Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Intencje mszalne 26.010 – 1.11.2020


poniedziałek 26.10.20

 

godz. 6:15:

1)     śp. Jan Dunat w 58 r. śm.

2)     śp. Jerzy Krajewski

3)     śp. Helena Gałuszka

godz. 7:00 – śp. Antonina Pietraszko w 10 r. śm.

godz. 9:00 św. Krzyż – o błgos. Boże i zdrowie dla Dawida i Elodi

godz. 18:00 – śp. Maria Reidolf Drobina z córką Hildegardą i wnukami

 

wtorek  27.10.20

 

godz. 6:15:

1) śp. Helena Kliś - Kociołek

2) śp. Jerzy Krzywicki

3) śp. Barbara Staszkiewicz

godz. 7:00 – śp. Maria Matyszkowicz

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Stanisław Łabuda w 31 r. śm.

godz. 18:00 – śp. Józef i Maria Biel z rodziną

 

środa 28.10.20

 

godz. 6:15:

1)     śp. Regina Kaszkur

2)     śp. Wiesław Pazura

3)     śp. Edward Jafernik

godz. 7:00 – śp. Jan Pietraszko

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Marian Taterek

godz. 18:00 – zbiorowa za wstawiennictwem NMP Nieustającej Pomocy

 

czwartek 29.10.20

 

godz. 6:15:

1)     śp. Janusz Ostrowski

2)     śp. Edward Rachwał

3)     śp. Stefan Piątek

godz. 7:00 – śp. Alojza Sanetra

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Rozalia i Michał

godz. 18:00 – zbiorowa za zmarłych

 

piątek 30.10.20

 

godz. 6:15:

1)     śp. Włodzimierz Knapik

2)     śp. Dariusz Łukasik

3)     o Boże błogos. dla Marii i Teofila w 44 r. ślubu

godz. 7:00 – śp. Łucja Zontek

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Jan oraz Stanisław Kobza z córką

godz. 18:00 – śp. Magdalena Kapała z d. Kumorek w 11 r. śm.

 

sobota 31.10.20

 

godz. 6:15:

1)     śp. Helena Kliś - Kociołek

2)     śp. Zofia Maultz

godz. 7:00 – śp. Maria Magierska

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Michał i Barbara Kulec

godz. 18:00 – śp. Andrzej Dulowski z rodzicami

 

niedziela 1.11.20 – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

godz. 6:00 – śp. Aniela Barzycka

godz. 7:30 –  śp. Aniela Pastor w 13 r. śm.

godz. 8:45 – śp. Paweł Skóra

godz. 10:00 – śp. Zbigniew Pawełek

godz. 11:15 – śp. Franciszek i Władysława Piecha

godz. 12:30 – Chrzty i Roczki

godz. 16:00 – śp. Danuta Kiser

godz. 18:00 – śp. Maria Szafrańska w 10 r. śm.

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Aniela i Stefan Kłusak z córkami

godz. 11:00 św. Krzyż –  śp. Maria, Józef, Krystyna i Zbigniew Marszałek

godz. 9:00 Kocurów – śp. Karol i Karolina Haczek z dziećmi

godz. 9:30 św. Marek – śp. Longina Kwiecińska

 

Przemienienie Pańskie:

 

godz. 8.00 – śp. Jan i Michalina Pal

godz. 9.00 – śp. Jan Korczak

godz. 10.00 – śp. Władysław Kupczak

godz.11.00 – śp. Maria Mądracka w 5 r. śm.

godz. 12.15 – śp. Franciszek i Julia Małko z synem Piotrem i Aleksandrem oraz Józef Stasica

godz. 15.00 – śp. Urszula Kubik

godz.17.00 – śp. Maria Sanetra

godz. 17.00 – za zmarłych Chórzystów

Share

1000 Characters left