PIESZA PIELGRZYMKA DO ŁAGIEWNIK - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Piesza pielgrzymka bielsko-żywiecka to jedyna tego typu diecezjalna inicjatywa w dziejach łagiewnickiego sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Bielsko-żywieccy pielgrzymi szli w 7 grupach. W tej wyjątkowej pieszej wędrówce udział wzięli młodzi pielgrzymi, spośród których większość nie przekroczyła 20. roku życia.
W ramach pielgrzymki do Łagiewnik biegło kilkunastu biegaczy-amatorów. Maratończycy wyruszyli o północy z 2 na 3 maja z sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w bielskim Hałcnowie. Bieg odbywał się rotacyjnie. Rekordziści przebiegli około 50 km.

 

Share

1000 Characters left