KSIĘGA INTENCJI - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

KSIĘGA INTENCJI ROZKRĘĆ WIARĘ POLSKA 2020

W tym roku Grupa Rozkręć Wiarę po raz 10 wyruszy na wyprawę rowerową. Tym razem celem będzie cała Polska. W związku z tym zachęcamy do wpisania swojej intencji do specjalnej Księgi znajdującej się w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej w parafii konkatedralnej w Żywcu. 45 uczestników wyprawy będzie modlić się w tych intencjach każdego dnia. Zostaną również odprawione wtych intencjach Msze Święte w Licheniu, Świętej Lipce, Gietrzwałdzie i Częstochowie.

Można również wpisać swoją intencję na adres e-mail:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Przed wyjazdem tj. 27 lipca intencje zostaną wydrukowane i wklejone do Księgi Intencji.
Udostępniajmy posta, w ten sposób wszyscy będą mieć możliwość wpisania swojej intencji.

PRZYPOMINAMY, ŻE KAŻDY KTO WPISZE SWOJĄ INTENCJĘ ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO MODLITWY (przez czas trwania pielgrzymki/wyprawy) WE WSZYSTKICH INNYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W KSIĘDZE !!!!

Share

1000 Characters left