Intencje - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Poniedziałek 26.09.2022

Konkatedra

6:15 śp. Tadeusz Ciurla

śp. Andrzej Wieczorek

śp. Jan Miodoński

7:00 śp. Józef Mieszczak    

18:00 śp. Małgorzata Gąsiorek

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Zbigniew Czerna

 

Wtorek 27.09.2022

Konkatedra

6:15 śp. Maria Piecuch 7 w rocz. śmierci

śp. Andrzej Stasica

śp. Piotr Chałupnik 

7:00 śp. Andrzej Wieczorek 

18:00 śp. Jan Olszowski

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Iwona Jaskuła

                           

Środa 28.09.2022

Konkatedra

6:15 śp. Romuald Suchorab w 18 rocz. śmierci

śp. Jan Bielawski

śp. Andrzej Wieczorek

7:00 śp. Tadeusz Opyd

18:00 zbiorowa przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Michalina i Eugeniusz

          

Czwartek 29.09.2022

Konkatedra

6:15 śp. Józef Hubczak

dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Jakuba

7:00 w int. członków ADŚ, aby św. Michał Archanioł bronił nas przed pokusami szatana, a godzinie śmierci przybywał z pomocą umierającym i umacniał ich ufność w Miłosierdzie Boże

18:00 zbiorowa za zmarłych

Kościół Świętego Krzyża

9:00 za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek 30.09.2022

Konkatedra

6:15 śp. Zbigniew Polak

śp. Tadeusz Siedlecki 

śp. Lesław Lorens 

7:00 śp. Józef Hubczak

18:00 śp. Wenancjusz Maultz

Kościół Świętego Krzyża

9:00 śp. Michalina i Stanisław Szmigiel 

 

Sobota 1.10.2022

Konkatedra

6:15 śp. Michalina Miodońska

śp. Maria Helena Gowin

7:00 śp. Halina Salik

18:00 w int. członków ADŚ, abyśmy wstępując w ślady św. Teresy i za jej przyczyną i orędownictwem zasłużyli na życie wieczne

Kościół Świętego Krzyża

9:00 o opiekę MB i potrzebne łaski dla o. Bogdana

 

Niedziela 2.10.2022 

Konkatedra

6:00 śp. Stanisław Zuziak

7:30 śp. Wanda i Piotr Nieleszczuk z synem Mieczysławem

8:45 śp. Jadwiga Satława w 11  rocz. śmierci

10:00 śp. Eugenia Sołtysik w 58 rocz. śmierci

11:15 dziękczynna w 40 rocz. ślubu Janiny i Janusza z prośbą o bł. Boże i opiekę MB

12:30 chrzty i roczki

16:00 śp. Franciszek Fijak z rodzicami

18:00 śp. Urszul Skrzyp

Kościół Świętego Krzyża

8:00 śp. Anna Mentel

11:00 śp. Zofia i Andrzej Zabrzescy

Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kocurowie

9:00 śp. Helena Burda w rocz. śmierci

Kościół Świętego Marka

9:30 śp. Stanisława Ostrowska

Kościół Przemienienia Pańskiego

12:15 śp. Władysława Majdak w 4 rocz. śmierci

Share