Procesja Bożego Ciała z Zabłocia do konkatedry - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

W czwartek 16. czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tradycyjnie w tym dniu chcieliśmy publicznie wyznać wiarę w obecność Pana Jazusa z nami w Eucharystii, uczestnicząc w procesji ulicami naszego miasta. Po trzech latach wróciła możliwość przeżywania tego wydarzenia wraz ze wspólnotą parafialną z Żywca - Zabłocia, skąd po Mszy Świętej przeszliśmy procesyjnie do naszej żywieckiej konkatedry, modląc się przy czterach ołtarzach.

BozeCialo22 00

BozeCialo22 00

BozeCialo22 00

BozeCialo22 00

BozeCialo22 00

BozeCialo22 00

BozeCialo22 00

Share