wrężel, Józef i Władysław Porabik, Antonina i Karol Grudzień, Rozalia Jasiński, Maria Porabik, Karolina i Józef Piegza, Maria Sawa, Helena Mirek, Janina i Tadeusz babrał, Wiktoria i Władysław Grzegorzek, Alojzy i Michalina Wrężel, Aniela Caputa, Karol Halama, Jan Śleziak, z rodziny Gibasów, Wrężlów, Grudniów i Porabików, z rodziny Bielewicz, Kęsek i Fojtuch, Rozalia Gawron, Czesława Łukańko, Wanda Sowa z córką Anną, Stanisława i Florian Kasińscy z synem Aleksandrem, Maria i Tadeusz Skrzyp, Grażyna Sowa, Piotr i Stanisław Graca, Antoni i Bronisława Śliż, Janina Ficek, Paweł Muś, Józef Lach, Maria i Karol Ficek, Helena i Józef Lach, Zbigniew Guga, Szymon Szczotka, Helena i Jan Studenccy z synami: Pawłem i Grzegorzem, Gizela i Gertruda Staszkiewicz z rodzeństwem, Maria i Szczepan Staszkiewicz, Maria i Karol Studenccy z dziećmi, Danuta i Mieczysław Kowal z rodz. i rodzeństwem, Jerzy Łodziana z rodz., Cecylia i Piotr Czerwicz, Halina i Kazimierz Sapińscy z synami, Adam Lewandowski z ż. Ireną i wnuczką Ewą z rodz. i teściami, Anna i Jerzy Habdas, Janina Posłuszna, Helena Giercuszkiewicz z m. i córkami, Rozalia Duraj z m. i synem, Eligiusz Czarnota, Stanisław Flis, Mieczysław i Bronisława Sermak, Małgorzata Borak, Karol i Aniela Sermak, Tadeusz Sermak, Stanisław i Stanisława Sermak, Maksymilian i Kunegunda Piecuch, Stanisław, Zofia i Maria Piecuch, Władysław, Bronisława, Maria i Ryszard Folęga, Franciszek, Anna Panc, Magdalena, Rudolf Gawlas, Michalina i Antoni Szafrańscy, Władysława, Stanisław Malec z synami: Jerzym i Januszem, Mieczysław Bury z rodz. i braćmi, Tadeusz Piotrowicz z rodz. i siostrą, Maria Galińska z m. Waldemarem oraz Zygmuntem z rodz. i rodzeństwem, Zofia Patkowska z m. Leopoldem, Seweryn Zwardoń z tatą Romanem, Władysław Szczotka, Kazimiera i Stanisław Wojciechowscy, Jan Caderek, Stefania i Wincenty Caderek, Małgorzata i Leopold Szczerba, Anna Motyka z m., Maria Motyka z m., Józef Motyka z ż., Antoni Rupniewski z ż., Bronisława i Józef Suchanek, Józef Flisek, Waleria i Zofia Flisek, Stanisław i Zofia Flisek, Julian i Agnieszka Caputa, Longin i Janina Janikowscy, Joanna Pniak, Joanna Pyrgies, Ludwik i Teresa Copija z córkami i zięciami, z rodziny Wreżel Kubiesa. Klamerhs, Galarowicz, Maciasz, Łodziana, Blacharczyk, Drożdż

 

