IV Niedziela Wielkanocna - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Jana Nowaka, postulatora procesu beatyfikacyjnego Władysława Bukowińskiego, który napisał książkę o heroiczności życia, cnót i o męczeństwie sługi Bożego ks. Michała Rapacza, który wkrótce będzie beatyfikowany. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia tej pozycji.
  2. Dzisiaj dzień głosowania. W związku z tym módlmy się za wszystkich, którzy stanowią społeczność Naszego Miasta, abyśmy oddając swój głos dokonali odpowiedzialnego wyboru. Wykorzystajmy wyborcze prawo.
  3. Odpowiadając na apel Biskupów polskich módlmy się w intencji prawnej ochrony życia dzieci nienarodzonych.
  4. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w auli Domu Katolickiego w poniedziałek o godz. 19:00.
  5. Uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski będzie w najbliższy wtorek.
  6. Spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci odbędzie się w środę w sali nr 4 o godz. 17:00.
  7. Spotkanie wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania w najbliższy czwartek o godzinie 18:15 w auli Domu Katolickiego.
  8. W czwartek o godz. 17:00 w kościele św. Marka będzie Msza św. odpustowa.
  9. Czuwania ku czci Matki Bożej wspomożycielki wiernych w Przyłękowie rozpoczną się w najbliższy czwartek o godz. 17:00. Zachęcamy do udziału. Transport we własnym zakresie.
  10. W najbliższą niedziele wychodząc z kościoła będziemy mogli wesprzeć fundację upamiętniającą Żołnierzy Niezłomnych. Zbiórkę poprowadzi jednostka Strzelecka 3030. Dziękujemy za wsparcie.

Udostępnij