REKOLEKCJE OAZOWE W RYCERCE GÓRNEJ - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W ubiegły weekend, 22-24. marca 2019 roku, w Rycerce Górnej odbyły się rekolekcje naszej parafialnej wspólnoty oazowej dzieci i młodzieży.

Przewodził nam ks. Mateusz Wojtusiak. Tematem przewodnim stało się dla nas hasło "okulary wiary". Był to niezwykły czas, który z pewnością na długo z nami pozostanie. Uczestniczyliśmy we Mszach świętych, słuchaliśmy niezwykłych kazań, dowiadywaliśmy się jak powinniśmy patrzeć na świat oraz co Bóg ma nam do powiedzenia poprzez drugiego człowieka.

Podczas zabaw integracyjnych oraz spotkań w grupach, mieliśmy okazję do lepszego poznania siebie nawzajem. Oczywiście nie zabrakło uśmiechu na naszych twarzach. W ramach sobotniej wycieczki, poszliśmy w góry, była to trochę męcząca ale i niesamowita podróż. Mieliśmy okazję podziwiać piękno okolicy. Punktem kulminacyjnym naszego wyjścia była Msza Święta w górach. Oczywiście, nie był to koniec sobotnich zajęć. Wieczorem odbyła się Droga Krzyżowa, podczas której ofiarowaliśmy Bogu wszelkie nasze trudności.

W niedzielę wróciliśmy do domu pełni entuzjazmu oraz napełnieni Bożą łaską.

 

Kamila

 

Udostępnij

1000 Characters left