Ogłoszenia - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

18-08-2019 - XX Niedziela Zwykła

I. Wydarzenia duszpasterskie w naszej parafii:

1. Pragniemy poinformować że kończy posługę wikariuszowską w naszej parafii ksiądz Marcin Bytomski. Bardzo dziękujemy Mu za gorliwą służbę. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za serdeczną troskę o wspólnotę Wiara i Światło. Zapraszamy w środę 21 sierpnia na godzinę 18 na mszę świętą w Jego intencji.

2. Za tydzień kazania wygłosi wieloletni wikariusz naszej parafii Ks. Piotr Leśniak. Obecnie jest proboszczem w parafii św. Pawła w Bielsku-Białej. Po mszy św. będziemy mieli okazję wesprzeć materialnie konieczne prace remontowe budynku kościoła podejmowane przez tamtejszą wspólnotę.

II. Zapraszamy na wyjazdy:

1. Wyjazd na nabożeństwo do Przyłękowa będzie w sobotę 24 sierpnia o 16:30. Początek uroczystości o 18:00. Bilety do nabycia w Przystani.

2. W piątek 23 sierpnia wyrusza pierwsza grupa pielgrzymów. Załadunek bagaży od 5:00 do 5:45 na parkingu obok katedry. Msza Św. o 6:00, a po niej wymarsz.

3. Zapisy na pielgrzymkę pieszą oraz pielgrzymkę autokarową w sali nr 4 Domu Katolickiego  do środy 21 sierpnia po wieczornej Mszy świętej.

4. Róże Różańcowe zapraszają na 3-dniową pielgrzymkę do Wambierzyc i nie tylko w dniach 30.09-2.10 2019 roku. Zapisy, szczegółowe informacje i program w Przystani.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę organizowaną przez Diecezję Bielsko-Żywiecką do Koszyc - miejsca śmierci Świętego Melchiora Grodzieckiego. Wyjazd odbędzie się w sobotę 12 października 2019 r. Szczegółowe informacje można uzyskać u ks. Jerzego informacje. Zapisy do 15 września w Przystani. Cena 110 zł, przedpłata 40 zł.

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Zofia Klimek.

1000 Characters left