Z różańcem w ręku po ulicach Żywca - Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Dzień po wspomnieniu NMP Różańcowej, w sobotę 8. października odbyła się w naszej parafii procesja różańcowa. Po Mszy św. wieczornej wyruszyliśmy z różańcami w ręku, aby powierzać Panu Bogu wraz z Maryją wszystkie nasze modlitewne intencje, wśród których szczególnie prosiliśmy o pokój na całym świecie. Naszej modlitwie przewodzili mężczyźni należący do wspólnot duszpasterskich w naszej parafii, którzy przygotowali rozważania różańcowych tajemnic.

ProcR01

ProcR06