Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

INTENCJE MSZALNE: 23.07 – 29.07.18

PONIEDZIAŁEK – 23.07.18

godz. 6:15 – śp. Andrzej Zmarzły

godz. 6:45 – śp. Kazimierz Gandor w 2. rocznicę śmierci

godz. 7:15 – śp. Józef Wolny

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Jan Dowsilas w 2. rocznicę śmierci z żoną Małgorzatą

godz. 18:00 – śp. Czesław i Ludwik Gara

WTOREK – 24.07.18

godz. 6:15 – śp. Franciszek Cebrat

godz. 6:45 – śp. Stanisław (m.) Markiewicz

godz. 7:15 – śp. Władysław (m.) Gibas z rodzicami

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Józef Barteczko

godz. 18:00 – śp. Janina Libionka

ŚRODA – 25.07.18

godz. 6:15 – śp. Tadeusz Łoboda

godz. 6:45 – śp. Adam Kocoń

godz. 7:15 – śp. Marian Krajcarz

godz. 9:00 św. Krzyż – O żywą i głęboką wiarę dla Krzysztofa i jego rodziny

godz. 18:00 –  Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

                       

CZWARTEK – 26.07.18

godz. 6:15 – śp. Monika Piecuch

godz. 6:45 – śp. Józef (m.) Gryba w 1. rocznicę śmierci

godz. 7:15 – śp. Jadwiga Friedrich

godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo dla s. Anny Pietrasik

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 27.07.18

godz. 6:15 – śp. Maria Lańczyk w 20. rocznicę śmierci

godz. 6:45 – śp. Stanisław (m.) Maślanka

godz. 7:15 – śp. Zofia i Józef Kozowie

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Krzysztof Wieczorek

godz. 18:00 –  śp. Franciszek Jeziorski w 1. rocznicę śmierci

SOBOTA – 28.07.18

godz. 6:15 – śp. Andrzej Andrusiewicz w 4. rocznicę śmierci

godz. 6:45 – śp. Henryk (m.) Walaszek

godz. 7:15 – śp. Stefan Pniaczek

godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna w 59 rocznicę ślubu Anny i Czesława

godz. 18:00 – śp. Halina Mikuszewska

NIEDZIELA – 29.07.18

godz. 6:00 – śp. Stanisław kos z żoną Heleną i córką Marią

godz. 7:30 – śp. Antoni Itzeli w 17. rocznicę śmierci

godz. 8:45 – śp. Andrzej Pawełek w 21. rocznicę śmierci

godz. 10:00 – śp. Maria Krajcarz w 5. rocznicę śmierci z rodzicami

godz. 11:15 – rezerwacja intencji

godz. 12:30 – W intencji małżeństw

godz. 16:00 –  rezerwacja intencji

godz. 18:00 – śp. Czesław (m.) Gara

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Leokadia i Marcin Buc

godz. 11:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 9:00 Kocurów – śp. Jan i Franciszka Tomaszek z synem

godz. 9:30 św. Marek – śp. Helena Kościelniak w 18. rocznicę śmierci z mężem Michałem i rodzicami

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Krzysztof Kupczak

INTENCJE MSZALNE: 30.07 – 05.06.2018

PONIEDZIAŁEK – 30.07.18

godz. 6:15 – śp. Krystyna Giercuszkiewicz

godz. 6:45 –  śp. Anna i Kazimierz Wolscy

godz. 7:15 –  śp. Władysław (m.) Laburda

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Anna Bednarz

godz. 18:00 – śp. Czesław (m.) Żurek

                                                          

WTOREK – 31.07.18

godz. 6:15 –  śp. Jan Seman z rodzicami

godz. 6:45 – śp. Władysław (m.) Laburda

godz. 7:15 – śp. Józef (m.) Gołek

godz. 9:00 św. Krzyż – W intencji neoprofesa wieczystego Juraja Tirpaka

godz. 18:00 – śp. Ignacy Stokłosa    

ŚRODA – 01.08.18

godz. 6:15 – śp. Władysław (m.) Laburda

godz. 6:45 – śp. Michalina Kruk

godz. 7:15 – śp. Józef (m.) Wolny

godz. 9:00 św. Krzyż – O powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Mieczysława