WYPOMINKI 2021/2022 11:00, kościół Świętego Krzyża cz. II

ks. prof. Józef Tischner z rodziną, ks. prał. Franciszek Skorhsa, Maria, Bolesław i Adam Dzierżawa, Bolesław, Janina, Mirosław i Jadwiga Caputa, z rodziny Wieczorków i Ciurlów, Franciszek Cebrat, Marian Masy, Stanisława i Emilian Lempart, Danuta Kiser, Karolina i Eugeniusz Posaccy, Jolanta Biel, Karol Sapeta z 2 ż., Franciszek Fijak, Maria Gołuch, Teresa Zając, Władysław Paciorek, Emilia Satława, Małgorzata Bebek, Katarzyna Szumlas z 2 m., Halina Romanowska-Nosalik, Marek Romanowski, Teofila i Marian Bernecki, Bolesław i Maria Zyzak, Halina Brodka z rodz., Władysław Lejawka z ż. Stanisławą, Tadeusz Binda z ż. Anielą, Zbigniew Rusnarczyk, , Józef i Barbara Bitta, Zdzisław i Stanisława Kasprzyk, Helena i Augustyn Chrząszcz, Marianna i Roman Hańczak, Jerzy Chałupski, z rodziny Chałupskich i Zyzaków, Aleksandra de Turnel, Franz Entresz, Krzysztof Krupa, Elżbieta i Edward Kliś, Ewa i Bronisław Nowak, Marian i Maria Bigos, Włodzimierz Ratoń, Łukasz Włoch, Jerzy Pszczółka, Zenon i Czesława Czanieccy, Roman Mazgaj, Michał i Julia Kliś, Daniel Spratek z mamą Krystyną, Ludwika i Szczepan Kubica, z rodziny Kubica, Janina Piecuch, z rodziny Piecuch i Sapeta, Janina i Kazimierz Rybarscy, Maria Siedzieniewska, Ryszard Komuniecki, Teresa i Kazimierz Siwek, Józef Mieszczak, Stanisław Jurasz z ż. Joanną i synem Zdzisławem, Dorota Harężlak, Maria Mucharska z rodziną, Stefania Kwaśny z rodziną, Maria i Jakub Plucińscy, Aniela i Bronisław, Jakub Plucińscy, z rodziny Mróz, Izabela, Maria i Julian Dziki, Zofia i Stanisław Ciurla, Wojciech i Maria Jurasz, Maciej Rakowski, Janina Gaweł, Antoni Hankus z rodz., Jadwiga i Franciszek Nowak, Eugenia i Zdzisław Kurkiewicz, Stefania, Józefa, Eugenia, z rodziny Borowik i Białek, Krystyna Namysłowska, Bogdan Kaliszuk, Zdzisław Deptuch, Roman, Aldona i Agata, Jadwiga Kamińska, Karol Puchała z ż. Honoratą, Mieczysław, Teresa, Florian, Zofia i Rozalia Paneth, Stefania Juraszek z m. i córką, Wiktoria i Józef Olejnik, Julian, Karol, Maria, Antoni i Bronisław Smoczek, z rodziny Baklarz, Anna i August Studenccy, Józef i Jan Szczurek, Janina i Adam Studenccy, Maria Studencka, Jadwiga Kuźma, Tadeusz i Elżbieta Bodzek, Grzegorz Bodzek, Jadwiga i Karol Łukaszek, Tomasz Hulbój, Rozalia i Bronisław Wieczorek, Bronisław wieczorek, Jan Hulbój, Józef i Stanisława Hulbój, Otyli, Bronisław, Marcin, Wiktoria i Jerzy Janota, Jadwiga Barabasz z m. Ignacym, synem Michałem, z rodziny Masnych, Władysław Mazurek, Zdzisława i Józef Śliwa, Paulina i Edmund Krawczyk, Janusz, Jerzy i Piotr Krawczyk, Wiesław Wieczorek, Maria Majnusz, Emanuel i Samanta Majnusz, Anna i Paweł Śliwa, Łucja i Edward Brawańscy, Maria, Zbigniew, Andrzej Obuchowicz, Tadeusz Śliwa, Zofia Zemła, Krystyna, Bonifacy  Michał Gruszka, Bożena Brawańska, Wiktoria i Maciej Masny, Aniela, Józef i Władysław Gołuch, Krzysztof Barylak, Danuta i Władysław Barylak, Franciszek Fabrowicz, Józefa Chrzanowicz z rodzeństwem, Władysława Barylak, Helena i Dionizy Gawlikowscy, Zofia Kostrzewa, Karol i Karolina Barylak, Jan i Anna Kozieł, Stanisław i Wiktoria Dendys, Krystyna i Stanisław Bodzek, Kazimierz, Antoni i Piotr Mikuszek, Marianna Kozioł, Marta i Bronisław Szumańscy z synem Witoldem, Janina i Andrzej Derwich z córką Ireną, Michał i Kazimierz Nieuważny, Kazimierz Gruchlik z ż., Urszula Małysa, Krystyna Weidlich, Zdzisław Chodacki, Jadwiga Magierowska z m. i rodz., Jan Tracz, Karolina i Józef Jankowscy, Roman Pawełek, Helena Śleziak, Helena Cwajna z rodz. i bratem, Józef Cwajna z rodz. i synem, Stanisława i Józef Tomala z synem, Antoni Sobczak, Maria i Franciszek Wojtas, Henryk Wójtowicz, Rozalia i Kazimierz Sobczak, Romualda Nieuważny, Izabela i Edward Hulbój, Katarzyna i Jan Białek, Teresa i Stanisław Białek, Anna, Katarzyna, Karol i Władysław Hulbój, Anna Baczyńska, Ludwika i Szczepan Kubica z synem Andrzejem, Stefan i Stefania Orbik, Bronisława i Franciszek Siatkowscy z dziećmi, Michał i Stanisława Skrzyp z rodziną, Genowefa i Władysław Banaś, Franciszek Kręcichwost, Irena i Aleksy Mucharski, z rodziny Maruszczaków i Grzesiewiczów, z rodziny Masnych, Tadeusz Kramarczyk, Julian Krajcarz, Zofia Kułacka, Franciszek Kułacki, Stanisław i Zofia Gąsiorek, Maria Gąsiorek, Władysław i Maria Gąsiorek, Stefan i Maria Niegowscy, Jadwiga i Bronisław Sznajdrowicz, Zofia i Teodor Biegun, Grzegorz, Zdzisław Biegun, Maria i Stanisław Kwaśny, Edward Kwaśny, Regina Duraj z m., Edward Migdałek, Karolina i Franciszek Groner, Mieczysław i Michalina Lorenc, Stanisława i Franciszek Białek, Wiktoria Majdak, Danuta Liszowska, Józefa i Edward Herzyk, Tadeusz i Kazimiera Wilk, Wojciech i Janina Staromiejscy, Maria Rutkowska, Celina Niewiadomska, Aleksandra, Bronisława, Mieczysława