Ogłoszenia - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Ogłoszenia duszpasterskie

09-08-2020 XIX Niedziela zwykła

 

I. Wydarzenia duszpasterskie w naszej parafii:

  1.  W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, porządek Mszy Św. jak w niedzielę we wszystkich świątyniach naszej parafii.
  2. W każdą niedzielę lipca, sierpnia i września oraz w uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 17:30 w Konkatedrze są odprawiane nieszpory na które serdecznie zapraszamy.
  3. Z racji święta w sobotę kancelaria będzie nieczynna..

II. Szczególnie polecane wydarzenia kulturalne w naszej parafii i mieście:

  1. W ramach akcji " Witaj w Żywcu" w dniu dzisiejszym wstęp na wieżę Konkatedralną jest bezpłatny, również gratis można zwiedzać Muzeum Miejskie w Żywcu.

  2. Z okazji rocznicy 100-lecia urodzin Św. Jana Pawła II i cudu nad Wisłąw zwycięskiej Bitwie Warszawskiej z inicjatywy Róż Żywego Różanca zostanie w dniu 8 września w naszej katedrze zostanie poświęcony sztandar w hołdzie NMP za ocalenie Polski, Europy i Świata od wrogów Kościoła Chrystusowego. Kto chciałby jeszcze dołączyć do tej inicjatywy to w kawiarence "Przystań " można dołożyć swoją cegiełkę.

 

III. Zapraszamy na wyjazdy:

Od 15 sierpnia można zapisywać się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w jednej grupie: żywieckiej. Przy zapisach należy mieć ze sobą potwierdzenie rezerwacji noclegów.

IV. Zmarli parafianie

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Andrzej Kubicki, Ewa Kotlarz, Tadeusz Maślanka.

Share

1000 Characters left