Zmarł ks. prałat Franciszek Płonka, pierwszy duszpasterz rodzin w diecezji - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

ks. Franciszek.jpg

Zmarł śp. ks prałat Franciszek Płonka, pierwszy i długoletni duszpasterz rodzin Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Importa w czwartek 3 sierpnia br., o godzinie 18:00 w kościele Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej na osiedlu Karpackim. Przed Mszą świętą od godziny 17:00 modlitwa przy trumnie zmarłego.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 4 sierpnia br., o godzinie 15:00 w kościele w Zarzeczu, następnie odprowadzenie na cmentarz parafialny. Przed Mszą świętą czuwanie przy trumnie zmarłego.

Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…