Zakończenie roku formacyjnego ODB - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Wakacje już blisko... kończy się również rok formacyjny grup parafialnych. W piątek 10. czerwca swoje spotkania przed wakacjami zakończyła Oaza Dzieci Bożych. Od września dzieci ze szkół podstawowych spotykały się w piątki o 16:30 w Domu Katolickim, aby wspólnie spędzać czas, modląc się, uczestnicząc w spotkaniach formacyjnych prowadzonych przez animatorów. Nie brakowało również wspólnej zabawy i śpiewu.

Zapraszamy znowu po wakacjach! :)

zakODB8

zakODB8

zakODB8

zakODB8

zakODB8

zakODB8

zakODB8

zakODB8

zakODB8

Share