NIEDZIELA MISYJNA - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

NIEDZIELA MISYJNA

Najbliższa niedziela w naszej wspólnocie parafialnej będzie przeżywane jako Niedziela Misyjna. Tradycyjnie modlitwą i ofiarą chcemy wesprzeć misyjne dzieła Kościoła. W tym roku będzie to Dom Dziecka w Santa Cruz w Boliwii, gdzie pracują nasze polskie siostry. Będzie w tym dniu z nami siostra Bonawentura z Łękawicy, która zajmuje się tymi dziećmi. Kazania wygłosi ks. Janusz Talik- Dyrektor Referatu Misyjnego naszej Diecezji Zapraszamy również do Misyjnej Kawiarenki oraz na Misyjny Kiermasz.

120217224 2652402815089955 8613078326813076057 n