Modlitwa za zmarłych w konkatedrze - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Stało się już tradycją, że w Dzień Zaduszny pamiętamy szczególnie o modlitwie za zmarłych, którzy spoczywają w naszej żywieckiej konkatedrze. W tym dniu o godz. 18:00 została odprawiona Msza św. pod przewodnictwem bpa Romana Pindla, który modlił się w intencji śp. księżnej Marii Krystyny Habsburg w 10 rocznicę jej śmierci. Po Eucharystii odbyło się nabożeństwo za zmarłych spoczywających w konkatedrze.

2XI 01

2XI 02