ZAMKNIĘCIE CMENTARZA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

ZAMKNIĘCIE CMENTARZA

31 października, 1 i 2 listopada zgodnie z rozporządzeniami cmentarz będzie zamknięty.

 

Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii kościołów do 8 listopada. Wypominki za zmarłych będą przyjmowane także przy budynku zarządcy cmentarza od wtorku 3 listopada do piątku 6 listopada w godz. 15.00 do 18.00.

 

Z racji zamknięcia cmentarzy intencje mszy św., które zostały zamówione w Kościele Przemienienia Pańskiego zostaną odprawione w Katedrze w następującym porządku:

 

niedziela 1.11.20 – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

godz. 6:00 – śp. Aniela Barzycka

 

godz. 7:30:

1)    śp. Aniela Pastor w 13 r. śm.

2)    śp. Jan i Michalina Pal

 

godz. 8:45:

1)    śp. Paweł Skóra

2)    śp. Jan Korczak

 

godz. 10:00:

1)    śp. Zbigniew Pawełek

2)    śp. Władysław Kupczak

 

godz. 11:15:

1)    śp. Franciszek i Władysława Piecha

2)    śp. Maria Mądracka w 5 r. śm

 

godz. 12:30 – śp. Franciszek i Julia Małko z synem Piotrem i Aleksandrem oraz Józef Stasica

 

godz. 16:00:

1)    śp. Danuta Kiser

2)    śp. Urszula Kubik

 

godz. 18:00:

1)    śp. Maria Szafrańska w 10 r. śm.

2)    śp. Maria Sanetra

3)    za zmarłych Chórzystów

 

godz. 8:00 św. Krzyż – śp. Aniela i Stefan Kłusak z córkami

 

godz. 11:00 św. Krzyż –  śp. Maria, Józef, Krystyna i Zbigniew Marszałek

 

godz. 9:00 Kocurów – śp. Karol i Karolina Haczek z dziećmi

 

godz. 9:30 św. Marek – śp. Longina Kwiecińska

 

 

poniedziałek 2.11.20 DZIEŃ ZADUSZNY

 

godz. 6:00:

1)     śp. Jerzy Krzywicki

godz. 7:00 – śp. Jan Barzycki z s. Tadeuszem

godz. 8.00:

1)      śp. Stanisława i Józef Kudzia;

śp. Józefa i Michał Rutowicz

2)     śp. Władysława Prochot

3)     śp. Grażyna Pawełek

godz:16.00:

1)     śp. Adam Łoboda, Stanisław Małysiak, Kazimiera i Władysław Gibas

2)     śp. Ludwik i Katarzyna Szymik z synami

godz. 9:00 św. Krzyż – śp. Krystyna Piątek z m. Antonim

godz. 18:00:

1)     śp. Bożena Mamrowska

2)     śp. Maria i Stanisław Skórzak z s. Edwardem i Lesławem

 

Share

1000 Characters left