KOLĘDNICY MISYJNI - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

KOLĘDNICY MISYJNI

26 grudnia 2019 roku naszą parafię po raz czwarty odwiedzą Kolędnicy Misyjni. Tegoroczne przedsięwzięcie dedykowane jest małym mieszkańcom Amazonii. Trudne warunki życia w amazońskiej dżungli czynią ich bezbronnymi wobec licznych problemów. Kolędnicy Misyjni po każdej Mszy świętej przedstawią nam kolędniczą scenkę. Przy wyjściu z kościoła będą rozdawać pamiątki spotkania z Kolędnikami. A kto może, niech z serca złoży mały datek. Każda Rodzina, która chce przyjąć Kolędników Misyjnych w swoim domu 26 XII proszona jest o pozostawienie adresu i nr telefonu w Przystani do 24 grudnia.

0001

 

Share

1000 Characters left