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

                       

CZWARTEK – 02.08.18

godz. 6:15 – śp. Helena Piwko w 4. rocznicę śmierci

godz. 6:45 – śp. Monika Piecuch

godz. 7:15 – śp. Maria Wronka-Urbańska

godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Janiny i Józefa w 50. rocznicę ślubu

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 03.08.18

godz. 6:15– śp. Tadeusz Knapek

godz. 6:45 – śp. Stefania Bogdanik

godz. 7:15 – śp. Karolina Sermak w 20. rocznicę śmierci

godz. 9:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 16:00 – śp. Mirosław Gęga w 20. rocznicę śmierci

godz. 18:00 – śp. Jan i Jadwiga Wiewióra

                                   

SOBOTA – 04.08.18

godz. 6:15 – rezerwacja intencji

godz. 6:45 – śp. Irena Duniewicz

godz. 7:15 – O Boże błogosławieństwo dla Janiny Gancarczyk z okazji 50. rocznicy urodzin

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Franciszek i Franciszka z synem

godz. 18:00 – śp. Józefa i Adam Szymońscy

NIEDZIELA – 05.08.18

godz. 6:00 – śp. Antonina i Władysław Kasperek

godz. 7:30 – śp. Stanisław (m.) Mazurek w 3. rocznicę śmierci

godz. 8:45 – śp. Józef (m.) Zelek w 3. rocznicę śmierci

godz. 10:00 – śp. Stanisław (m.) Szmigiel w 25. rocznicę śmierci

godz. 11:15 – rezerwacja intencji

godz. 12:30 – chrzty i roczki

godz. 16:00 – śp. Michał Hyliński w 15. rocznicę śmierci

godz. 18:00 – śp. Czesław (m.) Gara

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Anna i Alojzy Stokłosa

godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Bolesław Knapczyk w 2. rocznicę śmierci

godz. 9:00 Kocurów – śp. Grzegorz Guga

godz. 9:30 św. Marek – śp. Edward Skowron w 2. rocznicę śmierci

godz.7:00 Przemienienie Pańskie – śp. Józef (m.) Widzyk z rodzicami Franciszkiem i Anną

godz.8:00 Przemienienie Pańskie – śp. Aniela Krajcarz

godz.9:30 Przemienienie Pańskie – śp. Karol i Michalina Talik; Karol i Karolina Bielewicz

godz.11:00 Przemienienie Pańskie – śp. Władysław (m.) Kupczak

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Paweł Skóra

INTENCJE MSZALNE: 06.08 – 12.08.2018

PONIEDZIAŁEK – 06.08.18

godz. 6:15 – śp. Tadeusz Łoboda

godz. 6:45 – śp. Wacław Banaś w 3. rocznicę śmierci

godz. 7:15 – śp. Jadwiga Friedrich

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Wanda Łatanik z mężem i Eugeniusz Cyganek

godz. 9:00 Przemienienie Pańskie – śp. Mirosława (f.) Dejas

godz. 18:00 – śp. Mariusz Klecza w 30. rocznicę śmierci

                                                          

WTOREK – 07.08.18

godz. 6:15 – śp. Władysław (m.) Laburda

godz. 6:45 – śp. Michalina Kruk

godz. 7:15 – śp. Irena Łysień-Mikulska

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Józef Cwajna z żoną Heleną; Stanisława Tomala z mężem

godz. 18:00 –  śp. Tadeusz Dobosz  

ŚRODA – 08.08.18

godz. 6:15 – śp. Bogdan Krawczyk

godz. 6:45 – śp. Krystyna Giercuszkiewicz

godz. 7:15 – śp. Antoni Harężlak

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Helena i Wacław Bogdańscy

godz. 18:00 –  Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

                       

