Kolejna edycja kursu dla rodziców - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Kurs dla rodziców - ed. 2.jpg

CZYM JEST? 

Kurs jest przeznaczony jest dla rodziców, którzy poszukują praktycznego wsparcia w pracy nad wzmocnieniem swoich relacji rodzinnych. 

Tematy spotkań: 

  1. Budowanie mocnych fundamentów, 
  2. Rozpoznawanie potrzeb swoich dzieci, 
  3. Wyznaczanie jasnych granic, 
  4. Uczenie zdrowych relacji, 
  5. Ustalenie długoterminowego celu. 

 

DLA KOGO? 

Kurs dla Rodziców przeznaczony jest dla rodziców, przybranych rodziców, przyszłych rodziców, a także opiekunów dzieci w wieku 0-10 lat. 

 Kurs jest odpowiedni dla każdego rodzica – w małżeństwie, dla rodziców przybranych jak i tych, którzy wychowują dzieci samotnie. 

Kurs dla Rodziców oparty jest na wartościach chrześcijańskich, ale przeznaczony dla wszystkich małżeństw – nie tylko ze środowiska kościelnego. 

Kurs jest nieodpłatny. 

 

CZEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ? 

Podczas Kursu dla Rodziców uczestnicy zasiadają w małych grupach. Każde ze spotkań rozpoczyna się posiłkiem. Daje to przestrzeń do odprężenia się i prowadzenia luźnych rozmów z innymi rodzicami lub opiekunami dzieci. Następnie przychodzi czas na wykład, dotyczący praktycznych zagadnień oraz na dyskusję w grupach. 

 

ZAPISY OD 17.09. DO ZAPEŁNIENIA MIEJSC 😊  

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod poniższym pod linkiem, a następnie otrzymanie mailowej informacji zwrotnej z potwierdzeniem udziału. 

Ilość miejsc dla rodziców potrzebujących zorganizowania opieki dla dziecka/dzieci w wieku powyżej 3 lat jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

https://forms.gle/JZKBXLfbPZbXTMYv9 

Share