WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

WYPOMINKI

2018 / 2019

7.30

 

Pamięci Boga, „który wskrzesił z martwych Jezusa” i „dla którego wszystko żyje” przez modlitwę Kościoła polecają się nasi zmarli bracia i siostry:

 

 

Ks. Jan Satke, ks. Stanislaw Meus, ks. Leopold Kisielewski, ks. Roman Król, ks. Józef Zabrzeski, ks. Grzegorz Zyzak, ks. Zdzisław Dzidek, ks. Adam Gabryś, ks. Franciszek Czarnota, ks. Antoni Miodoński, ks. Wincenty Matuszewski, ks. Konstanty Krzywanek, ks. Onufry Stankiewicz, ks. Henryk Hibner, ks. Dominik Wyrzykowski, kl. Janusz Kolek, Tadeusz Firleta, Stanisław i Rozalia Fidelus; kapłani w tej parafii pracujący i pochodzący; Helena i Stefan Leśniak, Romuald Suchorab z rodz., Genowefa i Jan Walaszek, Stanisław Felczak z rodz. i bratem, Aniela Szymiczek z m., 2 synami i synową, Maria Gołuch z 2 m., synem Józefem i córką, Wilhelm Wieczorek z wnuczką i rodz., Helena i Jan Pindel z córką, synową i synem, Wanda i Wincenty Miodońscy, Maria i Bronisław Stasica, Barbara Łobaza, Jacek Pitry, Maria Sitkowska, Aniela Barzycka z bratem Franciszkiem, Joanna i Alojzy Szwed z córką Zofią, synami: Tadeuszem i Kazimierzem, Maria i Stanisław Ormaniec, Bogdan Stanaszek, Władysław Artwiński, Stanisław Kostka z ż. Wandą i córką Barbarą, Władysław Okrzesik, Aniela i Józef Batko z synem, Katarzyna i Wincenty Pasierbek z synem i synową, Franciszek Hulbój z braćmi, wiktoria i Stanisław Matlakiewicz z synami: Janem, Bolesławem i Marianem, Maria i Józef Glas, Karolina Wisińska, Zofia Zeman, Józef Matlakiewicz, Halina i Kazimierz Kosoń, Józef Kowaleczko z rodz. i teściami, Adam, Jan Urych, Józef Obtułowicz z rodz., Maria Obtułowicz, Rudolf Białek z rodz., Stanisław Puczyński z rodziną, Józef Wandzel z teściami Jadwiga Duda z rodz., Henryk Niemiec z rodz., Maria i Ignacy Krzeszowiak, Władysław Wojtyła, Julia i Jan Biernacik z synem Janem, Maria i Tomasz Piela z 2 córkami: Anielą i Elżbietą, Lotta Biemann z m. Willim, Aniela i Jan Gryba z synem Józefem, Antonina i Michał Duraj z synem Zbigniewem, Maria Maciejska, Maria, Michał Szewczyk, Anna Wawak, Zofia, Danuta, Stanisław Pępek, Anna i Józef Mrózek, Marian Magiera z rodz., siostrą i braćmi, Michał Biegun z ż. Marią i synami, Waleria i Stanisław Krzyżeccy, Karolina i Jan Łukaszek, Stanisław Maślanka, Emilia i Władysław Zwierzyna, Joanna i Michał Figura, Franciszek Ciurla z rodz., teściami i bratem Zygmuntem, Janina i Franciszek Kowalczyk, Helena i Wiktor Sowa, , Regina Sowa, Gertruda i Stanisław Bukowscy z synem, Zofia i Józef Kot, Helena i Czesław Twardysko, Maria i Stanisław Duraj, Stanisława i Władysław Wróbel z córką Janiną, Maria i Józef Biel z rodziną, Helena i Mieczysław Biel, Kazimiera