"Oto jestem dla Twej chwały" - Msza Święta i Koncert Uwielbienia - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

uwielbienie

„Chwałą Boga jest człowiek żyjący; życiem człowieka jest oglądanie Boga”

Z okazji rozpoczynającego się niebawem diecezjalnego Tygodnia z Ewangelią już dziś serdecznie zapraszamy do tego wspólnego oglądania Boga. Przez te wydarzenia zapraszamy do zżycia się z Nim na zawsze.

Hasłem tegorocznej edycji Tygodnia jest „Słowo nad wyraz”. Dzisiaj wiele słów krąży między nami i trafiając w nasze serca niestety często je rani. Pragniemy zwrócić się z Tym Jedynym Słowem niosącym uzdrowienie do wszystkich potrzebujących; zarówno do tych, którzy Go nasłuchują, jak również do tych, którzy jeszcze nie słuchają. Chcemy wyjść ze Słowem do drugiego, chcemy Słowo wyśpiewać, ale także wejść głębiej - wprost do jednego ze Źródeł Słowa.

Słowem śpiewanym będziemy dzielić się w sobotę 28. września po Mszy Świętej o 18:00 w Konkatedrze Żywieckiej w trakcie koncertu „Oto jestem dla Twej chwały”. Zaprosiliśmy do udziału Panią Beatę Bednarz i Pana Leopolda Twardowskiego, zespół AlfaAcoustic oraz specjalnie utworzony na tę okazję Chór.