DUCHOWA ADOPCJA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

DUCHOWA ADOPCJA

Szczęść Boże Kochani!

Pomimo trwającej wokół nas sytuacji chcemy jak co roku podjąć walkę o życie Dzieci Nienarodzonych poprzez Duchową Adopcję. Z racji na państwowe ograniczenia będziemy "inaczej" niż w poprzednich latach składać deklaracje. Jak? Klikając w poniższy link do formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMtbJ_6fuXGDJi-X8wZuSc6ei4x1tGarmA3rs8CaXLlVJV1Q/viewform?usp=pp_url

Poniżej jest link z tekstem "klasycznej: deklaracji z modlitwą do pobrania:

https://1drv.ms/b/s!AgZK2_HCcy5ljDYzJbsBjjFXABpz?e=yyP7Wt.

W trakcie mszy świętej o 18.00 w dniu 25.03.2020. będziemy polecać w modlitwie Bogu wszystkich przystępują do dzieła Duchowej Adopcji.

Z modlitwą i prośbą o nią

Wasi duszpasterze

Share

1000 Characters left