Ogłoszenia - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

2018-08-12 – 19 Niedziela zwykła

 1. Wydarzenia duszpasterskie w naszej parafii:
  1. W środę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, porządek Mszy Św. jak w niedzielę we wszystkich świątyniach naszej parafii.
  2. W środę po Mszy św. o godz. 12:30 będzie koncert Orkiestra im. Telemanna z cyklu muzyka katedr z okazji rocznicy Cudu nad Wisłą.
  3. Również w środę Nowenna do Matki Bożej o godz. 17:30 w konkatedrze.
  4. W piątek wspomnienie św. Jacka, jest to dzień imienin naszego wikariusza ks. Jacek Moskala. Msza Św. w jego intencji będzie odprawiona o godz. 18:00. Dziękujemy mu za gorliwą posługę i życzymy Bożego błogosławieństwa. Polecamy ks. Jacka Waszej modlitwie.
  5. Pamiętajmy w modlitwach o pielgrzymach z naszej parafii, którzy zdążają na rowerach do Rzymu przez La Salette.

 2. Zapraszamy na wyjazdy:
  1. Pielgrzymka do Rychwałdu na Nabożeństwo Fatimskie wyruszy sprzed kościoła Przemienienia Pańskiego w najbliższy poniedziałek o godz. 16:30.
  2. Pielgrzymka do Oświęcimia w 77 rocznicę śmierci św. Maksymiliana M. Kolbego będzie miała miejsce we wtorek 14 sierpnia. O godz. 10:30 będzie Eucharystia pod przewodnictwem bp. Marka Jędraszewskiego przy Bloku Śmieci. Autobus wyjedzie sprzed kościoła o godz. 8:30. Zapisy w kawiarence "Przystań".
  3. Piesza pielgrzymka Żywiecka Rozpoczyna się 23 sierpnia. Pielgrzymi piesi wyruszą w dwóch grupach 23 i 26 sierpnia. Pielgrzymka autokarowa wyruszy 29 sierpnia. Szczegółowe informacje na plakatach.

 3. W najbliższych dniach będzie trwała wycinka kilku chorych drzew przy kościele św. Krzyża. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie prac.

 4. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Piotruś Kosibor, Maria Paradowska, Jadwiga Nowak.

Udostępnij

1000 Characters left