WIECZÓR UWIELBIENIA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Serdecznie zapraszamy na muzyczny wieczór uwielbienia pt.: „Aby radość wasza była pełna”, który odbędzie się w poniedziałek wielkanocny, 22 kwietnia o godz. 19.30 w żywieckiej Konkatedrze.

Uwielbienie, przygotowane przez młodzież z Żywca i okolic, połączone będzie z Adoracją Najświętszego Sakramentu. Podczas koncertu będzie można posłuchać znanych utworów uwielbieniowych w nowoczesnych aranżacjach, a także włączyć się we wspólny śpiew i modlitwę.
Wieczór ten będzie wyrazem naszego dziękczynienia Jezusowi, który za nas umarł i zmartwychwstał.

Nie zatrzymujmy się na smutku, w jakim pogrążamy się w Wielki Piątek. Przejdźmy z Naszym Zbawcą całą drogę, aż do Jego wspaniałego triumfu nad śmiercią. Niech Święta Wielkanocne będą przeżywane przez nas w sposób pełny, a świętowanie niech będzie zwieńczone radością, wspólnym dziękczynieniem i oddaniem czci Chrystusowi Zmartwychwstałemu poprzez radosny śpiew i udział w modlitwie. 

Udostępnij

1000 Characters left