Ustanowienie lektorów naszego dekanatu 2014 - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

28 X 2014 r., w liturgiczne wspomnienie św. Szymona i Judy Tadeusza, w naszej katedrze ks. infułat ustanowił 47 nowych lektorów naszego dekanatu. Kandydaci przygotowywali się przez 5 tygodni. W każdą sobotę byli uczestnikami wykładów z zakresu biblistyki, liturgiki, muzyki

kościelnej, brali udział w ćwiczeniach liturgicznych oraz muzycznych. Nowym lektorom życzymy gorliwości i radości z pełnionej posługi.