OAZA MŁODZIEŻOWA W RABCE - ZDROJU - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W dniach od 11. do 13. października br. Oaza Dzieci Bożych oraz Oaza Młodzieżowa z naszej parafii przeżywały swoje rekolekcje w Rabce-Zdroju.

W czasie naszego wyjazdu szukaliśmy odpowiedzi na pytanie „Po co nam Kościół?” Z pomocą przyszła nam Ewangelia, uświadamiając nam, że poprzez Kościół otrzymujemy od Boga trzy ważne dary: wspólnotę, Słowo Boże oraz Eucharystię.

Wspaniale spędziliśmy czas, wspólnie się bawiąc, przechadzając się po górach oraz wspólnie się modląc. Myślę, że mogę stwierdzić, iż każdy z uczestników czeka już na następne rekolekcje.