Ogłoszenia parafialne - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

OGŁSZENIA PARAFIALNE I DYSPENSA

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną od soboty 17 października 2020 r. obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa sanitarnego. W kościołach może przebywać 1 osoba na 7 m2 powierzchni. W związku z tym W Konkatedrze może przebywać jednocześnie 120 osób, w kościele Św. Krzyża 70 osób, w kościele Św. Marka 20 osób, w kościele Przemienienia Pańskiego 30 osób a w Kocurowie 50 osób. Wszyscy obecni w kościele – oprócz sprawującego liturgię – mają obowiązek pełnego zasłaniania nosa i ust stosując maseczkę. W Kościele prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości.

Biskup Bielsko-Żywiecki udziela aż do odwołania dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej dla wszystkich wiernych Diecezji i przebywających na terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy świętej poprzez transmisje on-line, środki masowego przekazu oraz wspólną modlitwę w rodzinach. W sposób szczególny o skorzystanie z dyspensy prosimy osoby starsze, przewlekle chore i te, dla których infekcja stanowi wysokie ryzyko;

Share

1000 Characters left