ZAPROSZENIE na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

WhatsApp Image 2023-08-28 at 19.11.03 (3).jpeg

Drodzy Diecezjanie,

serdecznie zapraszam do udziału w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Można wyruszyć na pielgrzymi szlak z Andrychowa, Bielska-Białej, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic lub Oświęcimia, aby 11 sierpnia wspólnie stanąć przed Obliczem Jasnogórskiej Matki. Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa: To my tworzymy Kościół!

W czasie drogi będziemy zgłębiać tajemnicę Kościoła i polecać Jego przyszłość Matce Bożej.

Wszystkich uczestników pieszej pielgrzymki powitam 11 sierpnia o godzinie 12:00 na Wałach Jasnogórskich, gdzie też będę sprawował Eucharystię w intencji uczestników o godzinie 14:00 na Wałach Jasnogórskich. Zapraszam wiernych ze swoimi duszpasterzami do uczestnictwa we Mszy św. na rozpoczęcie pielgrzymki w miejscu wyjścia i na zakończenie na Jasnej Górze.

Wszystkim organizatorom i pielgrzymom z serca błogosławię.

† Roman Pindel  Biskup Bielsko-Żywiecki

Pielgrzymka Bielsko-Biała

Zapisy: od 5 maja do 31 lipca na stronie: https://pielgrzymka.bielsko.pl/

Rozpoczęcie pielgrzymki: 6 sierpnia 2024 r. Mszą świętą o godzinie 8:00 w Bazylice Narodzenia NMP w Bielsku-Białej Hałcnowie.

XXI Andrychowska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę

Zapisy: od 1 do 26 lipca 2024 r.:

na profilu FB: http://facebook.com/Rowerowa.andrychow lub tel.: 503 112 668

Rozpoczęcie pielgrzymki: 9 sierpnia 2024 o godzinie 8:00 Mszą Świętą w kościele św. Macieja w Andrychowie

Organizator: Parafia św. Macieja w Andrychowie

Termin: 9-14 sierpnia 2024 (w trzecim dniu przyjazd do Częstochowy)

Share