Kotkowska z rodziną, Gertruda Kawa, Stefania i Stanisław wolscy z dziećmi, Jan Pawlus z synem Jackiem i rodz., Roman Domański z rodz., Józef Domagalik, Władysław Słapa z synami, Maria Lejawa z m., córką i synami, Franciszek Witas z rodziną, Franciszek Lejawa z rodziną, Janina Janik z córką i synami, Adam Duc z rodziną, Agnieszka Maruszczak z m. i dziećmi, Jan Maruszczak z ż. i braćmi, Kazimierz Stokłosa z rodz., Regina Klęka z m. i dziećmi, Anna Stokłosa z m. i dziećmi, Regina Kubica, Franciszek Kubica z ż., Maria Majewska z m., Joanna Czerwin, Mirosław Puda, Kazimierz Sypta, Józef Zoń, Helena Głowacka, Bronisława i Tadeusz Wojtaszewscy, Maria i Jan Wojtaszewscy, Irena i Kazimierz Czerwińscy, Anna i Andrzej Gałuszka, Władysław Habdas z ż. Stefanią i synową, Franciszek Haczek z rodziną, Piotr Krasny z 2 ż., Bronisław Krasny z ż. Rozalią, Kazimierz Mroczkowski z rodz. i bratem Zenonem, Roman Lalik z rodziną, Jerzy Kukuś z ż. Kazimierą, Józef Żyrek z ż. Marią, Leopold Mrowiec, Józef Godziński z rodziną, Stanisława Godzińska z rodziną, Weronika Godzińska z m. Józefem, Jan Kempka z ż. Marią i wnuczką, Franciszek Bąk z rodziną, arcyks. Maria Krystyna Habsburg z rodziną, Władysław Suchonek z rodziną, Elżbieta Suchonek z rodziną, Agnieszka Cieślik z rodziną, Maria Podgórska z rodziną, Stanisława i Eugeniusz Smoczek z córką Barbarą, Wanda Kozieł z 2 m. i synem, Narcyz Kamiński z ż. Marią, synami, synową i wnukiem Pawłem, Krystyna, Maria Kołodziej, Anna i Lesław Organek, Władysława, Roman, Ludwik, Jan, Gosia Łebek, Danuta, Antoni, Przemysław Łyczkowscy, Stefania i Edward Błaszcz, Nela Błaszcz, Tadeusz Kotlarski, Kazimiera i Stanisław Kotlarscy, Anna Geller, Stefania i Edward Błaszcz, Irena Szreter, Maria Seemann z rodz., Zygmunt Seemann z rodz., Jadwiga Rzeźniczak, Elżbieta Donocik, Jan Seemann, Mieczysław Jakubiec, Dorota Staszkiewicz z rodz., Janina Biegun Wątroba, Zofia Pelc, Anna Suchoń, Franciszek Cebrat z rodz., Marian Masny z rodz., Józefa i Eugeniusz Wolak z synem Markiem, Helena i Eugeniusz Bartnik z synem i córkami, Waleria i Stanisław Krzyżeccy, Karolina i Jan Łukaszek, Maria Piecuch z synem Janem, Honorata, Franciszek Kapała z synem Józefem, Teofila Lenart, Zofia, Rozalia Matysiak, Józef Nabielec, Zofia Mazan, Anna i Szczepan Matysiak, Agnieszka Słonka z m., Stefania Słonka, Stefan Pniaczek z synem, Józefa Lasak z m., Ferdynand Duda z synem Arturem, Waleria i Jan Stasica, Ferdynand Duda z 2 ż., Franciszek Stasica z 2 ż., Anna Zoń z m., Teresa Czulak z m., Katarzyna Kociołek z m., Karol Meres z ż. i dziećmi, Waleria Meres, Władysław Kotlarski, członkowie Róży św. Teresy od Dzieciatka Jezus, Andrzej Bałaś, Maria i Władysław Zoń, Józef Zuziak, Janina i Jan Kapała