KOLĘDNICY MISYJNI - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

KOLĘDNICY MISYJNI

26 grudnia 2019 roku naszą parafię po raz czwarty odwiedzą Kolędnicy Misyjni. Tegoroczne przedsięwzięcie dedykowane jest małym mieszkańcom Amazonii. Trudne warunki życia w amazońskiej dżungli czynią ich bezbronnymi wobec licznych problemów. Kolędnicy Misyjni po każdej Mszy świętej przedstawią nam kolędniczą scenkę. Przy wyjściu z kościoła będą rozdawać pamiątki spotkania z Kolędnikami. A kto może, niech z serca złoży mały datek. Każda Rodzina, która chce przyjąć Kolędników Misyjnych w swoim domu 26 XII proszona jest o pozostawienie adresu i nr telefonu w Przystani do 24 grudnia.