Paczka pełna nadziei – podziel się dobrem - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Ukraina

Paczka pełna nadziei – podziel się dobrem

Organizujemy akcję świątecznej pomocy dla UKRAINY:

 

Zebrana pomoc trafi do naszych Rodaków mieszkających na Kresach w Parafii w Trembowli, Medenicach i Czerniowcach, jak również do osób, które ucierpiały na wskutek wojny na Ukrainie i są pozbawione środków do życia.

Najbardziej potrzebne dary to: ciepła odzież, buty dla dzieci i dorosłych, koce, śpiwory, kołdry, żywność, środki czystości i higieny, pampersy.

Dary można składać w kawiarence przystań do 15 grudnia.

Pomóżmy tym, co cierpią wojnę, chłód, głód, przeżywają dramaty i traumy rozstań, utraty bliskich, pożegnań i strachu. Przekażmy iskrę nadziei i wiary w ludzi i dobro. Pamiętajmy w modlitwie o dar pokoju.

Bóg Zapłać !

Share