z rodz. i rodzeństwem, Krzysztof Piątek z rodz., Michał Czul z rodz. i dziećmi, Wiktoria i Józef Grzegorzek z dziećmi, Leszek Czul, Elżbieta Piątek, Danuta Styczeń, Wanda i Jan Piecuch z rodz. i swatami i synem Zdzisławem, Maria i Franciszek Sikora, Jan i Mieczysław Sikora, Zygmunt Bakuń z rodz., Genowefa i Józef Potępa z rodz., Helena Chrobak z m. Józefem, członkowie z Róży MB Fatimskiej, Eleonora i Józef Pszczółka, Piotr Mołdysz, Józef Siwek, Helena siwek, Józef Wolny, Stanisław Kozieł, Augustyn Sopata z rodz., teściami i rodz., Marcin, Franciszka i Jan Urbaś, Albina Śliwa, Aleksander, Krystyna Wrzeszcz, Adam Wrzeszcz z rodz., kl. Janusz Kolek, Aleksander Leśniak, Eugeniusz i Stefan Blecha z rodz., Augustyn i Justyna Stasica z synem, Aleksander i Olga Sabal z rodz., Elżbieta Sabal, Stanisław Cencora, Tadeusz Jakubik, Czesław Kastelik, Noel Tsas, Piotr Waluś z ż. Anną, Józef, Walenty Waluś, Stefania Lafernik, Józef Kaprak, Tomasz Mazurek, Stanisław Mazurek z rodz., Leokadia i Antoni Gabryel z synami i synową, Kazimierz Buszydlik z rodz., Jadwiga i Tadeusz, Władysław Gąsiorek, Andrzej, Elżbieta, Józefa i Henryk Staszel, Maria i Stanisław Gołąb, Alicja i Ludwik, Eugenia i Jan Gołąb, Barbara i Antoni Wojnarowscy, Sabina Chlebik, Józefa Porczyńska, ks. Julian Gołąb, Helena i Walenty Zbylut z córką Zofią, Andrzej, Wiktoria i Józef Zbylut, Zofia i Jan Zbylut, Antonina i Jakub Faber, Franciszka Haczek z m. Michałem, Zofia Gałuszka z m. Piotrem i synami: Józefem i Marianem, Maria i Franciszek Micherda z rodz. i rodzeństwem, Magdalena i Władysław Adamek z rodz. i rodzeństwem, Jan, Stanisław, Janusz i Helena Micherda, Józef Żyga, Mieczysław Radochoński, Zdzisława Micherda, Wanda i Zdzisław Wieczorek, Krzysztof Wieczorek, Maria Basiura z m. i synem, Emanuel i Maria Szymańscy, Katarzyna Luber, Wiktor i Michalina Szymańscy z córkami: Leokadią, Józefą i Anną, Sylwester i Rozalia Szymańscy, Genowefa, Józef, Anna i Karol Płonka, Wiktoria i Józef Lach, Aleksandra Lach, Agnieszka i Franciszek Barcik, Józef Barcik, Wanda Gąsiorek, Katarzyna Pyka, Danuta i Ludwik Pyka, Aleksander Kubasiak z synem Józefem, Władysław Mucharski z ż., Katarzyna, Franciszek, Zofia, Antoni i Maria Stasica, Ryszard Studencki z rodz. i dziadkami, Leon i Wiktoria Białek, Stanisław i Anna Białek, Teresa i Tadeusz Zyzak, Włodzimierz Droba, Janina i Antoni Ładoś, Stanisława i Edward Gojlik, Julia i Jan Ładoś, Stefania i Bronisław Burdo, Maria i Wacław Ładoś, Alina Florczak, Stefania Błasiak, Wanda, Ewa i Adam Kowalscy, o. Jan Reś, Jan Gutowski, Mieczysław Ładoś, Zofia Szczybura, Karolina Ostropolska, Mieczysław Fabrowicz, Janina i Leon Urbańscy, Anna, Helena, Irena i Wojciech Kudzia, Maria i Adam Ozaist, Ryszard