ZIEMIA ŚWIĘTA - FOTORELACJA Z PIELGRZYMKI - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

ZIEMIA ŚWIĘTA - FOTORELACJA Z PIELGRZYMKI 2020

 

Po raz kolejny została zoorganizowana Parafialna Pielgrzymka do Izraela. Tym razem program został tak przygotowany, aby ci, którzy byli już wcześniej w Ziemi Świętej mogli zobaczyć nowe miejsca. Dodatkowymi punktami pielgrzymki obok standartowych miejsc były: Hebron i grob Abrahama, Herodion i Masada - twierdze Heroda Wielkiego, park En Gedi oraz Cezarea Filipowa. Niewątpliwie emocjonującym przeżyciem dla pielgrzymów był wyjzd na Wgórza Golan i góra Betel na granicy z Syrią, 65 km od stolicy Syrii Damaszku. Przewodnikiem był werbista ks. Andrzej Soboń.

 

Share

1000 Characters left