ROZKRĘĆ WIARĘ DO GRANIC - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

ROZKRĘĆ WIARĘ DO GRANIC

Tradycyjnie jak co roku Grupa Rozkręć Wiarę umieściła w kaplicy M.B. Częstochowskiej Księgę Intencji. W tym roku pielgrzymi - rowerzyści pod hasłem "Rozkręć Wiarę do Granic" chcą pokonać 4500 km w dwóch wyprawach: od Giewontu po Hel oraz wzdłuż granicy Polski modląc się w intencji naszej Ojczyzny, szczególnie o ustanie pandemii i ochronę każdego życia oraz w intencjach wpisanych do Księgi. Zachęcamy do wpisanie próśb, postanowień lub podziękowań. Wszystkie inetencje będą treścią codziennej modlitwy pielgrzymów podczas Mszy Świętej i modlitywy indywidalnej.

 

A tak było w poprzednich wyjazdach:

 

Share

1000 Characters left