CZWARTEK – 09.08.18

godz. 6:15 – śp. Józef (m.) Gołuch w 3. rocznicę śmierci

godz. 6:45 – śp. Elżbieta Studencka

godz. 7:15 – śp. Antonina Podrecka

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stanisława i Michał Sapeta

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 10.08.18

godz. 6:15 – śp. Jakub Wawrzuta z żoną Julią i dwoma synami

godz. 6:45 – śp. Maria Majdak z mężem Józefem i córkami: Heleną i Marią oraz Kazimierz Majdak

godz. 7:15 – śp. Andrzej Biegun

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Waldemar Figura

godz. 18:00 – śp. Helena i Marcin Binda; Władysław i Kazimiera Binda

SOBOTA – 11.08.18

godz. 6:15 –  śp. Władysław (m.) Laburda

godz. 6:45 – śp. Barbara Klimek

godz. 7:15 – śp. Józef Godziński

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Helena Koźbiał w rocznicę śmierci z mężem Ludwikiem

godz. 18:00 – 1) śp. Jadwiga Tomaszek

                        2) W intencji Waldemara z okazji 50. rocznicy urodzin

NIEDZIELA – 12.08.18

godz. 6:00 – śp. Monika Piecuch

godz. 7:30 – śp. Władysław (m.) Bułka

godz. 8:45 – śp. Mieczysław (m.) Pach

godz. 10:00 – śp. Stanisław (m.) Lach

godz. 11:15 – śp. Teresa Mazur

godz. 12:30 – śp. Czesław (m.) Gara

godz. 16:00 – śp. Alicja Płonka w 13. rocznicę śmierci

godz. 18:00 – śp. Wiktoria Dendys

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Piotr Pietraszko w 10. rocznicę śmierci

godz. 11:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo dla rodzin Kurków, Lataszów, Rosinów oraz zbawienie wieczne dla zmarłych z tych rodzin

godz. 9:00 Kocurów – śp. Stefan Zwierzyna z rodzicami i siostrami

godz. 9:30 św. Marek – śp. Stefan Pniaczek

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Jan Aksamit w 8. rocznicę śmierci z rodzicami i teściami

INTENCJE MSZALNE: 13.08– 19.08.2018

PONIEDZIAŁEK – 13.08.18

godz. 6:15 – śp. Krystyna Giercuszkiewicz

godz. 6:45 –  śp. Beata Lańczyk

godz. 7:15 –  śp. Bogumiła Kaprak

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stefan Grzegorzek w 8. rocznicę śmierci

godz. 18:00 – śp. Tadeusz Moc

                                                          

WTOREK – 14.08.18

godz. 6:15 – O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Krzysztofa

godz. 6:45 – śp. Władysław (m.) Laburda

godz. 7:15 – śp. Józef (m.) Kowaleczko z Marią i Karolem Urlych

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. s. Maria Gacek

godz. 18:00 – śp. Aniela Barzycka

ŚRODA – 15.08.18 Wniebowzięcie NMP

godz. 6:00 – śp. Józef (m.) Wolny

godz. 7:30 – W intencji Mariana z okazji 65. rocznicy urodzin

godz. 8:45 –  śp. Henryka (f.) Zeman w 9. rocznicę śmierci

godz. 10:00 – śp. Władysław (m.) Wyród w 15. rocznicę śmierci

godz. 11:15 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny Fijak

godz. 12:15 – śp. Karol i Józefa Piątek

godz. 16:00 – śp. arcyksiężna Maria Krystyna Habsburg

godz. 18:00 –  Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

godz. 8:00 św. Krzyż – Dziękczynna w 64. rocznicę ślubu Anny i Stanisława

godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Maria Dudys w rocznicę śmierci

godz. 9:00 Kocurów – śp. Maria i Bronisław Stasica

godz. 9:30 św. Marek – śp. Piotr Szymik z rodzicami

godz. 12:15 – Przemienienie Pańskie – śp. Aniela Rokicka w 24 rocznicę śmierci; Eugeniusz zamordowany w Katyniu

                       

