NIEDZIELA MISYJNA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

W naszej parafii, po raz kolejny odbyła się Niedziela Misyjna. Kazania głosił opiekun dzieł misyjnych w diecezji ks. Janusz Talik. Tym razem mieliśmy okazję otoczyć pomocą materialną Dom Dziecka "Nadzieja" z Boliwii prowadzony przez naszą krajankę, siostrę Bonawenturę Barcik - Serafitkę pochodzącą z  Łękawicy.
Młodzieżowy Wolontariat Misyjny przygotował Kawiarenką Misyjną,  gdzie na wszystkich czekało pyszne ciasto, kawa i herbata.
Po każdej Mszy św. była możliwość adopcji na odległość, dzieci z Domu dziecka  w Santa Cruuz oraz nabyć torby wykonane przez starsze dzieci z Domu

.