Jak przeżyć wielki post - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

PROPOZYCJE PARAFIALNE NA WIELKI POST 2021

W poniedziałki Wielkiego Postu zapraszamy na cykl spotkań poświęconych odnowie naszej wiary. Będzie to czas modlitwy, głoszenia słowa Bożego i propozycji pracy nad sobą na najbliższy tydzień. Początek w konkatedrze o godz.19:00.

Zapraszamy również na Nabożeństwa Wielkopostne:

• Droga Krzyżowa w piątki w kościele Św. Krzyża 9:00, w konkatedrze o 5:30, dla dzieci o 16:00, dla dorosłych o 17:30, dla młodzieży o 19:00 z Komunią Świętą.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kościele św. Krzyża w czwartki o 18:00, w konkatedrze w niedzielę o 17:00, w Kocurowie w niedzielę o 15:00.
  • Spowiedź od poniedziałku do soboty od 6.15 - 7.30 i od 17.30 - 18.15. W niedzielę 15 minut przed każdą Mszą Świętą.