Ogłoszenia - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

18-08-2019 - XX Niedziela Zwykła

 

I. Wydarzenia duszpasterskie w naszej parafii:

 

1. Pragniemy poinformować że kończy posługę wikariuszowską w naszej parafii ksiądz Marcin Bytomski. Bardzo dziękujemy Mu za gorliwą służbę. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za serdeczną troskę o wspólnotę Wiara i Światło. Zapraszamy w środę 21 sierpnia na godzinę 18 na mszę świętą w Jego intencji.

2. Za tydzień kazania wygłosi wieloletni wikariusz naszej parafii Ks. Piotr Leśniak. Obecnie jest proboszczem w parafii św. Pawła w Bielsku-Białej. Po mszy św. będziemy mieli okazję wesprzeć materialnie konieczne prace remontowe budynku kościoła podejmowane przez tamtejszą wspólnotę.

 

II. Zapraszamy na wyjazdy:

 

1. Wyjazd na nabożeństwo do Przyłękowa będzie w sobotę 24 sierpnia o 16:30. Początek uroczystości o 18:00. Bilety do nabycia w Przystani.

2. W piątek 23 sierpnia wyrusza pierwsza grupa pielgrzymów. Załadunek bagaży od 5:00 do 5:45 na parkingu obok katedry. Msza Św. o 6:00, a po niej wymarsz. 

3. Zapisy na pielgrzymkę pieszą oraz pielgrzymkę autokarową w sali nr 4 Domu Katolickiego  do środy 21 sierpnia po wieczornej Mszy świętej.

4. Róże Różańcowe zapraszają na 3-dniową pielgrzymkę do Wambierzyc i nie tylko w dniach 30.09-2.10 2019 roku. Zapisy, szczegółowe informacje i program w Przystani.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę organizowaną przez Diecezję Bielsko-Żywiecką do Koszyc - miejsca śmierci Świętego Melchiora Grodzieckiego. Wyjazd odbędzie się w sobotę 12 października 2019 r. Szczegółowe informacje można uzyskać u ks. Jerzego informacje. Zapisy do 15 września w Przystani. Cena 110 zł, przedpłata 40 zł.

 
W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: Zofia Klimek.

Share

1000 Characters left