Ogłoszenia - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie na każdą niedzielę i Święta

There is no translation available.

 1. W dniu dzisiejszym w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy  Niedzielę Misyjną. Tradycyjnie modlitwą i ofiarą chcemy wesprzeć misyjne dzieła Kościoła. W tym roku będzie to Misja w Republice Środkowoafrykańskiej oraz Dom Dziecka w Santa Cruz w Boliwii, gdzie pracują nasze polskie Siostry. Kazania głosi ks. Adam Fijołek ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich. Zapraszamy również do Misyjnej Kawiarenki oraz na Misyjny Kiermasz do Przystani. W Kawiarence można również adoptować na odległość dzieci z Domu Dziecka w Boliwii.
 2. Dzisiaj o godz. 11:15 wszystkie dzieci z klas IV, będą przeżywać pierwszą rocznicę spowiedzi i Komunii Świętej. Przez cały rok szkolny na Mszę Św. o tej porze serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi.
 3. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym będzie w poniedziałek o godzinie 19:00 w auli.
 4. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci będzie w środę o godzinie 17:00
  w sali nr 4.
 5. Spotkanie Zelatorów Róż Różańcowych odbędzie się w czwartek o 18.45
  w sali nr 4.
 6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 oraz klas ponadpodstawowych odbędzie się w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 18:45 w konkatedrze.
 7. W najbliższy piątek o godz. 9:00 będzie Msza Św. w konkatedrze pod przewodnictwem Biskupa Romana Pindla podczas której ksiądz Biskup dokona poświęcenia Sztandaru I Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu im. Mikołaja Kopernika.
 8. W piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 9. Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do wspólnoty Oazy Dzieci Bożych oraz na spotkania scholi w piątki o godz. 16.30. w Sali nr 9 w Domu Katolickim. Zapraszamy również dzieci grające na instrumentach.
 10. Poszukujemy wolontariuszy, którzy mogliby pomagać najuboższym i chorym. Mile widziane są również osoby, które mogłyby służyć transportem. Prosimy aby chętni zapisali się w Przystani podając numer telefonu.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: +Bogdan Rus, +Janina Rus.