Warsztaty Muzyki Liturgicznej - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Serdecznie zapraszamy do doskonalenia śpiewu czterogłosowego podczas Warsztatów Muzyki Liturgicznej „Pewna Droga”, które odbędą się w dniach od 6 do 8 września w Domu Katolickim. Warsztaty kierowane są zarówno do amatorów jak i do tych wtajemniczonych - dla wszystkich, chcących poznawać i uwielbiać Boga przez śpiew. Prowadzącymi będą kompozytorzy Panowie Paweł Bębenek i Piotr Pałka, których pieśni są bardzo często śpiewane przez liczne chóry i schole w całej Polsce. Sami prowadzący prowadzą aktywne życie muzyczne prowadząc podobne warsztaty w kraju oraz poza jego granicami.
Warsztaty to okazja do śpiewu jak i do modlitwy. W programie oprócz rozgrzewek, prób sekcyjnych w głosach oraz wspólnych również Msza Święta, możliwość spowiedzi, Liturgia Godzin, konferencja. Zapewniamy dwa ciepłe posiłki. Telefon do kontaktu: 505 608 778.

Zrzut ekranu 2024-07-20 200333 — kopia.jpgZrzut ekranu 2024-07-20 200333.jpg