Ogłoszenia - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

1. 1. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel.
  2. 2. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Modlimy się w sposób szczególny do Bożego Miłosierdzia.
  3. 3. Siostry Klaryski z Kęt bardzo dziękują za ofiary, które złożyliście w minionym tygodniu w wysokości ponad 25 tys. zł. Całość zostanie przeznaczona na konieczny remont 100. letniego klasztoru.
  4. 4. We wtorek Kościół katedralny będzie zamknięty między godz.: 8.00 - 17.00 z powodu konieczności przygotowania prac konserwatorskich.
  5. 5. Powstańmy: w minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do Pana: śp. Janusz Janota, Irena Oczko, Katarzyna Mazurek….Wieczny odpoczynek…

1000 Characters left