i Antoni Rączka, Ryszard, Franciszek i Anna Lenart, z rodziny Itzeli i Micherdzińskich, Wiktoria Paluch, Józef i Józefa Paluch, Julia i Antoni Wrona, Władysław i Joanna Gawlas, Antoni i Hermina Węglorz, Franciszek Gawlas z ż., Jan wieczorek z ż. Anną, bratem Michałem, synem Stanisławem, wnuczką Joanną i rodz., Teresa, Janina i Mieczysław Micherdzińscy, Danuta i Marian Domasik, Julia i Augustyn Wilczęga, Józef Jeziorski, Maria i Krzysztof Jeziorscy, Krystyna i Franciszek Molenda, Krystyna Gabruś, Maria, Mateusz i Jan Gabruś, z rodziny Chałupskich, Motyków i Zacharskich, Kamila Chałupska, Anna Chałupska- Przybylska z dziećmi: Michałem i Jakubem, Maria Zytek, Barbara, Zygmunt i Ryszard Zamęta, z rodziny Kłusaków i Pieczarów, Bogusława Lejawka, Jan i Bogusław Bąk, Jerzy Cender, Krystyna i Karol Kokoszka, Józef Kołtoń, Maria i Kazimierz Siwaccy, Joanna i Stefan Jagosz, Kazimierz i Balbina Pstruszyńscy, Renata i Jan Wojciechowscy, Emilia i Tadeusz Ostrowscy, Franciszka Lewicka, Maria Magdziak, Stanisław Suchanek, Henryk Gładki, Stanisława Foks-Gładka, Józef i Maria Pantoflińscy, Józefa Gustyniak, Wilhelmina Paperz, Antonina i Leon Sznajdrowicz, Wiesław Sznajdrowicz, Anna i Karol Zych, Stefania Arendarska, z rodziny Bobek i Gąsiorek, Stefania i Michał Micherda, Kazimiera Błachut, Teofil Błachut z synem Wiesławem, Helena, Stanisław i Michalina Ryczek, Jerzy Fiedor, Wojciech i Bogdan Winiarz, Józef, Mariusz i Krystyna Szyszko, Henryk Marszałek, Rozalia, Franciszek, Henryk, Józef, Józefa, Krystyna, Mariusz, Jadwiga i Anastazja Klimala, Stefania i Bolesław Świerczek, Alicja i Daniel Cichy, Mieczysław Pawlus, Władysława Niemiec z m. i synem, Tadeusz Caputa z rodz. i rodzeństwem, Marek i Leszek Wilga, Leszek Trzaska, Maria Gaweł, Stanisław Wilga, Maria i Tomasz Pryszcz, Pelagia i Ludwik Pawełek z córkami, Janina Knap z córką, Maria i Sylwester Knap, Katarzyna i Władysław Janczóra, Edward Drebszok, Jadwiga i Józef Tomaszek, Helena, Aniela i Antoni Kolanko, Józef i Piotr Wojciuch, Maria i Władysław Włoch, Jan Wojciuch, Helena Waluś, Tadeusz Szwajca z ż. i mamą, Halina i Bolesław Owsionka, Maria i Alojzy Łukaszek, Wiktoria i Szczepan Owsionka, Janina i Józef Kowalscy, Helena i Jan Żureccy, Helena i Franciszek Dzierżawa, Salomea i Franciszek Skrzypek, Jan Mrowiec, Andrzej Dzierżawa, Józef Mrowiec, Leon, Aniela i Roman Błaszcz, Agnieszka i Antoni Poręba, Halina i Karol Stasica, Władysław i Bronisława Raczek, Andrzej Śliwiński, Antoni Suchoński, Rudolf Paneth z rodz., Władysława Bąk z m. Franciszkiem, Jan Kania z ż. Bronisławą i synem Janem, Piotr Krasny z 2 ż.: Krystyna i Władysławą, Bronisław Krasny z rodziną, Maria Żyrek z m. Józefem, Kazimiera Kukuś z m., Helena Osadców z m., Andrzej Krasny z rodziną, Stanisław Kotasiński, Kazimierz Mroczkowski z rodziną, Józef Godziński z rodziną, Michał Gajewski z ż. Trudysławą, Franciszka i Włodzimierz Droba, Michał Droba z ż.: Marią i Eugenią, Czesława i Stanisław Augustyńscy, Maria i Maciej Augustyńscy, Wiktoria i Leon Białek, Andrzej Białek, Teresa i Tadeusz Zyzak, Ryszard Studencki, Magdalena, Stanisław i Roman Pawełek, Jadwiga i Władysław Rakowscy, Władysław i Bartłomiej Rakowscy, Mieczysława i Czesław Paurowicz, Eugenia i Stanisława Pawełek, Maria i Jerzy Pieniążek, Ryszard Studencki, Emilia i Jan Studenccy, Agnieszka i Józef Czerlinka, Wiktoria i Leon Białek, Franciszka i Włodzimierz Droba, Teresa i Tadeusz Zyzak, Anna i Stanisław Białek, Andrzej Białek, Antoni Pietrucki, Halina i Włodzimierz Glas, Jan i Zofia Myszka, Maria Myszka, Jerzy i Barbara Myszka, Karol i Teresa Lach z rodz., Barbara Kubicka, Piotr i Genowefa Antczak, z rodziny Kowalczyk, Władysława Amszaruk, Katarzyna Jodłowska z córką Zofią, Michał Pietraszko z synem Andrzejem, Stanisław Pietraszko, Anna Michaliszyn, Franciszek Żyrek z ż., Katarzyna Widzyk z synem Władysławem, Władysława i Czesław Socha, Józefa i Henryk Dusza, Aniela, Józef i Tadeusz Kopacz, Anna Głazowska, Stanisław Kopacz, Jan Juraszek, Józef Bodzek z ż. Ludwiką i synami, Jan Kosiek z ż. Zofią, Czesława Bodzek, Antoni Bodzek, Antoni Paciecha z synową Magdaleną, Jan Okrzesik z rodz., Julia Okrzesik z rodz., Aniela Sapeta z m., Zofia i Emilia Żor, z rodziny Sarnów, Kazimiera, Bolesław, Kazimierz, Karol i Zofia Gołuch, Stanisław Szczotka, Maria Szczotka z córką, Jan i Zofia Kosiek, Celina Gibas, Antoni Bodzek, Kazimiera i Wincenty Lob, Janina i Marcin Knopek, Waleria i Stanisław Śliż, Maria Lob, Maria Białek, Jadwiga, Janina i Zygmunt Fojtuch, Maria, Feliks i Piotr Kwiatek, Józef i Jadwiga Przybylak, Adam Pachla, Izabela Rygus, Anna Gołba z ojcem i teściami, Józefa i Franciszek Jura z synem Piotrem, Ryszard Piątek, Tadeusz Suchoń z rodziną, Wanda Semik z rodziną

