Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

I Niedziela Adwentu 27.11.2022 

Konkatedra

6:00 śp. Józef Półmiarek 

7:30 śp. Zdzisław Mizia w 3 rocz. śmierci, śp. Józef i Genowefa Potępa

8:45 śp. Grażyna Wróbel

10:00 śp. Marian Pelc w 29 rocz. śmierci 

11:15 o bł. Boże dla Alicji i jej rodziców

12:30 w int. małżeństw 

16:00 śp. Bogdan Czopek w 1 rocz. śmierci

18:00 śp. Michalina Domagalik w 2 rocz. śmierci z mężem Józefem i synem Janem

Kościół Świętego Krzyża

8:00 śp. Anna Ścieżka

11:00 śp. Maria Sawicka-Bodzek

Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie

9:00 śp. Helena Zwierzyna z rodzicami rodzeństwem

Kościół Świętego Marka

9:30 dziękczynna w 35 rocz. ślubu Agaty i Dariusza z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

Kościół Przemienienia Pańskiego

12:15 śp. Piotr Stasica

 

Poniedziałek 28.11.2022 

Konkatedra

6:15 śp. Zdzisław Kędziorski

śp. Dariusz Łodziana 

śp. Piotr Stasica

7:00 śp. Sylwia Słapa

18:00 śp. Jerzy Pawlik

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Eugeniusz Bielawski

 

Wtorek 29.11.2022

Konkatedra

6:15 śp. Mieczysław Piekło

śp. Małgorzata Szafrańska-Binda

śp. Eugenia Matlak

7:00 śp. Franciszek Maruszczak z żoną Marią  

18:00 śp. Bartłomiej Tobiasz

Kościół Świętego Krzyża

9:00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i o powrót do zdrowia dla Józefa

 

Środa 30.11.2022

Konkatedra

6:15 śp. Emilia Stawarz 

śp. Stanisław Harężlak

śp. Anna Słapa

7:00 śp. Edward Firszt

śp. Beata Lańczyk w 5 rocz. śmierci

18:00 zbiorowa przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

Kościół Świętego Krzyża

9:00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i powrót do zdrowia dla Józefa  

           

Czwartek 1.12.2022

Konkatedra

6:15 śp. Waleria Staszkiewicz

śp. Maria Frycz

7:00 śp. Barbara Białek

18:00 zbiorowa za zmarłych

śp. Andrzej Rus w 1 rocz. śmierci

Kościół Świętego Krzyża

9:00 o bł. Boże i zdrowie dla Ewy Fabrowicz 

 

Piątek 2.12.2022

Konkatedra

6:15 śp. Józef Półmiarek

śp. Jerzy Pawlik

7:00 śp. Sylwia  Słapa

16:00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Walerii w 80 rocz. urodzin

18:00 śp. Józefa Blachura 

19:30 śp. Maria Frycz      

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Czesław Gardaś

 

Sobota 3.12.2022

Konkatedra

6:15 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla Józefa, Danuty, Agnieszki i Łukasza

śp. Mieczysław Piekło

7:00 śp. Wojciech Siwek

18:00 śp. Bogumiła i Tadeusz Sanetra w 1. rocz. śm.

Kościół Świętego Krzyża

9:00 o bł. Boże i zdrowie dla ojca Bogdana

 

II Niedziela Adwentu 4.12.2022 

Konkatedra

6:00 śp. Wojciech Siwek

7:30 śp. Michalina Pal w rocz. śmierci

8:45 śp. Mieczysław Nieleszczuk

10:00 śp. Krystyna Domagała – Stuglik w 11 rocz. śmierci 

11:15 śp. Maria i Zygmunt Andrejas

12:30 chrzty i roczki

dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Danuty w 80 rocz. urodzin

16:00 śp. Zygmunt Szewczyk  

18:00 śp. Zdzisław Gowin w 20 rocz. śmierci

Kościół Świętego Krzyża

8:00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże w rodzinie

11:00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Barbary z rodziną

Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie

9:00 śp. Franciszek i Maria Drobisz z dziećmi

Kościół Świętego Marka

9:30 za zmarłych z rodziny Siedleckich i Wątroba

Kościół Przemienienia Pańskiego

12:15 śp. Krzysztof Gawliński w 17 rocz. śmierci

Udostępnij