Męczennicy z Pariacoto w żywieckiej konkatedrze - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W niedzielę 4. września br. w czasie Eucharystii o godz. 11:15 miało miejsce uroczyste wprowadzenie relikwii bł. o. Michała Tomaszka i bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego do naszej konkatedry. Relikwie zostały przekazane przez rodzoną siostrę o. Michała - panią Marię Kozioł oraz brata bliźniaka - pana Marka Tomaszka. W tym dniu towarzyszył nam o. Radosław z zakonnej wspólnoty franciszańskiej, który na Mszach św. wygłosił homilie.

rel 4

rel 2

rel 3

rel 4

rel 0 copy

Udostępnij