Modlitwa za Ojczyznę w Uroczystość NMP Królowej Polski - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

3.maja obchodziliśmy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Z tej okazji w naszej żywieckiej konkatedrze odprawiona została Msza św. w intencji naszej Ojczyzny.

Eucharystii przewodniczył ks. dziekan Stanisław Kozieł w koncelebrze pozostałych proboszczów żywieckich: ks. Grzegorza Gruszeckiego i ks. Adama Hopciasia, a także ks. Rafała Stwory, kapelana Wojsk Obrony Terytorialnej. Naszej wspólnej modlitwie towarzyszyły liczne poczty sztandarowe.

str 5 01

str 5 02

str 5 04

str 5 06

Share