 

WYPOMINKI 2021/2022 12:15, Cmentarz Przemienienia Pańskiego cz. I

Franciszka i Stanisław Bieniek z córką Barbarą, synem Adamem i zięciem Janem Pagaczem, Anna i Józef Cender  z córką Marysią i rodz., Anna i Antoni Dyboń, Halina i Edward Pawlus, Irena i Józef Bienias, Helena i Wiktor Widzyk z synem Zdzisławem, Karl Kosman, Wincenty i Elżbieta Walaszek, Maria Walaszek, Ewa Dyduch, Maria i Emanuel Wrężel, Stefania i Władysław Habdas, Kazimierz, Barbara Habdas, Krystyna i Czesław Ficoń, Antoni Michalski z ż. Walerią, Maksymilian Szlachta z ż. Heleną, Józef Suchonek z ż. Anną, Stefan Suchonek z ż. Marią, Augustyn Fijak z ż. Eugenią, Antoni Sowa z ż. Marią, Jan, Józef Suchonek, Józef Szlachta, ks. Stanisław Szlachta, Ewa Majchrowska, Grażyna Prusinowska, Marek Dybczak, Zdzisław Borys, Lesław Biel, Krzysztof Glanc, Tadeusz Sawicki, Maria Błaszczyńska, Maria Kwaśnik, Ignacy Stokłosa, Andrzej Sarapata, Czesław, Lucjan Adamczyk, Zdzisław Gowin z rodz., Zofia Tomaszek z m. i rodziną, Stanisław Sułowicz, Lucyna Procek, Franciszka Sołtysek, Wojciech Sołtysek, Jan i Honorata Majdak z synem, Jan i Rozalia Maciejny z synem i 2 córkami, Władysława Majdak, Irena Oczko z rodz., Anna Oczko, Jerzy Borysowski z rodz., Anna i Edward Piecha, Czesława i Stanisław Kaliccy z wnukiem Krzysztofem, Radosława i Piotr Buczyńscy z synem Zygmuntem i synową, Mieczysław Paciorek, Franciszka i Józef Gąsiorek, Stanisława i Włodzimierz Wandzel, Wacław Banaś, Sylwester Podgórski z ż. Bronisławą oraz synami: Czesławem i Janem, Jan Ciurla z ż. Heleną, Maria Kubica z rodz., Karol Kubica z rodz., Ryszard Steblik, Ewa i Jan Świerczek, Adam Kozieł, Wanda i Alojzy Kozieł, Stanisława i Eugeniusz Smoczek z córką Barbarą, Ignacy, Lucyna Stokłosa, Leokadia, Alojzy Czaja, Maria Goryl, Wojciech Kula z rodz., Alojzy Pawlus, Janina Wieczorek z m., Jan i Maria Klimas z synami,  Andrzej Sroka z rodz., Kazimiera i Eugeniusz Gajda, Maria Miarczyńska, Zofia i Mieczysław Cent, z rodziny Nowickich, Kępów, Jałosińskich, Foksowiczów, Szumowskich, Kuśmierczyków i Rusieckich, Franciszka, Michał Haczek, Józef, Helena Gałuszka, Julia Miodońska z m. i rodzeństwem, Wiesław Cader, Paweł Duraj z rodz., Józefa Kumorek, Rozalia i Karol Kumorek, Tadeusz, Henryk Kumorek, Maria i Antoni Wojtas, Franciszka Stasica z m., Jadwiga Mazur, Leszek Stasica, Franciszka i Feliks Lisiccy, Feliks, Jan Lisicki, Waleria Paluch, Stefania Grucel, Maria Lafernik z m., Krystyna Stasica z m., Kazimierz Lafernik, Władysław Grucel, Maria Bednarz z m., Wiktoria Koźlik z m., Anna, Agnieszka, Franciszek Łagowscy, Joanna Hubczak, Franciszek Raczek, Maria i Stanisław Szopa, Krzysztof Gawliński, Ludwika i Wojciech Jurasz, Maria i Antoni Szopa, Zofia i Julian Jurasz z synami: Jerzym i Krzysztofem, Małgorzata Wrońska z mężami, Maria Kwaśnik-Delfs z mężami, Maria i Józef Bodzek, Jadwiga i Rudolf Adamiec, Janina Wróbel, ks. Andrzej Wróbel z rodz., Adam, Emilia Siwek, Wincenty, Maria Słonka, Ignacy, Katarzyna Siwek, Stefan i Stanisława Zacińscy z rodz., Andrzej Dulowski z rodz., Andrzej Grabski z rodz., Tadeusz i Aniela Pawełek z synami i wnukiem, Alojza i Jan Gawron  synem Janem i wnuczką Agnieszką, Helena i Karol Kubica z synem Tadeuszem, Maria i Jan Gawron, Stanisława i Alojzy Mieszczak, Ludwika, Józef  Eugeniusz Walaszek, Maria i Szczepan Madej, Karolina i Józef Walaszek, Ewa Dyduch, z rodziny Walaszek, Ewa i Jan Kominek, Michalina, Władysław i Henryk Starypan, Zofia i Bolesław Gąsiorek z córkami i synami, Grzegorz Guga, Rozalia i Michał Stokłosa z bratem, Regina i Józef Pawlus z synami: Janem i Kazimierzem, Marcin Hubczak, Julia i Stanisław Krzyżowscy, Józef Tracz, Józef Hubczak z synem Jerzym, Eugeniusz Chrabin, Jadwiga i Stanisław Konopka, Maria i Alojzy Widuch, Bogumiła i Zdzisław Kudzia, Jan Kubaszko z rodz. i braćmi, Józef Krzyżaniak, Władysław i Maria Kufel, Wiktoria, Jan Haczek, Maria, Józef, Henryk Marszałek, Kazimiera i Jan Seweryn, Aniela i Bronisław Mizia, Maria, Antonia i Andrzej Golec, Irena i Józef Grzegorzek, Ludwika, Anna i Józef Stokłosa, Maria i Józef Kalika, Józef i Aniela Cudzich, Magdalena Madziarz, Józef Cudzich, Karol Kalika, Józef i Joanna Pokusa z rodz., Edward, Wiktoria Mrózek z rodz., Józefa Ponikwia z dziećmi, Michał i Zofia Kurowscy, Albin i Kazimierz Kurowski, Józef i Antonina Kurowscy, Józef i Antonina Kurowscy, Antonina Szczotka, Jan i Stefania Jureczko, Halina Kotarba, Maria i Kazimierz Ochrymowicz z córką Ireną, Weronika i Bronisław Marszałek z córkami: Olgą, Mirosławą, Heleną i synem Bronisławem, , Marcin Stasica, Jerzy Oryksy z rodz. i teściami, Kazimierz Baron, Krystyna, Marta, Jan Brańka, Emil, Anna Pułka, Kazimierz, Józef Brańka, Józef Łaciak z ż. Marią, Jan Łaciak z ż. Marianną, Jan Bilikiewicz z ż. Teofilą, Władysław Bilikiewicz, Józef Bilikiewicz z ż. Franciszką, Maria Łatanik, Oktawian Marek z ojcem Władysławem, Maria i Władysław Łatanik, Michał Kłusak, Wojciech i Anna Gołuch z wnuczką Adelą, Małgorzata Koćwin z mamą Michaliną, Aniela