KORONAWIRUS I SIOSTRY SERAFITKI W CZERNICHOWIE - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

KORONAWIRUS I SIOSTRY SERAFITKI W CZERNICHOWIE

Siostry Serafitki zaangażowały się w pomoc dla ośrodka w Czernichowie pod kierunkiem Zespołu Zintegrowanej Służby. Jak wiemy ratują również osoby zakażone koronawirusem. Zespół ten potrzebuje naszej pomocy. Można ją wyświadczyc poprzez przyniesienie darów w poniedziałek 27 kwietnia oraz we wtorek 28 kwietnia w godzinach od 7.30 do 10.00 oraz od 17.00 do 19.00. Dary można złożyć w Domu Katolickim przy wejsciu od parku. Oto lista potrzebnych materiałów:

- środki dezynfekcyjne i środki czystości,

- butle tlenowe z reduktorem,

- pulsoksymetry,

- kombinezony ochronne III kat. typ 3, 4, 5 lub 6,

- maseczki ochronne FFP2 i FFP3,

- płyny do dezynfekcji,

- rękawiczki lateksowe lub nitrylowe,

- wysokie ochraniacze na obuwie,

- fartuchy jednorazowe,

- pościele jednorazowe,

- odzież jednorazowa.

Share

1000 Characters left