ZMARŁ ŚP. KS. ANTONI OKRZESIK Z ŻYWCA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

ZMARŁ ŚP. KS. ANTONI OKRZESIK Z ŻYWCA

4 stycznia 2020r. zmarł ks. Kanonik Antoni Okrzesik, wieloletni Notariusz Sądu Metropolitalnego Archidiecezji Krakowskiej oraz wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Krakowie, były rektor Kościoła św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie.

Pogrzeb zostanie odprawiony:

 

Wtorek 7 stycznia 2020 r.

 

godz. 15.00 – Modlitwa przy zmarłym w kościele św. Wojciecha na Rynku Głównym w Krakowie.

godz. 16.00 – Msza święta żałobna w Bazylice Mariackiej w Krakowie.

 

Środa 8 stycznia 2020 r.

 

godz. 13.00 – Msza święta pogrzebowa w parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Żywcu (konkatedra), ul. Zamkowa 2.

Po Mszy świętej przejazd na cmentarz.

Share

1000 Characters left