Intencje dla nowej I Róży męskiej - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Intencje modlitewne (2013r.)

Lipiec
Aby Duch Święty wspierał świeckich, którzy wspomagają kapłanów w głoszeniu Ewangelii.

Sierpień
Aby uchodźcy, zmuszeni do opuszczenia swoich domów z powodu przemocy, znaleźli wielkoduszną gościnę, i by ich prawa były chronione.

Aby niepełnosprawni umysłowo otaczani

byli miłością i pomocą, których potrzebują, by godnie żyć.

Aby Pan dał pokój najbardziej udręczonym przez wojnę i przemoc regionom świata.

Listopad
Aby osoby, które cierpią z powodu samotności, zaznały bliskości Boga i wsparcia ze strony braci.

Grudzień
Aby narodziny Odkupiciela przyniosły pokój i nadzieję wszystkim ludziom dobrej woli.