Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

INTENCJE MSZALNE 1-7. czerwca 2020 r.

 

Poniedziałek 1. czerwca 2020 r.

 

6:15     + Tadeusz Piotrowicz w 10. rocz. śm.

            + Urszula Kubik

7:00     + Helena i Jan Pindel z córką, synem i synową w rocz. śm.

            o Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Weroniki w 10. rocz. ur.

16:00   + Mieczysław Sermak w 4. rocz. śm. z żoną Bronisławą i córką Małgorzatą

18:00   o Boże bł. i opiekę MB dla członkiń Róży Matki Kościoła i ich rodzin

Kościół Świętego Krzyża

9:00     + Robert Konior

Kościół św. Marka

17:00   + Stanisław Klimorowski

Kocurów

17:30   + Janina i Czesław Łukańko

 

Wtorek 2. czerwca 2020 r.

 

6:15     + Henryk Smyrdek

            + Marian Duraj

            + Krystyna Tomaszek

7:00     + Maria i Stanisław Ciura, Jan Habdas, Zbigniew Radecki, Marian Kałkus i Kazimiera   Ciura

18:00   + Krzysztof Pawlus

Kościół Świętego Krzyża

9:00     + Anna i Władysław Kobza z synami: Janem i Stanisławem oraz synową Michaliną

 

Środa 3. czerwca 2020 r.

 

6:15     + Michał Drabina

            + Roman Pawełek w 6. rocz. śm.

            + Bogusław Bąk

7:00     + Jan Kantyka w 6. rocz. śm. z rodzicami i teściami

18:00   zbiorowa przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

Kościół Świętego Krzyża

9:00     + Jan Oleksa w 1. rocz. śm.

 

Czwartek 4. czerwca 2020 r.

 

6:15     + Anna Mentel

            + Władysław Pawlus

            + Aleksandra Skórka

7:00     + Roman Herzyk w 3. rocz. śm. oraz Aniela i Michał Krysta

18:00   zbiorowa za zmarłych

Kościół Świętego Krzyża

9:00     + Helena Dutka

 

Piątek 5. czerwca 2020 r.

 

6:15     + Maria Sitkowska w 7. rocz. śm.

            + Józef Kowaleczko oraz Adam i Jan Ulrych

7:00     + Krystyna Tomaszek

16:00   + Stanisław Maślanka w 2. rocz. śm.

18:00   + Julia i Karol Zemczak z dziećmi: Józefem, Stanisławem, Barbarą, Jadwigą, Marią i     Antoniną

19:30   + Agata Fukiet

Kościół Świętego Krzyża

9:00     o owoce intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski

 

Sobota 6. czerwca 2020 r.

 

6:15     + Janina Waluś

            + Jan Kubica

7:00     + Dariusz Łukasik

18:00   + Stanisława i Marian Habdas i Janina Stolarzewicz

Kościół Świętego Krzyża

9:00     + Aniela Harężlak z mężem oraz Franciszek Mrowiec z żoną

 

Niedziela 7. czerwca 2020 r.

 

6:00     + Zofia Bem

7:30     + Mieczysław Nieleszczuk

8:45     + Bogumiła Puda

10:00   + Józef Patryas

11:15   + Alina Wójcik

12:30   chrzty i roczki

16:00   + Jerzy Turotszy w 10. rocz. śm.

18:00   + Michalina Szmigiel

Kościół Świętego Krzyża

8:00     + Jakub Kucharczyk

11:00   + Helena Dobosz

Kocurów

9:00     + Walerian Wrężel z rodzicami

Kościół św. Marka

9:30     + Józef i Lidia Lach wraz z rodzicami

Kościół Przemienienia Pańskiego

12:15   + Stanisław Miodoński

Udostępnij

1000 Characters left