KOLĘDNICY MISYJNI DLA DZIECI W w RWANDZIE I BURUNDI - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Kolednicy 2108 2

Tym razem będą Oni zbierać ofiary dla dzieci w RWANDZIE I BURUNDI Każdą grupę będzie tworzyło pięciu Wolontariuszy, a jeden z kolędników będzie miał specjalne  oznakowanie. Przyjmijmy  Ich zatem z otwartością, z uwagą wysłuchajmy przygotowanej przez nich scenki i zaśpiewajmy wraz z nimi kolędę.  „A kto może, niech z serca złoży mały datek”. Na pamiątkę spotkania, podarują rodzinom „MISYJNĄ BOMBKĘ”. Kolędowanie rozpoczniemy  26 grudnia Mszą świętą o godz. 11.15  po niej Wolontariusze otrzymają specjalne błogosławieństwo i nastąpi rozesłanie Kolędników Misyjnych. Mieszkańców osiedli bardzo prosimy o pozostawienie adresu swojego mieszkania w Kawiarence Parafialnej – Przystań, jeśli rodzina życzy sobie odwiedzin Kolędników Misyjnych.

6 STYCZNIA 2019 ROKU

  PO ZAKOŃCZENIU  KOROWODU , KOLĘDNICY MISYJNI WYRUSZĄ NA OSIEDLA NASZEJ PARAFII.     

Udostępnij

1000 Characters left