Ungohojer, Emilia, Andrzej, Edward i Zygmunt Pilsyk, Eugenia Chudomel, Mieczysław Mędrecki, Józef i Stanisława Biskup, Marian i Władysława Główczyk, Antoni Główczyk z synem Łukaszem, Stanisław, Sabina i Zdzisław Siwakowscy, Zdzisław Kędziorski, Helena i Stanisław Kędziorscy, Emilia i Stanisław Adamus, Waleria i Wiktor Talik, Danuta, Alojzy i Aleksandra Rybiccy, Anna i Kazimierz Wolscy, Elżbieta Guzewska, Janina i Henryk Pełka, Stanisław i Wiktoria Stasica z rodz. i rodzeństwem, Józef i Genowefa Potępa z rodz., Józef Płocica z wnuczką Edytką i zięciem Marianem, Feliks Kupczak z ż. Stefanią i synem Mieczysławem, Stanisław Banach, Jan Słonka z ż. Elżbietą, Marian Czernik z ż. Heleną, Władysław Komuniecki z ż. Stefanią, Maria Gołąb, Franciszek Łodziana z synem Andrzejem, Stanisława i Józef Kudzia, Józefa i Michał Rutowicz, Maria Mieszczak z rodz., Adam Stanoch z synem, Helena Bachniak z m., Zdzisław Siwakowski z rodz. Józef Talik z ż., Władysław Bania, Maria i Kazimierz Staszkiewicz z dziećmi, Maria i Antoni Siwek z dziećmi, Stanisław Siwek, Bolesław i Leokadia Jurasz, Julia Nowak z m., synem i córką, Waleria Fiedor z córką z m., Aniela i Jan Syczuk z dziećmi i wnukami, Stanisław Gałan z rodz. i rodzeństwem, Zofia i Władysław Grzegorczyk, Anna i Jan Smacha, Jan i Stefania Sromek z synami, córką i synową, Władysław i Zofia Grzegorczyk, Anna Smacha, Jan Hawryłeczko, Henryk Saleciak, Władysława i Stanisław Prochot, Agnieszka, Antoni Saleciak, Maria, Władysław Paciecha, Anna i Antoni Michalec z rodz., Zofia i Franciszek Nizioł z rodziną, Emilia i Michał Matuła, Stanisław Ostachowski z żonami, Józef Kamiński z ż., Maria i Józef Sprycha, Edward Mazgaj, z rodziny Krawczyk, Nizioł, Zoń i Salachna, Halina i Bronisław Krzyształowicz, Zygmunt i Anna Babilonek, Adam Kubera, Józef i Maria Mazurek, Otylia Kamińska, Rozalia Fijak z m., Irena Widzyk z m., synem i synową, Mikołaj Mieszczak z 2 ż., Ludwik Kamiński z 2 ż., Józef Krupiński, Ewa Kanik z m., Anastazja Gawłowska z m. i synem, Lucyna i Zdzisław Barańscy, z rodziny Koperskich, Józef Zarzecki, Tadeusz Krysiński, Ignacy i Zofia, Eugeniusz i Agnieszka, Konrad i Maria Swoboda, z rodziny Sonków i Swobodów, Anna Ciężkal, Jan i Helena Witas, Leokadia i Władysław Wyród, Wiktoria i Józef Sośniewscy, Aniela Pastor z rodz. i rodzeństwem, Karolina i Wojciech Pastor z 2 synami, Adam Knapek, Aleksander i Józiu Kubasiak, Anna i Piotr Waluś, Stefania Lafernik, Józef i Walenty Waluś, Karolina i Józef Kubasiak, Katarzyna Pyka, Anna Mołdysz, Danuta i Ludwik Pyka, Janusz Kolek, Julia, Stanisław i Andrzej Nowak, Elżbieta i Ryszard Geller, Ludwik Sikora z ż. Wiktorią z rodz., Kazimierz Zawada z rodz., siostrą i bratem, Jan Lach z