Wspomnienie ks. Wojciecha Olszowskiego - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

21. kwietnia obchodziliśmy 50. rocznicę śmierci ks. Wojciecha Olszowskiego, biskupa nominata. W tym dniu Mszę św. w naszej konkatedrze odprawił ks. bp Roman Pindel i przewodniczył modlitwie za zmarłego kapłana.

Natomiast 23. kwietnia odbyła się sesja naukowa w Auli Domu Katolickiego w Żywcu poświęcona naszemu rodakowi, który spoczywa na naszym żywieckim cmentarzu.

ks.Olsz01

ks.Olsz02

ks.Olsz03

ks.Olsz04

ks.Olsz05

ks.Olsz06

ks.Olsz07

ks.Olsz08

ks.Olsz09

ks.Olsz10

Share