Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Intencje mszalne 19.08 – 25.08.2019

 

Poniedziałek 19.08.19

 

godz. 6:15 – śp. Władysław (m.) Kupczak w 7. rocznicę śmierci

godz. 7:00 – śp. Genowefa Jędrysek

godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Marii i Antoniego

godz. 18:00 – śp. Aniela Rokicka  w 25. rocznicę śmierci oraz Eugeniusz zamordowany w Katyniu

 

wtorek 20.08.19

 

godz. 6:15 – za dusze w czyśćcu cierpiące

godz. 7:00 – śp. Janina Grygiel

godz. 9:00 św. Krzyż –  śp. Helena Janik w rocznicę śmierci

godz. 18:00 – śp. Zofia Marszałek

 

środa 21.08.19

 

godz. 6:15 – śp. Antoni Janeczko

godz. 7:00 – śp. Kazimiera (f.) Woźniak

godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna; o Boże błogosławieństwo dla Ewy i Grzegorza oraz dzieci Wiktora i Filipa

godz. 18:00 – zbiorowa za wstawiennictwem NMP Nieustającej Pomocy

 

czwartek 22.08.19

 

godz. 6:15 – śp. Lucjan Biłyk

godz. 7:00 – śp. Franciszek Gibas z żoną Anną i dwoma synami

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Helena Janik w rocznicę śmierci

godz. 18:00 – zbiorowa za zmarłych

 

piątek 23.08.19

 

godz. 6:00 – 1) w intencji pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Żywieckiej na Jasną Górę

                   2) śp. Cecylia Białek

godz. 7:00 – śp. Stanisława Szewczyk z mężem Władysławem

godz. 9:00 św. Krzyż – Dziękczynna w intencji Stanisława z okazji 94. rocznicy urodzin

godz. 18:00 – śp. Stanisław (m.) w 20. rocznicę śmierci

 

sobota 24.08.19

 

godz. 6:15 – śp. Wiktoria Furtak

godz. 7:00 – śp. Urszula Chrobak

godz. 9:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo dla Wiktora w 1. rocznicę urodzin

godz. 16:00 – Msza jubileuszowa na 25-lecie Klubu „Krokus”; o Boże błogosławieństwo dla Izabeli

godz. 18:00 – śp. Edward Ryłko w 2. rocznicę śmierci

 

niedziela 25.08.19

 

godz. 6:00 – śp. Ludwik Kubica

godz. 7:30 – O Boże błogosławieństwo dla Stanisława (m.) Jaska z okazji 60. rocznicy urodzin

godz. 8:45 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny Adriana

godz. 10:00 – śp. Andrzej Sosnowski z rodzicami

godz. 11:15 – śp. Ludwik Chrapek

godz. 12:30 – w intencji małżeństw

godz. 16:00 – O Boże błogosławieństwo dla Tomasza z okazji 18. rocznicy urodzin

godz. 18:00 – śp. Stefania Arenderska w 1. rocznicę śmierci

godz. 8:00 św. Krzyż – O Boże błogosławieństwo dla Cecylii z rodziną

godz. 11:00 św. Krzyż – śp. Janina i Leon Urbańscy z córką Zofią

godz. 9:00 Kocurów – śp. Michał i Elżbieta Stasica z córką

godz. 9:30 św. Marek – śp. Marian Magiera w 17. rocznicę śmierci

godz. 12:15 Przemienienie Pańskie – śp. Augustyn Sopata

Share

1000 Characters left