ż. Stanisławą i rodzeństwem, Stanisława Lach z rodz., rodzeństwem, synami i córką, Krystyna Lach z rodz. i rodzeństwem, Apolonia Sternalska z rodz. i rodzeństwem, Jerzy Zeman z rodz., bratem i synem, Irena Zwolska z m. i rodzeństwem, Janusz Tomaszewski z rodz. i braćmi, Janina Sandok z m., Jan Kantyka z rodz. i teściami, Janina i Antoni Wojtaszewscy z synem Michałem, Emilia Dubińska z m. Teodorem, Elżbieta Bożek z m. Michałem, Stanisław Bożek, Adam Jarosz, Krystyna Wandzel z synem Lucianem, Maria Wojtyła z 2 m., Władysław i Zofia Gołek z rodz., Władysława Pluta, Edward Dmuchała z ż., Władysław Gołek, Maksymilian Jeziorski z ż. Emilią, Józef Smołucha z ż. Joanną, Augustyn Smołucha, Wiktoria i Franciszek Smolik z córką Genowefą i synami: Franciszkiem i Władysławem, Jan Hupczak, Jadwiga Gardas z rodz., Czesław Gardas, Helena i Józef Gardas, Karolina Stokłosa z m. i synami, Wiktora Kubiesa z m., Edmund i Zofia Zyzak, Józef i Maria Zyzak, Stanisław i Jan Zyzak, Szczepan i Aniela Sanetra, Józef Sanetra, Władysław i Franciszka Minkińscy, Józef i Anna Zuziak, Izabela i Waleria Zuziak, Maciej i Anna Wawak, Józef i Magdalena Wawak, Alojzy i Teresa Wawak, Karolina i Waleria Wawak, Elżbieta Krępa, Emilia Stasica, Eugeniusz i Stefania Słodczyk z synem Januszem i córką Anną, Antonina i Zdzisław Białynieccy, Janina i Adam Olszowscy, Eugenia Pawełek z siostrą Stanisławą, Karol Bielawski, Adela, Jan i Aleksander Czerneccy, Andrzej Wydra z rodz., Michał Sowiński z rodz., Antonina i Edward Caputa, Anna Ścieszka z rodz. i rodzeństwem, Franciszka i Włodzimierz Kwiecień z rodz., Kazimiera i Adolf Krygiel z rodz. i rodzeństwem, Janina i Wincenty Hetnał z rodz. i rodzeństwem, Władysław i Janina Adamiec z synem Ryszardem, Kazimierz i Anna Adamiec z rodziną, Wincenty i Jadwiga Zemczak z rodziną, Henryk Skoczeń z rodziną, Zofia i Karol Sapeta z córką Renatą, Antonina Kubla, Ludwik Staszkiewicz z ż. i córką, Michał Lisiński z matką i ojcem, Zygmunt i Jan Obtułowicz, Józefa Romowicz, Stanisława Wisińska, Władysław Czulak z rodz. i siostrą Stefanią, Benedykt Kubica, z rodziny Pawlików, Mordyłów, Rąbków, Schillak, Kozłów, Józef Wrężel z ż. Wiktorią i synami, Józef Łodziana z ż. Heleną, Maria i Józef Gach, Władysław Laburda, Sebastian Brutkowski, Anna Michalec, Stefania i Karol Pawełek, Maria Bidelska, Maria i Jan Pokusa, Franciszek i Kazimiera Piecha, Ewa i Władysław, Anna i Józef Siwek, Józef Fraś, Edward Migdałek, Franciszek i Karolina Groner, Helena Błachut, Tadeusz Knapek, Barbara Nieważna, Józefa Mrowiec, Ludwika i Szczepan Kubica z wnuczkami, Kazimiera i Józef Sekyra, Stefan Spyrka z bratem Kazimierzem i rodz., Edyta Piecuch, Tadeusz Pawlus, Stanisław Drewniak z synem Adamem, Antonina