CZWARTEK – 16.08.18

godz. 6:15 – W intencji Zofii i Tadeusza z okazji urodzin; o łaskę zdrowia

godz. 6:45 – śp. Adam Kocoń

godz. 7:15 – śp. Stanisław (m.) Maślanka

godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo dla o. Bogdana

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 17.08.18

godz. 6:15 – śp. Kazimierz Bieńkowski

godz. 6:45 – śp. Krystyna Giercuszkiewicz

godz. 7:15 – śp. Franciszek Gibas z żoną Anną i dwoma synami

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Władysława i Tadeusz Łoza

godz. 18:00 –  śp. Karolina Skowron z synem Ferdynandem

SOBOTA – 18.08.18

godz. 6:15 – śp. Wanda Chrobak

godz. 6:45 – śp. Anna Magiera

godz. 7:15 – śp. Józef (m.) Gołek

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Wojciech Prochownik z żoną, córką i trzema synami

godz. 18:00 – W intencji Oliwiera Stenkiewicza z okazji 5. rocznicy urodzin

NIEDZIELA – 19.08.18

godz. 6:00 – śp. Wiktoria i Btronisław Juraszek z synem Janem

godz. 7:30 – śp. Jan Stasiuk

godz. 8:45 – śp. Krystyna Mazur

godz. 10:00 – śp. Władysław (m.) Kupczak w 6. rocznicę śmierci

godz. 11:15 – śp. Jan Czernek z rodzicami

godz. 12:30 – śp. Czesław (m.) Gara

godz. 16:00 – chrzty i roczki

godz. 18:00 – śp. Urszula Furtak

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Leon i Janina Urbańscy z córką Zofią

godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Kazimierz Urbaniec w 22. rocznicę śmierci

godz. 9:00 Kocurów – śp. Grzegorz Guga

godz. 9:30 św. Marek – śp. Józef Wolny

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Jerzy Myszka z żoną Barbarą

INTENCJE MSZALNE: 20.08 – 26.08.2018

PONIEDZIAŁEK – 20.08.18

godz. 6:15 – śp. Maria Piątek

godz. 6:45 – śp. Wojciech Szumlas z żoną Marią i synami Kazimierzem i Bronisławem; Wiesław (m.) Szumlas

godz. 7:15 – śp. Stefan Pniaczek

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Helena Janik w rocznicę śmierci

godz. 18:00 – śp. Wanda Zuziak

                                                          

WTOREK – 21.08.18

godz. 6:15 – śp. Alfreda (f.) Miska

godz. 6:45 – śp. Wanda Chrobak

godz. 7:15 – śp. Henryk Walaszek

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. ks. Stanisław, ks. Józef i ks. Andrzej

godz. 18:00 –  śp. organista Adam Tadeusz Firleta w 22. rocznicę śmierci   

        

ŚRODA – 22.08.18

godz. 6:15 – śp. kleryk Janusz Kolek

godz. 6:45 – śp. Janina Bury w 1. rocznicę śmierci

godz. 7:15 – śp. Rafał Gawron w 2. rocznicę śmierci

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Helena Janik w rocznicę śmierci

godz. 18:00 –  Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

                       

CZWARTEK – 23.08.18

godz. 6:00 – 1) w intencji pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Żywieckiej na Jasną Górę

2) śp. Irena Machyńska

3) śp. Stanisława (f.) Woch

godz. 7:15 – śp. Mariusz Bednarz

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Wojciecha z okazji 85. rocznicy urodzin

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 24.08.18

godz. 6:15 – śp. Andrzej Sroka

godz. 6:45 – śp. Jan Gawor w 11. rocznicę śmierci

godz. 7:15 – śp. Irena Noga

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Weronika Purzyńska w 26. rocznicę śmierci

godz. 18:00 – śp. Barbara Klimek

SOBOTA – 25.08.18

godz. 6:15 –  śp. Józefa (f.) i Jan Trojak w rocznicę śmierci

godz. 6:45 – śp. Jolanta Korzec w 1. rocznicę śmierci z mężem Mieczysławem

godz. 7:15 – śp. Ludwik Chrapek

godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Teresy i Andrzeja w 35. rocznicę ślubu

godz. 18:00 – Dziękczynna, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Haliny i Stanisława w 45. rocznicę ślubu oraz 70. rocznicę urodzin Stanisława

