Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

INTENCJE MSZALNE: 11.02 – 17.02.2019

 

PONIEDZIAŁEK – 11.02.19

 

godz. 6:15 – śp. Andrzej Chałupnik

godz. 6:45 – śp. Bronisław (m.) Łopatka

godz. 7:15 – śp. Marian Kowalczyk

godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo dla absolwentów LO z 1957r.

godz. 18:00 – śp. Edward Kuchejda w 4. rocznicę śmierci

                                                          

WTOREK – 12.02.19

 

godz. 6:15 – śp. Józef (m.) Konior

godz. 6:45 – śp. Józef (m.) Kapała

godz. 7:15 – śp. Aleksandra Szponar

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Władysław Okrzesik w 5. rocznicę śmierci

godz. 18:00 –  śp. Paweł Moc 

          

ŚRODA – 13.02.19

 

godz. 6:15 – śp. Bolesław (m.) Mizia

godz. 6:45 – śp. Leokadia Stokłosa

godz. 7:15 – śp. Edward Paciorek

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Maria Kurek w 13. rocznicę śmierci z mężem Marianem

godz. 18:00 –  Msza zbiorowa za żywych przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

                       

CZWARTEK – 14.02.19

 

godz. 6:15 – śp. Zofia Szczybura; Karolina Ostropolska; Helena Kudzia

godz. 6:45 – śp. Danuta Kiser

godz. 7:15 – śp. Barbara Tomaszek w 2. rocznicę śmierci

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Władysław

godz. 18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

 

PIĄTEK – 15.02.19

 

godz. 6:15 – śp. Maria Tajstra

godz. 6:45 – śp. Irena Oczko

godz. 7:15 – śp. Krystyna Brańka

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Jan

godz. 18:00 – śp. Irena Grzegorzek

 

SOBOTA – 16.02.19

 

godz. 6:15 –  śp. Czesława (f.) Oleś

godz. 6:45 – śp. Marek Gąsior

godz. 7:15 – śp. Roman Domański

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Alfreda i Józef ze szwagrem Edmundem

godz. 18:00 – O Boże błogosławieństwo dla Jerzego Babilonka z okazji 70. urodzin

 

NIEDZIELA – 17.02.19

 

godz. 6:00 – śp. Andrzej Cader w 4. rocznicę śmierci i Czesława (f.) Cader w 13. rocznicę śmierci

godz. 7:30 – Dziękczynno – błagalna w intencji Anny z okazji urodzin

godz. 8:45 – śp. Jan Szymik z rodzicami Katarzyną i Ludwikiem

godz. 10:00 – śp. Józef Roman w 9. rocznicę śmierci z żoną Franciszką

godz. 11:15 – O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry z okazji 20. urodzin i dla jej rodziców

godz. 12:30 – śp. Paweł Moc

godz. 16:00 – chrzty i roczki

godz. 18:00 – śp. Jadwiga Stokłosa

godz. 8:00 św. Krzyż – Dziękczynna w 20. rocznicę urodzin Aleksandry

godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Anna i Henryk Pindel w rocznicę śmierci

godz. 9:00 Kocurów – O Boże błogosławieństwo dla Lilianny Gołuszki w 1. rocznicę urodzin

godz. 9:30 św. Marek – O Boże błogosławieństwo dla Alana w 4. rocznicę urodzin

godz.12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Alina Białek

 

Udostępnij

1000 Characters left