ZMARŁ KS. PRAŁAT STANISŁAW KUCZEK - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W piątek w nocy zmarł ks. Prałat Stanisław Kuczek. Przeżył prawie 80 lat w tym 46 lat służył jako kapłan. Był przez 37 lat proboszczem w Trzebini, gdzie wybudował kościół. Przez wiele lat pełnił funkcję wicedziekana naszego dekanatu. W poniedziałek będzie o 17:15 wprowadzenie trumny do kościoła w Trzebini a o 18:00 Msza Św.. We wtorek będzie Msza Św. pogrzebowa o 13:00 a następnie odprowadzenie ś.p. ks. Prałata na cmentarz w Trzebini. Dziękując Panu Bogu za wielkie dobro, które czynił w swoim życiu ks. Prałat, módlmy się o wieczną radość w niebie.

ks pralat 01

Udostępnij

1000 Characters left