IZRAEL - PALESTYNA - JORDANIA - PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W październiku odbyła się pielgrzymka do ziemi świętej zorganizowana przez naszą parafię. W bardzo napiętym planie oprócz zwiedzania miejsc związanych z narodzinami, życiem i śmiercią Jezusa Chrystusa nie zabrakło również cudów natury tj. Morza Martwego i Petry w Jordanii. Codzienna Eucharystia w świętych miejscach pozwoliła nam bardzo mocno pogłębić wiarę. Naszym przewodnikem był ks. Andrzej Soboń - doświadczony przewodnik po Ziemi Świętej, który był dla nas oprócz żródła wiedzy wspaniałzm katechetą i świedectwem wiary.