Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Niedziela 18.02.2024

Konkatedra

6:00 dziękczynna, z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Anny z okazji urodzin

7:30 śp. Helena Miodońska

8:45 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i opiekę MB dla Agnieszki

10:00 śp. Jan Szymik z rodzicami Katarzyną i Ludwikiem

11:15 śp. Władysław Szymala w 29 rocz. śmierci

12:30 śp. Jacek Cyrzyk

16:00 chrzty i roczki

18:00 śp. Józef Piętka w 17 rocz. śmierci

Kościół Świętego Krzyża

8:00 za zmarłych z rodziny Romowiczów: Zofię, Franciszka, Marię, Czesława i Weronikę 

11:00 śp. Edwarda i Eugeniusz sowa z rodziną

Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie

9:00 śp. Ewa i Jan Świerczek

Kościół Świętego Marka

9:30 śp. Józefa Fraś

Kościół Przemienienia Pańskiego

12:15 śp. Grzegorz Wrężel w 8 rocz. śmierci z rodzicami oraz śp. Helena Bożek z mężem

 

Poniedziałek 19.02.2024

Konkatedra

6:15 śp. Zofia Banach

śp. Marzena Koźbiał

śp. Józefa Fraś

7:00 śp. Lesław Lorens w 2 rocz. śmierci

18:00 śp. Marceli Jaworski

śp. Urszula i Zygmunt Szewczyk

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Jacek Zabielny

 

Wtorek 20.02.2024

Konkatedra

6:15 śp. Weronika Jaromin

śp. Bogdan Cader w 3 rocz. śmierci

śp. Grzegorz Solarek 

7:00 śp. Magdalena Karkut

18:00 dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Ireny w 75 rocz. urodzin

śp. Jan Pal w rocz. śmierci

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Jacek Zabielny

 

Środa 21.02.2024

Konkatedra

6:15 śp. Aleksandra i Jerzy Siwek

śp. Krzysztof Stanik

śp. Grzegorz Prochot

7:00 śp. Danuta Tomaszek

18:00 zbiorowa przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

Kościół Świętego Krzyża

9:00 o bł. Boże dla Sebastiana w rocz. urodzin

 

Czwartek 22.02.2024

Konkatedra

6:15 śp. Stanisław Gołuch

śp. Józefa Fraś

o uwolnienie od złego ducha dla Sylwii  

7:00 śp. Danuta Tomaszek                            

18:00 zbiorowa za zmarłych

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Jacek Zabielny

 

Piątek 23.02.2024

Konkatedra

6:15 śp. Eugeniusz Skorochoda

śp. Lesław Piątek

śp. Agnieszka Łysień     

7:00 śp. Adam Pająk w 1 rocz. śmierci

18:00 śp. Józef Juraszek w 3 rocz. śmierci

śp. Zdzisław Pach w 3 rocz. śmierci

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Karolina i Henryk Szypke z rodzicami, synami, zmarli z rodziny Szypke

 

Sobota 24.02.2024

Konkatedra

6:15 śp. Jacek Zabielny

śp. Grzegorz Solarek

7:00 śp. Weronika.Jaromin

śp. Józefa Fraś

18:00 śp. ks. Antoni Okrzesik

Kościół Świętego Krzyża

9:00 dziękczynna w 50 rocz. ślubu Agnieszki i Jerzego                                                                         

 

II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024

Konkatedra

6:00 śp. Józef Midor w 10 rocz. śmierci, śp. Czesława Cader z Andrzejem

7:30 śp. Antoni Główczyk z synem Łukaszem

8:45 śp. Józef Rączka

10:00 śp. Józef  Siwek, śp. Józef Wolny w rocz. śmierci

11:15 śp. Bożena i Zbigniew Gronczewscy

12:30 w intencji Małżeństw

16:00 śp. Jacek Cyrzyk

18:00 śp. Henryka i Julian Kąkol

Kościół Świętego Krzyża

8:00 śp. Krystyna Marszałek-Gołuch w rocz. śmierci                                   

11:00 śp. Mieczysław Dowsilas w 1 rocz. śmierci

Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie

9:00 śp. Władysław Wrężel w 3 rocz. śmierci z żoną i synem

Kościół Świętego Marka

9:30 śp. Mariusz Wątroba

Kościół Przemienienia Pańskiego

12:15 śp. Maria Łukaszek w 1 rocz. śmierci

Share