i Władysław Gołuch, Stanisław Dragacz, Franciszka Wąs, Jan Łatanik, Aleksandra Kubisa, Kazimiera i Stanisław Drewniak, Danuta Kiser, Helena i Antoni Kiser, Stanisława i Emilian Lempart, Stanisława Kaczor, Antoni Suchanek, Rozalia Wolny, Jakub Kucharczyk, Władysław Kurczyk z ż. Józefą, Stanisław Kurzyk, Stanisław Czarniecki z ż. Janiną, Aniela Oleksyn, Anna i Mieczysław Cebrat, Marcela Cygoń, Jan Kurzyk z ż. Anną, Stanisław Kubieniec, Anna i Stefan Chłosta, Leszek Laszczak, Emilia Laszczak z rodz. i rodzeństwem, Antoni Laszczak z rodz. i rodzeństwem, Władysław Szumlas z rodz. i rodzeństwem, Krystyna Gawron, Jan Cebrat, Magdalena Michalec, Michalina, Bożena, Tadeusz i Marian Barcik, Antonina Staszkiewicz, Maria i Franciszek Stolarzewicz, Janina Stolarzewicz, Stanisława i Marian Habdas, Jan Rodak, Marcin Hubczak, Józefa, Józef Golec, Maria, Zofia Karol Podgórscy, Teodor wróbel z rodz.: Marią i Teodorem, Stefania i Stefan Motyka z rodz., Jadwiga i Zbigniew Motyka, Anna i Janusz Ostrowscy, Stanisława i Józef Włoch z synem Włodzimierzem, Zdzisław Pach, Józefa i Jan Okrzesik, Władysława i Józef Okrzesik z synami: Bogdanem i Kazimierzem, Regina i Kazimierz Hubczak, Monika Hubczak, Zofia i Michał Kurowscy z rodz. i rodzeństwem, Aniela Majdak z m. Jakubem, rodz. i teściami, Tadeusz Piecuch z ż. Marią i synem Andrzejem, Edward Janosz z ż. Wandą, Jan Janosz, Maksymilian Rączka z ż. Rozalią, Sylwester Barabasz z ż. Amalią, Kazimierz Dziki z rodz., Ludwik Buczak z ż., Julian Herzyk, Janina i Stanisław Pawełek z synami, Anna i Stanisław Herzyk z synami, Józef Drożdż z rodz. Michałem i Anielą, Emil i Zofia Kwaśniewscy z synem Władysławem, Agnieszka Studencka, Franciszek Gałuszka, Antoni Studencki, Andrzej, Rozalia Jasińscy, Antoni, Anna Rosner, Leszek Kowalik, Krystyna, Edmund, Maria Miodońscy, Jadwiga Han, Hanna Szewczyk, Wiesław Cader, Andrzej Miodoński, Rudolf Busiorski, Julia Miodońska, Stanisław Gałan, Marianna Stolarek, ks. Siwek, Jan, Stanisław, Michał, Józef i  Franciszek Stolarek, Mikołaj Szmajda, Zygmunt Filipiak, Marcin Hubczak, Jan Czernek, Robert Wiewióra, sylwester Szczygieł, Bronisław, Antoni Olbert, ks. Michał Orzechowski, Anna, Józef, Maria Macler, Tomasz Kisielewicz, Barbara Staszkiewicz, Jan, Bronisława, Maria, Bronisław i Tadeusz Jasiccy, Ludwik i Władysław Celler, Danuta Kałużna, Antonina Blachura, Edward, Joanna i Rudolf Żydek, Adrian, Tadeusz Micorek, Helena Pietraszko, Antonina Mikusek, Rajmund Probierz, Maria i Leonard Miodońscy z synami i wnukiem Romanem, Katarzyna i Marcin Wojtyła z synem Władysławem i wnukiem Leonardem, Marian i Jadwiga Ostrowscy, Wincenty i Leonarda Broda z córką Marią, Jan i Julia Ostrowscy z synem Bronisławem, Jadwiga Mądralka, Franciszek Mądralki z ż. Marią, Karol Majerek z ż. Anną, Michał Mądracki z ż., Jan Kowal z ż., Piotr Sanetra z ż., Wilhelm Sanetra z ż. i córką, Adolf Biel z ż., Józef Kowal z ż., Bolesław Rogoziewicz z ż., Henryk Kowal z ż., Franciszek Sanetra, Franciszka Biel, Eleonora i Józef Talik, Anna i Romuald Tomaszewicz, Józef Konior z żonami: Heleną i Zofią, Augustyn Sopata z ż. Stanisławą, rodz. i teściami, Władysław Mrowiec z ż. Rozalią, wnuczką Aleksandrą, rodz. i teściami, Barbara i Jerzy Myszka, Zofia, Jan i Maria Myszka, Waleria, Wiesława, Marian i Wacław Smolik, Leokadia Mrózek, Moniak i Franciszek Owsionka, Stanisława, Józef, Maria, Genowefa i Jan Goryl, Bronisława i Stanisław Psuj, Maria, Teodor Lewandowski, Robert Wiewióra, Henryk Kastelik z synem Rafałem, Ludwika i Antoni Jakubiec z córką Wiesławą Romanowską, Longina i Antoni Kwiecińscy, Józef i Maria Libionka z rodz., Alojzy i Ludwika Żurek z synem Czesławem, Franciszek i Bronisława Lach z wnukiem Sławomirem, Tadeusz Michulec, Jan Krzysztofek z ż. Władysławą, Jan Michulec z ż. Ireną, Józef Waligóra z ż. Magdaleną i synem Mieczysławem, Józef i Kazimiera Sekyra, Jadwiga Stankiewicz z rodz. i rodzeństwem, Maria Wismair z 2 m. i zmarli z ich rodzin, Tadeusz Korczak i zmarli z rodziny, Ewa Szczotka, Maria i Wojciech Szczotka, Wiktoria Duc, Stefan Czerwieniec, Jan Mijewski, Janusz Stokłosa z ojcem Władysławem, Józef Stasica z rodz. i rodzeństwem, Stanisław Szymik z ż. Anną, Jan Jasiński z ż., rodz. i dziadkami, Wojciech i Franciszka Hankus, Marian Piątek, Jolanta Gowin, Sebastian Lewandowski, Ludwika i Antoni Piątek, Anna i Stanisław Lewandowscy, Anna i Jan Szymańscy, Ryszard Kłusak, Stefania i Jan Kamińscy, Tadeusz Sporek z rodz., Michalina i Władysław Sewera z synem Markiem, Rozalia i Józef Sewera, Albin, Wit Sewera, Maria i Franciszek Kliś, Helena i Wojciech Prochot, Adela Rus, Janina i Jerzy Pleńkowscy, Antonina Matuszczak, Maria Paluszkiewicz z m. Kazimierzem, Stanisław Bargieł, Zdzisław Barzyczak, Maria i Władysław Kuźlik, Józef Kuźlik, Janina i Franciszek Bąk, Anna Lach, Kazimierz Szpak z ż. Anną i synami: Janem i Józefem, Tadeusz Jurewicz z ż. Marią, synem Andrzejem i synową Elżbietą, Tadeusz Knapek, Elżbieta i Alojzy Knapek, Anna i Mieczysław Pytlarz, Wiesław Knapek

