Rozpoczęcie synodu w naszej parafii - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

W niedzielę 14. listopada br. uroczystą Eucharystią rozpoczął się synod w naszej wspólnocie parafialnej. Synod ten, na który zaprasza nas papież Franciszek, ma być wspólnym wsłuchiwaniem się w głos Ducha Świętego, dawaniem świadectwa i wyrażeniem pragnień dotyczących naszego Kościoła. Każdy w ten sposób jest wezwany do uczestnictwa w kształtowaniu jego życia i misji ewangelizacyjnej.

Synod w naszej parafii przyjmie formę spotkań poszczególnych grup naszej wspólnoty, które będą sukcesywnie ogłaszane. Pierwsze z tych spotkań odbędzie się w najbliższy czwartek, a rozpocznie się ono adoracją Najświętszego Sakramentu w konkatedrze o 18:40.

Więcej informacji o synodzie można znaleźć pod adresem: https://diecezjabielsko.pl/synod/

Synod 2021

 Synod 2021 2

Synod 2021 3

Synod 2021 4

Share