Orszak Trzech Króli - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

6. stycznia odbył się V Żywiecki Korowód Trzech Króli. Korowód wyruszył po Mszy Świętej o godz. 12:00 w kościele św. Floriana w Żywcu Zabłociu i przeszedł ulicami naszego miasta. Zakończenie uroczystości odbyło się na rynku. W tym roku Orszakowi Trzech Króli w naszym mieście, towarzyszyło dzieło miłosierdzia, w postaci zbiorki na leczenie trzyletniego Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki, chorującego na SMA - rdzeniowy zanik mięśni.

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

otk00

Share