 

WYPOMINKI 2021/2022 12:15, Cmentarz Przemienienia Pańskiego cz. II

Janina, Józef, Czesław Drewniak, Jan, Ludwika, Małgorzata, Karol i Edward Paszko, Antoni Caputa, Anna, Stanisław Kręcichwost, Aniela i Władysław Kręcichowst, Edward Drebszok, Zofia i Józef Kursa, Maria Galica z m., córką i synami, Danuta Jagosz z m., Jan i Krystyna Galica, Maria Prochot z córką, Mieczysław, Wanda, Maria i Anna, Krzysztof, Rafał, Mieczysław i Monika Rybarscy, Kazimiera Białek, Adam Matuszek z rodz. i teściami, Maria i Tadeusz Nejfeld, Marian Chałupnik z synem Krzysztofem, Sylwester Gowin, Kazimierz, Zofia i Jacek Czarnuchowscy, Maria Czarnuchowska, Józefa Stanik, Michalina i Marian Kowalczyk, Helena i Wojciech Marcinek, Elżbieta Fojcik, Władysław i Kazimiera Więckowscy, Sylwester Mrowiec z rodz. i teściami, Karolina Klimczak z rodz. i rodzeństwem, Stefan Komuniecki z rodz. i rodzeństwem, Julia Wnętrzak, Leokadia i Stefan Stokłosa, Rozalia i Józef Wojtyła, Adam Pluta, Michał i Marianna Stokłosa, Jadwiga i Józef Karkosza, Danuta, Wacław, Stefania i Andrzej Janusz, Salomea i Jan Lach, Halina Lach , Leon, Helena Gondek, Anna i Janusz Ostrowscy, Ludwika i Jan Ostrowscy, Maria i Teodor Wróbel, Jan Ciurla z ż. Anielą, synami: Tadeuszem i Stanisławem, Jan Sanetra, Andrzej Sanetra z ż. Wandą i synem Adamem, Dominika Adamek, Stanisława i Leon Jura, Kazimierz Adamek, Teresa Piecuch z m. i siostrą Stefanią, Władysław Kupczak, Alicja Szpak, Halina i Ryszard Filip, Kazimiera i Władysław Filip, Maria i Stanisław, Janusz Olejnik, Henryk Zjegert, Maria i Władysław Łukańko, Maria i Michał Caputa z synem Zdzisławem, Henryka i Adam Machała, Aleksandra Birger, Waleria Kubica, Dariusz Haczek z dziadkami, Maria i Władysław Łatanik z rodziną, Rozalia i Bronisław Wieczorek z rodziną, Stanisław Biel, Agnieszka Flaka, Józef Szczotka, Anna Baran, Marian, Rozalia i Franciszek Klimek, Maria, Stanisław Haczek, Anna Marszałek, Wanda Wolna, Stanisław Małysiak, Antoni I Julia Trzop, Jan i Halina Koguciuk z synem Darkiem, Jan i Maria Chudyk, Jan i Marianna Borowscy, Michalina, Jan i Józef Nieuważny,  z rodziny Hudomel, Jerzy Koziołek, Władysław i Helena Knapek z rodz. i teściami, Zofia i Eugeniusz Gałuszka z rodz. i zięciami, Irena i Jan Michulec z synem Tadeuszem, Zuzanna Markiewicz, Józef Pietrzak, Władysław Płonka, Franciszek i Anna Gabzdyl, Anna Piwowarczyk, Maria Malanowska, Józef Wandzel z teściami, Mieczysław Zoń, Michał i Maria Caputa z synem Zdzisławem, Jan i Franciszka Niemiec z synem Sylwestrem, Krzysztof Nowotarski, Bartłomiej Stasica, Apolonia Jonkisz z m. Rudolf Jonkisz z ż. i dziećmi, Antoni Jonkisz z ż. i synem, Leon Jonkisz z 2 ż., Elżbieta Gunia, Franciszek Janik z synem, Wiktoria Janik, Maria Janik z synem, Maria Kłusak z m. i córką, Karol Kłusak z 2 ż., Michalina Biegun z m., córką i synem, Genowefa Mrowiec z m., Janina Kosiecka z rodziną, Maria Plasun z m., Władysław Plasun z ż., Walerian Plasun z ż., Mateusz Kiermaszek, Czesław Plasun, Maria Bora z m., córką, synami i rodziną, Stanisława Pytlarz z m., Józef Płonka z ż., Leokadia Mijal z m. i synami, Marcin Polaczy z rodz., ks. Maniecki, Anna i Stanisław Wandzel, Zofia, Antoni i Franciszek Walaszek, Zofia, Czesław i Maria Cabak, Antoni i Aniela Oczkowscy, Antoni, Michalina, Tadeusz, Henryk i Elżbieta Steblik, Marek Dziurowicz, Zofia, Józef, Edward i Stanisław Soja, Antoni i Waleria Soja, Adela Kawa z m., Anna, Jan Soja z dziećmi, Stefania i Piotr Pniak z dziećmi, Rozalia, Jan, Jerzy i Urszula Rodzeń, Anna i Franciszek Kurowscy z dziećmi, Henryk Zwierzyna z rodz., Danuta Rygielska z córką, Maria i Józef Gowin, Rozalia