Drewniak z synem Andrzejem i synową, Stefan Kubica z ż. i dziećmi, Józef Wnętrzak z synem, Kunegunda Kozak, Dominika  i Bronisław Mazurek, Natalia Filipek, Franciszka i Józef Puda z synem i synową, Maria, Rudolf, Monika i Leszek Piecuch, Anna Gołuch, Jan Jeziorski, Honorata Jeziorska, Michalina Koziród, Czesław Piela, Michał i Kazimierz Nieuważny, Kazimierz Gruchlik z ż., Stanisław Steblik z ż. Marią i synem Władysławem, Bronisława i Karol Rus, Teresa i Józef Figura z rodz., Barbara Nieuważna, Czesław Kubień z rodz., braćmi i siostrami, Andrzej Śliwiński, Józef Biernat, Jan Świerczek z matką, Stanisława i Leon Steblik, Franciszek Marszałek z ż. Eleonorą, Józef Grzegorzek z ż. Wiktorią, Mieczysław i Franciszka Gęga, Józef, Anna Borak z mężami, Tomasz Hulbój, Stanisław Biel, Franciszek Siwiec, Joanna Cimała, Jan Kozubek, Paulina i Edward Krawczyk, Jerzy Krawczyk, Piotr, Wiesław Wieczorek, Emanuel Majnusz, Maria Sanetra, Marianna i Władysław Łatanik z rodziną, Rozalia i Bronisław Wieczorek z rodziną, Agnieszka Flaka, Maria Mrowiec, Katarzyna i Józef Drożdż, Paweł Moc, Julian Byrtek, Tadeusz Gąska, Józef Wnętrzak z ż. Ludwiką, Tadeusz Gołuch, Józef Turczak, Tadeusz Gąska, Aniela Pyka, Stanisław i Danuta Paryła, Zofia Słowiak, Aniela Mrowiec, Kazimiera Obrocka, Emil i Michalina Kuczera, Franciszek i Michalina Obroccy, Adam Klecza z rodz., Mariusz Klecza, Genowefa i Stefan Urbanke, Antonina Buczman z m., Anna Stasica z dziećmi, Alojzy Twardy, Wiktoria Stasica z m., Urszula Lach z ojcem, Maria Suchoń Z m. Stefanem, Czesława i Czesław Rogowscy, Krzysztof Marszałek, Jan i Władysława Kuczera, Maria Obrocka, Andrzej Cader z mamą Czesławą, Józef Midor, Zofia Lach z m. Michałem i córką Marią, Janina, Mirosław i Jadwiga Caputa, Józef Siwek z ż. Ireną, Elżbieta Paleczna, Jadwiga i Bolesław Kłosowscy z rodz., Maria Mrowiec, Katarzyna i Józef Drożdż, Michał i Helena Sroka z synową, Czesław i Helena Hubczak z synem, synową i wnukiem, Antoni Łajczak z rodz., Stefania Jędrysek z synem i synową, Maria Droździk, Leszek Gąsiorek, Andrzej Moczek, Stanisław Filek, Jan Pawlus, Leonard i Aniela Worek z dziećmi, Maria i Stanisław Niewiadomscy, Jan, Jadwiga i Józef Goły, Alicja Stanclik, Bożena, Stanisław Fic, Mieczysław Nieleszczuk z rodz., Bronisław Breś z rodz. i rodzeństwem, Andrzej, Anna Osysek z synem i synową, z rodziny Żurczak, Irena, Albina, Franciszek, Jan, Stanisława i Franciszek Golec, Maria i Franciszek Białas, Helena i Stanisław Bernat, Michalina Miodońska, Jadwiga i Franciszek Gnacińscy, Irena i Karol Baron, Józef Latacz z  ż. i synami: Antonim i Janem, Jakub Midor z ż. i córką Józefa, Michał Midor z ż., Władysław Mielczarek,

 

 

 

 

 

Udostępnij

1000 Characters left