NIEDZIELA – 26.08.18

godz. 6:00 – śp. Adam Kocoń

godz. 7:30 – w intencji pielgrzymów grupy myszkowskiej Pieszej Pielgrzymki Żywieckiej na Jasną Górę

godz. 8:45 – śp. Maria Koszykiewicz

godz. 10:00 – śp. Andrzej Sosnowski z rodzicami

godz. 11:15 – O Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Henryka i Aliny w 50. rocznicę ślubu

godz. 12:30 – w intencji małżonków - jubilatów

godz. 16:00 – śp. Czesław (m.) Gara

godz. 18:00 – śp. Władysław (m.) Rus w 20. rocznicę śmierci

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Stanisław i Maria

godz. 11:00 św. Krzyż – Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Anieli i Henryka

godz. 9:00 Kocurów – śp. Rozalia Stokłosa z mężem i bratem Karolem

godz. 9:30 św. Marek – śp. Tadeusz Białek z rodzicami i rodzeństwem

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Alojza (f.) Gawron w 3. rocznicę śmierci

INTENCJE MSZALNE: 27.08 – 02.09.2018

PONIEDZIAŁEK – 27.08.18

godz. 6:15 – śp. Antoni Rączka

godz. 6:45 – śp. Mirosława (f.) Dejas

godz. 7:15 – śp. Michalina Kruk

godz. 9:00 św. Krzyż – W intencji neoprofesa wieczystego Macieja Atrasa - o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego

godz. 18:00 – śp. Eugenia Pawełek

                                                          

WTOREK – 28.08.18

godz. 6:15 – śp. Marcin Hreczyński

godz. 6:45 – śp. Augustyn Sopata

godz. 7:15 – śp. Aniela Słowik

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Józef i Helena Stańco

godz. 18:00 –  śp. Maria Goryl       

  

ŚRODA – 29.08.18

godz. 6:15 – śp. Bogdan Krawczyk

godz. 6:45 – śp. Andrzej Sroka

godz. 7:15 – śp. Jadwiga Friedrich

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. ks. Władysław Jankowicz

godz. 18:00 –  Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

                       

CZWARTEK – 30.08.18

godz. 6:15 – śp. Maria Łatanik w 14. rocznicę śmierci

godz. 6:45 – 1) śp. Irena Gibas

                        2) śp. Monika Piecuch

godz. 7:15 – rezerwacja intencji

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Rozalia i Michał Parasyn

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

PIĄTEK – 31.08.18

godz. 6:15 – śp. Włodzimierz Adamek

godz. 6:45 – 1) śp. Stefania Bogdanik

                        2) śp. Małgorzata Pieczara

godz. 7:15 – śp. Kazimierz w 28. rocznicę śmierci i Anna Wolscy

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Daniel i Cezary Wieczorek i Arkadiusz Biernatek

godz. 18:00 – śp. Marek Piecuch w 2. rocznicę śmierci

SOBOTA – 01.09.18

godz. 6:15 –  śp. Maria Cieślik

godz. 6:45 – 1) śp. Dorota Jeziorska w 4. rocznicę śmierci

                        2) śp. Michalina Kruk

godz. 7:15 – śp. Danuta i Stefan Hibner

godz. 9:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 18:00 – śp. Mariusz Bednarz

NIEDZIELA – 02.09.18

godz. 6:00 – W intencji Roksany z okazji 18. rocznicy urodzin

godz. 7:30 – śp. Karolina Ostropolska i Helena Kudzia

godz. 8:45 – Dziękczynna, z prośbą o opiekę Matki Bożej dla Stefana, Barbary i Andrzeja

godz. 10:00 – rezerwacja intencji

godz. 11:15 – śp. Czesław (m.) Gara

godz. 12:30 – chrzty i roczki

godz. 16:00 – śp. Stefania Janota

godz. 18:00 – śp. Anna Rybarska z mężem Janem i synem Adamem

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Stefania i Wincenty Caderek

godz. 11:00 św. Krzyż – Dziękczynna, o Boże błogosławieństwo dla s. Marty z okazji urodzin

godz. 9:00 Kocurów – Msza dożynkowa

godz. 9:30 św. Marek – śp. Teofil Szumlas z żoną Marią

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Stefan Pniaczek

INTENCJE MSZALNE 03.09 – 09.09.2018

 