i Józef Pal z dziećmi, Adam i Józef Słowik, Stefania i Jan Piórkowscy, Jan, Katarzyna i Bronisław Kocoń, Janina i Michał Bogacz, Zofia i Franciszek Romowicz, Maria Romowicz, Weronika Romowicz-Dyaczyńska, Rudolf Szanda z rodziną, Monika Mrózek z mężami, Alojzy Zytek z rodziną, Sylwester Czaniecki z rodz., Julianna, Marta i Mieczysław Janosz, Olga i Edward Janoszek, Olga i Dariusz Sumara, Irena i Jerzy Musioł, Zygfryd Mazur, Józef. Leszek Kuryś z rodz., Monika, Pelagia i Józef Sapor, Józefa, Stanisław, Jan, Maria i Stanisław Sapor, Katarzyna, Franciszek i Kazimierz Sapor, Klementyna, Władysław i Ryszard Jóźwiak, Ludwik Kudzia z rodz. i rodzeństwem, Jerzy Jagła, Włodzimierz Gierczyk, Agnes, Adam, Marcin Kuryś, Anna i Julian Kuryś, Jakub Kuryś z żonami, Maria i Antoni Moskwa, Helena i Walenty Andrzejewscy z dziećmi, Janina i Roman Zachariasiewicz, Izabela i Jan Thym, Jadwiga, Jan, Marek Thym, Maria Gajda, Leonarda Szumińska z rodz., Maria i Nikodem Daleszyńscy, Zofia Sincinger, Mieczysław i Roman Maćkowiak, Janina i Wiesław Rymarczyk, Maria Jankowska, Halina Szypke z rodz., Rozalia, Leon i Engelbert Kupka, Jadwiga Piec z m., Michał Racki, Wanda Wachowiak-Kreczko, Maria Mandus, Wiktoria Szymańska z rodziną, ofiary katastrofy smoleńskiej z 2010r., Helena Łubińska, Krystyna i Adam Kubień, Zuzanna Kumorek, Józef Suchanek, Karolinka Sujecka, Halina i Wiktor, z rodziny Kowalskich, Henryk Gąsiorek, Emilia Lach z m. Kazimierzem, Helena Kwak z m. Alojzym, Jakub Tomaszek, Weronika  Stanisław Szatanik, Stefania i Augustyn Stasica, Czesława i Jan Stasica, Stanisława Stasica, Zdzisław Dziedzic, Aniela, Szczepan Józef i Grażyna Gawlas, Emilia Kamińska, Irena i Marian Hańderek, Lucyna i Paweł Szafraniec, Stanisław Siwek, Maria i Kazimierz Staszkiewicz z dziećmi, Maria i Antoni Siwek z dziećmi, Jan i Stefania Dziki z rodz., Antoni i Franciszka z rodz., Józef i Irena Miodońscy z synem, Maria i Stanisław Obroccy z córką, Celina i Edward Obroccy z synem, Sylwester Obrocki, Helena i Jan Bryndza z synami, Aniela i Rudolf Habdas z 2 córkami, Maria i Wiktor Wojciechowscy, Anna i Antoni Jodłowiec z synem, córką i wnukiem Wieśkiem, Józefa Kanik, Bożena Pałucha, Maria Janota, Michał Chomiak, Kazimierz Bieda, Ada Paleczna, Helena i Stefan Mrózek, Tadeusz Nieuważny, Edward Skowron, Czesław Ziajka z rodz. i rodzeństwem, Tomasz Piela z ż., synami i synową, Andrzej Piela, Mieczysław Mieszczak z ż., Franciszek Słonka z ż. i dziećmi, Mikołaj Mieszczak z 2 ż. i dziećmi, Urszula Bukowczan, Stefania i Julian Zgadzaj, Genowefa i Stanisław Błaszczyk, Ryszard Błaszczyk, Ewa i Czesław Hilbrycht z rodz., Aniela i Michał Owsionka, Janina Supernak, Jerzy Krzywicki, Jan i Cecylia Mrowiec, Zofia i Marian Wójcik, Andrzej Sarapata, Emilia, Antoni i Tadeusz Zajiczek, Bogusława, Jerzy, Jadwiga i Janusz Okarmus, Anna i Franciszek Gołek, Roman Wiewióra z rodz. i bratem, Maria i Zdzisław Ziółkowscy, Helena Semla z m. Józefem, Irena Twardowska z m. Mieczysławem, Barbara Furmanek z m. Andrzejem, prof. Jerzy Sowiński, Emilia Gotowa, Józef Zyzak z ż. Małgorzatą, Leon Zyzak z ż. Marią, Jadwiga i Józef Zyzak, Jacek, Grzegorz Zyzak, Karolina i Stanisław Miodoński, Eugeniusz Miodoński, Anna Dzierżawa z m. Antonim, Helena i Zygmunt Zmaczyński, Michalina i Franciszek Płonka, Tadeusz i Anna Masny, Feliks Foks, Martyna Gęga. Ludwika i Sebastian Zabrzeński z rodziną, Wacek Vogt, Adam Kalafarski, Jan, Wiktoria i Krystyna Grzelczak, Wanda i Kazimierz Ćwiękała, Helenka Zmaczyńska, Stanisław Dobosz, Elżbieta i Tadeusz Wieczorek, Łucja Mucha, Elżbieta Nurminen, Bolesław Haczek z rodz., Jan i Zofia Stasica, Karol