PASJA BESKIDZKA - FILM - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

PASJA BESKIDZKA

W żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem ponad półtora tysiąca widzów obejrzało prezentowane w tym roku po raz czwarty misterium Męki Pańskiej: Beskidzką Pasje - w reżyserii Eugeniusza Jachyma. W postać Jezusa Chrystusa wcielili się: pomysłodawca misterium ks. Grzegorz Kierpiec oraz Hubert Gach. Na scenie i widowni wraz z nimi wystąpiło blisko 75 aktorów z parafii konkatedralnej w Żywcu i innych parafii Żywiecczyzny. Za ich zaangażowanie dziękowali ks. kan. Grzegorz Gruszecki i burmistrz Antoni Szlagor.

 

Udostępnij

1000 Characters left