SPOWIEDŹ W CZASIE PANDEMII - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

JAK UZYSKAĆ ŁASKĘ UŚWIĘCAJĄCĄ. SPOWIEDŹ PRZEZ AKT ŻALU DOSKONAŁEGO - NABOŻEŃSTWO POKUTNE PRZED ŚWIĘTAMI

Konferencja wielkopostna wygłoszona przez ks. prob. Grzegorza Gruszeckiego w parafii konkatedralnej p/w Narodzenia NMP w Żywcu. Nauka rekolekcyjna pomaga przygotować się na przyjęcie Łaski Uświęcającej bez konieczności odbycia spowiedzi w sposób tradycyjny. Przeżyjemy rachunek sumienia oraz dowiemy się również o historii tej praktyki w Kościele Katolickim.