Michalec, Franciszek, Helena i Maria Stasica, Grażyna i Andrzej Caputa, Waleria i Józef Caputa, Jan Maciejny, Helena i Stanisław Waligóra, Ewa Waligóra, Mirosław Musiał, Ludwik Cembala z ż. Zofią, Julian Widzyk z rodziną, Anna Studencka z m., Aniela Gabryel z siostrą Wiktorią, Halina Glas z m., Anna Duraj, Jan i Anna Pawełek, Jan i Czesława Pawelek, Maria Milewicz, Stefania i Czesław Midor, Karl Nusber, Katarzyna Szklarska, Krystyna, Ludwik i Jan Kruczyńscy, Wanda Łuszczkiewicz, Damian Macura, Władysław Widzyk z ż. Marią, Stanisław Widzyk z ż., Jan Widzyk z ż., Antoni Widzyk z ż., Irena Mojżeszek z m., Jadwiga Sanetra z m., Maria Widzyk z m., Józef Widzyk z ż., Elżbieta Pawlus, Augustyna Gawron z m., Tadeusz Gawron z ż., Czesława Rutkowska z m., Piotr Gawron z ż., Janina Działo z m., Elżbieta Zając, Stanisława Kisza, Józef, Andrzej Barcik, Jan i Wiktoria Olszowscy, Henryk i Zofia Kasprowscy, Józef Olszowski, Anna i Jerzy Leśniak, Bożena Manowska, Roman Mazgaj, Czesława Adamek, Stanisław, Julia, Stefan, Waleria i Anna Studenccy, Edward i Helena Chrobak, Edward, Leszek, Wanda i Urszula Chrobak, Stanisław Stokłosiński z rodz., Zofia i Franciszek Tomiczek, Julia, Bronisław i Zofia Mrowiec, Maria, Julian Kłusak, Maria, Franciszek i Stanisław Janik, Agnieszka, Karol i Bronisław baron, Elżbieta i Ludwik Mrowiec, Stanisława i Kazimierz Pytlarz, Michalina Handerek, Anna i Karol Wełniak z córką Marią, synem Tadeuszem i 2 zięciami, prawnuk Adrianek, Emilia i Tadeusz Adamczewscy z synem Andrzejem, Franciszka i Jan Dobija z rodziną, Franciszka Wandzel z mężami: Janem i Antonim, Ignacy Dobija, ks. Michał Dobija z rodz., Maria Dobija, Stanisław Barabasz, Katarzyna i Jan Garboń z córkami i synami, Józef i Teresa Wandzel z rodziną, Tekla i Stanisław Łuszczkiewicz, Augustyn Graboń, Maria Klęka, Irena Mojżeszek, Irena Haczkiewicz, Janina i Wojciech Pyzik, Jan, Roma, Stefan i Józef Dyduch, Szymon, Helena, Zbigniew, Ludwika i Bronisław Biel, Agata Bryś, Mari i Kazimierz Pawlik, Jadwiga Bogdanowicz, Henryk Pietraszko, Józef Fojtuch, Piotr i Maria Piotrowscy z wnuczką Katarzyną, Bronisław Janota z ż. Otylią, Marcin Janota z ż. Wiktorią i synem Jerzym, Gustaw Śpiewak z ż. Anielą, Janina i Władysław Wrężel z synem Grzegorzem, Andrzej Kubica, Rozalia i Józef Kubica z córkami: Marią i Elżbietą oraz synem Władysławem, Barbara i Mirosław Radosz z rodz., Anna Studzińska, Emilia Żydek, Antoni Kubaszko, Władysław Czulak z rodz. i siostrą Stefanią, Franciszek Czulak, Maria i Władysław Tomiczek z synami, Anna i Franciszek Jasek, Teresa Studencka, Joanna i Ludwik Madyda, Maria i Jan Kudłaciak, Józef Madyda z żonami, Janina Madyda z bratem Marianem, Julia i Jan Ogiegło, Rozalia i Jakub Kruczek, z rodziny Kudłaciaków i Madydów, kapłani i misjonarze, Ewa Kozic, Józef Moskal z rodzicami

W niedzielę 14. listopada br. uroczystą Eucharystią rozpoczął się synod w naszej wspólnocie parafialnej. Synod ten, na który zaprasza nas papież Franciszek, ma być wspólnym wsłuchiwaniem się w głos Ducha Świętego, dawaniem świadectwa i wyrażeniem pragnień dotyczących naszego Kościoła. Każdy w ten sposób jest wezwany do uczestnictwa w kształtowaniu jego życia i misji ewangelizacyjnej.

Synod w naszej parafii przyjmie formę spotkań poszczególnych grup naszej wspólnoty, które będą sukcesywnie ogłaszane. Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w najbliższy czwartek, a rozpocznie się ono adoracją Najświętszego Sakramentu w konkatedrze o 18:40.

Więcej informacji o synodzie można znaleźć pod adresem: https://diecezjabielsko.pl/synod/

Synod 2021

 Synod 2021 2

Synod 2021 3

Synod 2021 4