WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA NAUCZYCIELI - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

22 marca 2019 r. w parafii konkatedralnej w Żywcu odbył się wielkopostny dzień skupienia dla nauczycieli z Żywiecczyzny. Pedagodzy i wychowawcy spotykają się regularnie w ramach duszpasterstwa nauczycieli z okręgu żywieckiego, radziechowskiego, łodygowickiego i jeleśniańskiego. Tematem przewodnim spotkania była Pascha Starego i Nowego Przymierza. Na początku w kawiarence „Przystań” odbyła się konferencja na temat Paschy Żydowskiej, przygotowana przez duszpasterza okręgowego ks. Grzegorza Kierpca. Następnie sprawowano Eucharystię, podczas której ks. Michał Nowak wygłosił słowo Boże. Wspólna adoracja po Mszy św. i spotkanie przy stole zakończyło dzień skupienia.

 

Udostępnij

1000 Characters left