VI Niedziela Wielkanocna - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii siostry ze Zgromadzenia św. Józefa z Wrocławia, Krakowa i Kóz. Podczas każdej Mszy św. podzielą się doświadczeniem wiary i powołania oraz przybliżą sylwetkę swojego Założyciela – św. ks. Zygmunta Gorzowskiego. Po Mszach w konkatedrze, mamy możliwość złożenia dobrowolnej ofiary  na rzecz prowadzonych przez siostry  placówek na terenach Afryki i Brazylii. Za każdy dar serca dziękujemy.
  2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w poniedziałek po wieczornej Mszy św. w Domu Katolickim w sali nr 4.
  3. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym będzie w poniedziałek o godz. 19.00 w auli Domu Katolickiego
  4. Spotkanie Róż Różańcowych odbędzie się w środę po wieczornej Mszy św. w auli Domu Katolickiego.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 18.15 w auli Domu Katolickiego.
  6. Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na wieczór poezji Karola Wojtyły w piątek w kawiarni Przystań na godz. 19.00. Dzieci i młodzież zaprezentuje twórczość młodzieńczą naszego świętego.
  7. W piątek na nabożeństwie majowym rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  8. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe w konkatedrze o 17:30 a w kościele Świętego Krzyża o 19:00.
  9. Organizujemy wyjazd do Krakowa na procesję ku czci św. Stanisława, która odbędzie się w niedziele 12 maja. Wyjazd z przystanku przy konkatedrze o 5.30 rano. Zapisy w Przystani.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł + Edward Lang.