PONIEDZIAŁEK – 03.09.18

 

godz. 6:15 – W intencji Panu Bogu wiadomej

godz. 6:45 – 1) śp. Antoni Rączka

                        2) śp. Marcin Hreczyński

godz. 7:15 – śp. Józef Kowaleczko z rodzicami i teściami

godz. 8:00 – Msza na rozpoczęcie roku szkolnego – w intencji uczniów i nauczycieli

godz. 9:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 18:00 – W intencji ks. proboszcza Grzegorza z okazji imienin

                                                          

WTOREK – 04.09.18

 

godz. 6:15 – śp. Czesława (f.) Pieczonka

godz. 6:45 – 1) śp. Józef Prokurat

                        2) śp. Henryk (m.) Klima z córką Barbarą

godz. 7:15 – śp. Maria Pach w 3. rocznicę śmierci z mężem i synem Zdzisławem w 8. rocznicę śmierci

godz. 9:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 18:00 –  śp. Wiktoria Dendys 

 

ŚRODA – 05.09.18

 

godz. 6:15 – śp. Teresa i Stanisław Mastela

godz. 6:45 – 1) śp. Stanisława (f.) Woch

                        2) śp. Erwin Miska

godz. 7:15 – śp. Antoni Harężlak

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Zdzisława i Wacław Basińscy

godz. 18:00 –  Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

                       

CZWARTEK – 06.09.18

 

godz. 6:15 – śp. Helena Fijak z rodzicami

godz. 6:45 – 1) śp. Wanda Chrobak

                        2) śp. Maria Siwiec i Stefania Czulak w 6. rocznicę śmierci

godz. 7:15 – śp. Stanisław (m.) Tondel

godz. 9:00 św. Krzyż – O dary Ducha Świętego dla o. Bogdana

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

 

PIĄTEK – 07.09.18

 

godz. 6:15 – śp. Bogdan Krawczyk

godz. 6:45 – 1) śp. Jan Dudek

                        2) śp. Józef (m.) Gołek

godz. 7:15 – śp. Jadwiga Friedrich

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Waldemar Figura

godz. 16:00 – Dziękczynna za 90. lat Stanisławy (f.) Wojdyło

godz. 18:00 – śp. Rozalia Klimek

godz. 20:30 – śp. Stefania Bogdanik

 

SOBOTA – 08.09.18 Odpust w uroczystość Narodzenia NMP

 

godz. 6:00 –  śp. Maria Seeman z mężem i dziećmi Janem, Jadwigą i Elżbietą

godz. 7:00 – śp. Beata Lańczyk

godz. 10:00 – śp. Czesław (m.) Gara

godz. 9:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 16:00 – śp. Maria Sanetra

godz. 18:00 – śp. Stanisława (f.) Fic w 3. rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA – 09.09.18

 

godz. 6:00 – śp. Jadwiga Goławska w 10. rocznicę śmierci

godz. 7:30 – śp. Urszula Furtak

godz. 8:45 – śp. Barbara Klimek

godz. 10:00 – śp. Bronisław (m.) Marszałek w 2. rocznicę śmierci

godz. 11:15 – śp. Franciszek (m.) i Władysława (f.) Piecha

godz. 12:30 – śp. Maria Okrzesi w 15. rocznicę śmierci

godz. 16:00 – śp. Maria Kwiecień w 8. rocznicę śmierci z mężem Marianem

godz. 18:00 – śp. Władysław (m.) i Janina z synem Ryszardem Adamiec

godz. 8:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 11:00 św. Krzyż – W intencji Bogu wiadomej

godz. 9:00 Kocurów – śp. Michał i Elżbieta Stasica z córką

godz. 9:30 św. Marek – śp. Władysław i Stanisława (f.) Mizia

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Maria Kwaśnik-Delfs z mężami

 

 

 

 

Udostępnij

1000 Characters left