Dzień Nauczyciela u św. Józefa Bilczewskiego - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Dzien nauczyciela

Duszpasterstwo nauczycieli serdecznie zaprasza na Dzień Nauczyciela u św. Józefa Bilczewskiego, który odbędzie się w Sanktuarium św. Józefa Bilczewskiego w Wilamowicach 22 października 2022 r. (sobota), o godz. 10.00 Msza Święta, a po niej spotkanie przy stole.

Wszystkich Nauczycieli zapraszamy również do udziału w kolejnych spotkaniach formacyjnych w roku 2022/2023:

• Adwentowy wieczór dla nauczycieli
    Katolicki Dom Opieki "Józefów" przy ul. Grzybowej 8 w Bielsku-Białej 14 grudnia 2022r. (środa) godz. 18.00 spotkanie z gościem, który opowie świadectwo o patronce nauczycieli bł. Natalii Tułasiewicz. Po świadectwie/konferencji spotkanie przy kawie.
  • Wielkopostny dzień skupienia dla nauczycieli
    Kościół Parafii św. Maksymiliana Kolbego, Bielsko-Biała Aleksandrowice 14 marca 2023r. (wtorek) godz. 18.30 konferencja, godz. 19.15 Msza Święta.
    Po Mszy spotkanie przy stole
  • Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę