XVIII Niedziela Zwykła - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca: w pierwszy piątek dodatkowa Msza św. o 16:00. Spowiedź pierwszopiątkowa rano od 6:15 do 7:30, po południu od 14:30 do 18:30. Nabożeństwo pierwszosobotnie odbędzie się o 17:00 w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.
  2. Za tydzień w niedzielę w kościele Przemienienia Pańskiego na cmentarzu będziemy obchodzić odpust. Msze św. będą o 7:00, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15. Kazania wygłosi ks. Przemysław Pasternak.
  3. W sobotę z racji opustu będzie na cmentarzu o godz. 9.00 Msza św.
  4. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 23 do 29 sierpnia. Informacje na stronie internetowej pielgrzymki. Zapisy w sierpniu.
  5. Została przygotowana Księga Intencji na rok 2023. W związku z tym od poniedziałku można zamawiać Msze święte na przyszły rok.

 W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: + Michał Barabasz, + Barbara Mieszczak, + Danuta Gibas, + Irena Romanowska, + Henryk Gołek, + Jan Łukańko, + Theodoros  Karagianndis

Share